Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. mar 2011

nehrozí že toto všetko prečítam teraz,,,, 😝

@leninka75 zlatá je 😵 😵 😵 😉

musím ísť

utka
11. mar 2011

Ahojte!
V robote nám zablokovali FB, tak čakám, kedy aj toto zablokujú...
deni, hej, cvičiť chodím večer. Včera som bola od 18:50 do 19:50. Ale niekedy aj v sobotu ráno. To je zase od 9:40 do 10:40.
Je pravda, že som večer plná energie po cvičení, ale trvá to asi tak zo dve hodinky... 😝
Žienky, čo varíte cez víkend?

leninka75
11. mar 2011

@utka ....to je smola s tým FB ☹ ..................2 hoďky energie je tak akurát a potom rovno hajať 🙂 .............zajtra urobím bryndzové halušky a fazuľovú polievku a v nedeľu asi zemiakový šalát s udeným mäsom.....

aninka29
11. mar 2011

ahojte.............dnes je u nás celkom príjemne....aj slniečko sem tam vykukne 😎
@denisenko lepšie ani nie....Simuška nemá hlas.......ale hlavne že už neteplotuje od včera večera.....a Sabka kašle ako tuberák......a ja soplím,bolí ma celé telo.........hotový lazaret u nás 😝

utka
11. mar 2011

@leninka75 však tak som to aj myslela s tou energiou 😉. A to s tým FB to je jedno...však doma mám net, to ja som tu len tak občas nakukla...
@aninka29 no tak to je smola ☹. Rýchlo sa všetky uzdravte!!!
Ja musím variť niečo také, čo môžem jesť aj ja 😝 ...

denisenko
11. mar 2011

@aninka29 len sa pekne liečte....aspon to budete mať za sebou všetci naraz..... ☹ 😵
@utka tak to je smola....čo ste moc "nakukali"? 😅 s tou energiou ti to teda závidím...ja som po zime úplne bez šťáááávy..... 😝
@leninka75 mužíček mi doniesol bryndzu, tak aj my budeme mať halušky....ale asi zajtra na večeru, lebo halušky u nás varí len on....mne to nejde..... 😀

my sme zas dnes boli na túre...na tej istej zrúcanine ako včera...a už si pripadám tiež ako zrúcanina, len ma niekam položiť.....a nechytať.... 😀

cez víkend idem robiť telacie mäasko...ešte neviem na aký sposob.... 😝 a polievku na zajtra máme ešte hubovú...a potom asi spravím hovädziu..... 😉

denisenko
11. mar 2011

jej, tu sa už asi víkenduje...... 😠
tak pekný víkendík a dobrú noc....... 😉

utka
11. mar 2011

To tu bude zase pusto...

denisenko
12. mar 2011

dobré ránko.... 😉
fuj, aké je šero..... 😝 idem pohladať nejaký dobrý recept, čo na obed..... 😵

utka
12. mar 2011

Ahojte. U nás je krásne. Ja idem Vikimu urobiť toto:http://www.dobre-recepty.sk/detail/5044-falosne-dolky/

jacka
12. mar 2011

ahojte.... 😎 😎

aj tu je krásne........

jacka
12. mar 2011

@denisenko ..posielam slniečko 😎 😎 ....čo si napokon ukuchtila 🙂

@utka to može byť fajné.....potom povedz 🙂

utka
12. mar 2011

@jacka je to dobré...ja to robievam.

denisenko
12. mar 2011

@jacka dakuje...už dosšlo....len neviem dokedy sa zdrží 😀 ukuchtila som nakoniec telacie závitky plnené šunkou, klobáskou a kyslou uhorkou.....s ryžou....chutilo.... 😵 mojmu notebboku šibe...zas ma odhlásilo zo skype 😝 sakráááááááááá 😝 😝 😝 😝

denisenko
12. mar 2011

@utka veru vyzerá to dobrééééé...a hlavne jednoduché....niekedy spravím, ale nemám biely jogurt včuľ 😀

jacka
12. mar 2011

@utka tak to vyskušam aj ja 🙂

@denisenko ....no šikovná si....chutilo všetkým?........mne MAťko nezj e ked je niečo v mäse....teda....on ani to mäsko nemusí...len kuriatko

utka
12. mar 2011

@denisenko ja som dala kyslú smotanu...

utka
12. mar 2011

Hmmm...nikto nič nepísal...tak dobrú noc!

jacka
13. mar 2011

ahojte..... 🙂

@utka to vieš......víkend......... 😔 .................................... 😉

aj dnes by mohlo byť tak krásne 😎 😎 😎

denisenko
13. mar 2011

ahojte.... 😉
@jacka chutilo....ale Nisko jedol len ryžu s omáčkou...... 😠 ....veru víkend ako vždy...tu je hlucho...a ja asi už zajtra do práce....aspon sa mi niečo marí............ 😀

leninka75
13. mar 2011

ahojte!!...............juj toto počasíčko by mohlo vydržať čo najdlhšie 😎 😎 ............ale bez toho vetra 😉

leninka75
13. mar 2011

idem sa vám pochváliť 😵 😵 😵 .................taká som krásna 😀 😀 😀 ..............v piatok som bola u kaderníčky a tak mi teraz super urobila vlasy!!!...............prišla som domov a mužova pochvala, že "aká veľká hlava" 😝 😝 😝....som ho skoro nakopala.......ale radosť som si pokaziť nedala 😉

utka
13. mar 2011

Ahojte. U nás je pekne, len škoda, že som nemohla ísť s chlapmi doobeda von, lebo som varila, prezliekala periny a upratovala. Ale poobede pôjdeme niekam.
@leninka75 veríme, že si krásna, ale hoď aj fotečku 😉...

denisenko
13. mar 2011

@leninka75 ved hod nejaké to foto....chlapi veru nevedia oceniť všetko.... 😠 moj si niekedy ani nevšimne že mám hlavu inej farby a podobne.....u nás je dneska škaredo, teraz dokonca začalo pršať...... 😖 Denisko už nevie čo so sebou, rozbombardoval celú hasičskú stanicu z lega.....chytila ho stavbárska mánia....len škoda, že pri tom potrebuje asistenciu, každých 5 sekúnd.....mamíííííííí, mne to tam nejde,mamí, mne sa niečo stratilo......infááááááááárkt 😝

utka
13. mar 2011

U nás fúka hrozný vietor. Poobede sme ani neboli vonku. Viki je najaký soplavý a nechcelo sa mu. Ja som bola na nákup v Exisporte. Majú super výpredaje!!!

leninka75
13. mar 2011

@denisenko ................to poznám, aj u nás nepočuješ nič iné len mamíííííííí poď 😝 😝 😠 😠

@utka .....čo si nakúpila?.......potrebovala by som nejaké športové gate ku kočíku 😉

aninka29
13. mar 2011

ahojte mamky 🙂 ......som chorááááá 🙄 😝 ....nevládzem........ani dievčatám sa to nezlepšuje.....Simuška dnes zase celý deň teplotuje ☹ .....
@leninka75 aj ja cem vidieť vlásky 😵 určite si kočica 🙂 🙂 🙂 .............aj ja sa idem pochváliť 😉 ...včera som bola po dlhokááááánskej dobe na nechtoch.....taká som rada,že mám čančy ruky 😉 síce som tam ledva vydržala,čo mi tak trešťalo v hlave aj v nose 😀 ...ale som maxi spokojná 🙂 🙂 ................a dúfam,že sa dám rýchlo do poriadku,lebo ma manža pozval budúci víkend do sushi baru 😵 že romantická večera 😀 😵

@utka čo pekné si pokúpila? 🙂

jacka
13. mar 2011

@leninka75 veru ...aj ja som zvedavá aká si kočka 😵 😵 😉 .....chlap by si hádam všimol len keby si bola do hola 😝 😉 ..teda ten moj tiež je taký 😝 😝

@utka u nás nefukal velý vietor........ale zato sa poobede ochladilo..... 😔 😔 ....čo si pokupila?..... 😉

@aninka29 ....nezávidím vám.....skoro sa vyliečte...........aj ty máš angínu?......a Sabuška ako?.....

dnes sme ostrihali moje lásky......dve......jeden kričil že už dooooooooosť....a druhy sa ma držal ako kliešť....celý čas pusinkoval....ako som ho držala na rukách.......
zajtra ideme s MAťkom na krčné...som zvedava ako tam dopadneme.......kedže on a dr.....nie su kamoši

utka
13. mar 2011

Kúpila som sebe flisovú mikinu, aj manželovi, aj Vikimu. A Vikimu ešte zimnú bundu, bude mať na rok a takú súpravu-šál, čiapka a rukavice...všetko za dobré ceny...
leni, majú aj všelijaké gate...skús...

jacka
14. mar 2011

ahojtééé...

@utka ja som tiež takto Maťkovi kupila že bude na rok....a vyrástol do dalšej zimy...... 😝 .....dufam že vy tak nedopadnete 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre