Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. mar 2011

@letty86 ....tebe je super!!.........nemusíš variť 🙂 ...........

@aninka29 ...........veru zanedbávaš 😠 ............ale veríme ti, že sa polepšíš 😉 .........tak baby sa zabavili 😀 😀 .......jaj posilka.......vymakané mužské telá 😵 😵 😵 ........to verím, že sa ti tam páči 😉

@denisenko ......mydlo lanzu používam tiež na kadejaké fľaky.........

jacka
3. mar 2011

nuž nevybavila som nič....vraj to je ilustračne foto........sedadlá maju všetky takej farby nejakej červeno bielo modré.......na stojan možem zabudnuť okamžite...vraj to nemau....ale to ma tak ani netrápi......skor ma hnevá ten kryt na retiazku......tak vraj nejaký dotyčný čo to má na starosti že hladá 😅 volade na skade....a potom mi zavolá....to bolo o 10h....a stále nič.......si neviem predstaviť žeby si sadol Maťko na bicykel bez toho.....ach jááj.......v pondelok som sa vyzurila v orangi.......dnes tu.....a to ešte nie je koniec.........a takú radosť som mala s toho bicykla....by som im ho ....... 😠 😠 😠 ....vrátila hned späť 😝 😝

jacka
3. mar 2011

@leninka75 ..prvý krát si priniesol nočník..... 😵 ....ale somr ada...lebo Maťko nočník nechcel ani vidieť a toto moje zlatíčko by tam presedel hádam aj celý den 😉 🙂

@denisenko myslíš to normálne mydlo lanzu?......operie aj olej...Peťko mi raz spadol na parkovisku rovno do oleje......myslíš žeby to zišlo?

jacka
3. mar 2011

@aninka29 ....... 😵 🙂 ....len pekne príd častejšie... 🙂 😉 .......nech vieme ako sa máte 🙂

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....neboj nešlahne 😉

jacka
3. mar 2011

musím končit.....tot malé čudo....mi nedovolí byť tu....pojdeme ešte trochu von.......lebo čo stváral doobeda.......ešte že tu nikto nebýva 😀 😀 😀 😝

denisenko
3. mar 2011

@jacka myslela som prášok na pranie Lanza s mydlom....to je spolu......skús, uvidíš....ja som sa ofrkala celá olejom, bol zle zavretý, dala som na to jar a horúcu vodu a fľaky ostali......potom som to normálne oprala v tom prášku a všetko zmizlo....a zmizli aj čiarky od fixky z deniskovho trička, čo inak nešlo ani mydlom......tak bud náhoda alebo je fakt dobrý 😅
to poznám, aj ja som rada, že máme také hrubé mury...aj ked niekedy mi tatinko hovorí, že nás počuť až na koniec dediny do sadu...... 😀 😀 😀

utka
3. mar 2011

Už nech padne!
Zajtra konečne piatok. Ideme do ZV. V sobotu máme oslavičku, aj Vikiho meninky a aj neterka bude mať rôčik 😉.

utka
3. mar 2011

To som tu od tretej len ja???
Tak dobrú noc 😔

jacka
4. mar 2011

ahojte.... 🙂

jacka
4. mar 2011

@utka .....príjemnu oslavu 😵 😵 ....a dorazte šťastlivo...... 😉
aj ku nám prídu naši Maťkovi gratulovať....sa teší nechcel ani kalendár prevrátiť...🙂

leninka75
4. mar 2011

ránečko!.........u nás ako je bielo mrazivo 😒 .........

jej oslavy!!............tak nech si to vaši drobčekovia parádne užijú!!!...............

leninka75
4. mar 2011

mám zapnuté včerajšie noviny a nepočuť tam nič iné len čo všetko sa ide zdražovať!!!............mlieko, vajcia, hydina, káva........to je hrozné....potom nám už peniaze nezostanú na nič iné len na potraviny, vodu, elektrinu.... ☹ 😠

jacka
4. mar 2011

@leninka75 ahoj.........akurát včera som vravela sestre že ako všetko šlo hore....a to ešte ak pojde .... 😝 😝 ...super 😠 😠

jacka
4. mar 2011

@leninka75 teraz kuk že vy ste už mali 4mesiace.......božinku to letííííí 😵 😵

leninka75
4. mar 2011

@jacka ........veru letí ☹ .......taká je teraz úžasná!!!.......možno si sama sebe robím zle, ale stále by som si ju len tulkala a pusinkovala, takže keď nehajká mám ju stále na rukách........ale nemôžem si pomôcť.........keď vidím tie úsmevy!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....................včera som bola prekvapená, lebo bola nás kuk teta, na ktorú je Laurička celkom zvyknutá, ale včera keď si ju zobrala na ruky stráááááááášne sa rozplakala a stále sa otáčala za mnou...............

jacka
4. mar 2011

@leninka75 😵 😵 😵 moja zlatučká 😵 😵
ja som toto robila pri Maťkovi................ešte stále je na mne nalepený 😉 ......

denisenko
4. mar 2011

dobré ránko.... 😉
@utka peknú oslavu a príjemný víkend.... 😉 . ...ty si tie volné víkendy fakt zaslúžiš.... 😵
@leninka75 to my sa musíme mojkať, tulkat a pusinkovať každý den......ešte stále...a to už čochvíla bude mať 5 rokov...ale bez toho den nie je..... 😀 😵 to sú asi chlapci....moj brat sa chodil pritulit aj ako školák...... 😀 ...dodatočne všetko najlepšie k 4 mesiačikom..... 😵 cmuk 😵
@jacka to sú tí chlapi....od bábätiek až do staroby....furt na nás budú visieť 😵 😵 😵

a to zdražovanie som pozerala aj ja....minule sme boli na normálnom týždnovom nákupe.....mojh chlapa ide vždy poraziť, ked vidí účet...... 😀 😀 😀 😀 ale boli to úplne základné veci, nič extra.....a kedže viem čo to stojí aj doma, urobila som "slovenský účet" toho istého nákupu.....a hádajte čo mi vyšlo.....??????? 😕 pri účte 17 eur v Taliansku by som za to isté na Slovensku zaplatila takmer o 2 eurá viac......peknééééééé 😝 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
4. mar 2011

také prítulné bábo ako je Laurička mi je vzácne ...musím si to riadne vychutnať, keďže je to poslednýkrát 😉....potom už len vnúčatká.... ..Lilka taká nebola, tá len plakala a plakala a keď som si ju chcela tulkať, tak ma odtláčala.......to skôr je teraz prítulná..........a stále pri mne...........

@denisenko ..ďakujeme 🙂

juj tie nákupy ☹ ...............ja sa za týždňový nákup po 50 euro nedostanem nech robím čo chcem 😠 😠 😠 ........my pojeme veľa syrov a jogurtov a to sú asi tie najväčšie položky...........a to nehovorím keď mi začne dochádzať drogéria!!!.......to je potom účet.....prášok, aviváž, čistiace prostriedky.......des!!!...........

denisenko
4. mar 2011

@leninka75 to poznám...my bežne bez drogerky tak 30 eur.....za týžden....ale kedže budúci týžden sme tu sami dvaja s Niskom a mlieko máme, tak to bolo menej......my ijeme na cestovnách, ale aj tak.....ked sme boli na SK bola som prekvapená....nielen ceny, ale tá kvalita je neporovnatelná...napr. my si odtialto vždy vozíme ryžu, olej, cestoviny...mlieko máme po 50 centov, po 55 plnotučné...jogurty 150g po 0,24....syry sú vynikajúce a cena je rovnaká, dokonca u trjuholníkových niektorých polovičná....... 😝 fakt na uváženie..... 😝

utka
4. mar 2011

Ahojte!
Ďakujeeeem!!!

denisenko
4. mar 2011

žienky, nezdá sa aj vám, že tento rok akosi rýchlo beží? ved už je marec......ale ja sa teším...už aby bolo leto..... 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2011

mnam...urobila som si cestovinky so špekom a tatarskou....taký "dietny obed" ...ved som pribrala len asi 4 kilá..... 😀 😀 😀

leninka75
4. mar 2011

@denisenko ..............veru letí ten rok!!......a to som si myslela, že sa to povlečie, keď budem na MD....ha-ha........to som prekvapená, že tam máte také ceny........

denisenko
4. mar 2011

@leninka75 a dokedy budeš na MD???? 😅

denisenko
4. mar 2011

akosi som zostala v rozpakoch, včera tu na horách nad nami snežilo.......u nás v údolí trolinku sprchlo......a na nedelu hlásia 18 stupnov......žeby už bol apríl??? 😕

leninka75
4. mar 2011

@denisenko ...............hádam 3 roky 😉 ..............marec u vás tento rok vynechal? 😅

leninka75
4. mar 2011

to je hrozné.....obe mám na sebe nalepené......lilka ako naschvál chce mi sedieť na kolenách keď aj laurička 🙂 😠 ......lúčim sa zatiaľ.....pa

leninka75
5. mar 2011

dobré ránko!!....................chlebík upečený, rozvoniava celý dom.......už len spapať 🙂

jacka
5. mar 2011

ahojte....... 🙂

pekný víkend 🙂 😵 ..... 😎

letty86
5. mar 2011

ahojte, mamky, aj ja vám prajem krásny víkend, tie ktoré kupujete pampers, už som to skúšala 😉:
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk/?src=1&l...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre