Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. mar 2011

@letty86 však aj tu je slniečko.-....... 😎

netuším čo budem variť.......tiež som na tom tak ako ty.... 😔

jacka
25. mar 2011

@letty86 😵 😵 zlatinko....pekne zaspáva 😵 😵

leninka75
25. mar 2011

ahojte zlatíčka!!! 🙂 .....ja dnes nestíham...muž má dnes meniny, tak mu chystáme s lilkou prekvapko....fajnú večeru - kurací gyros, hranolky, tzaziky, červené vínko ........lilka vyzdobila a prestrela stôl ...aspoň trošku pomohla......laurička sa zdá, že sa dostáva do normálu.....klop, klop, klop

@letty..........zlatučký musí byť maťulko pri zaspávaní s palčekom v puske 😵 .....

@mirrinka....držím palce, aby všetko dobre dopadlo............

@jacka....ja idem skúsiť urobiť to plnené karé čo robila minule utka............

poznáte trasenú tortu???...........idem robiť na nedeľnú oslavu 😉 .......

krásny víkend.........pa

mirrinka
25. mar 2011

@leninka75
@jacka
@letty86
@denisenko Ďakujem vám,kočky 🙂

denisenko
25. mar 2011

@leninka75 moja mamina robila v nedelu trasený koláč....vraj bol výborný... 😅 tak tatinkovi všetko najlepšie želáme, nech mu dlho nervy slúžia, ked má tolko báb doma pokope... 😵 ...maharadža.... 😵 😵 potom daj vedieť ako dopadlo karé..... 😉
@jacka tak si tu či nie si??? 😕 mne dneska viac pražilo na makovičku, tak nejako nechápem..... 😀
my máme špenát ešte od včera,a na zajtra druhé...ani srnka netuší...vyhodila som manžela do obchodu, uvidím čo donesie...to si aj zje..... 😀 😀
Denisko tuším začína mať teplotu......sakráá 😝

denisenko
25. mar 2011

@leninka75 som sa zabudla spýtať, či prežil všetok porcelán a asklo, pri malých princeznách? mne Nisko pomáhal na Vianoce....a na svadbu.....som rada, že máme viacej pohárov a tanierov ako bolo treba...... 😀 😀 😀 😀 črepy nosia šťastie, no nie???

jacka
25. mar 2011

@denisenko no tu som..... 🙂 🙂

jacka
25. mar 2011

@denisenko no pekne.....chuda Nisko...... ☹

jacka
25. mar 2011

@leninka75 blahoželáme 🙂

jacka
25. mar 2011

@leninka75 ty ideš jesť gyros a tzaziky???........

daj vedieť či vám bude obed chutiť......a buduci víkend robím aj ja 🙂

denisenko
25. mar 2011

@jacka už chápem..... 😀 aj ja som tu....Nisko pozerá DVDčka....má zakázaný počítač.... 😠

denisenko
25. mar 2011

@jacka myslíš že gyros a tzaziky nie sú vhodné pre kojaciu matku??? 😕

denisenko
25. mar 2011

ozaj, zabudla som....dnes sa mi sníval další horor......stratila som dieťa a viac som ho nenašla.....sa vám už stalo? mne asi harašííííí................ 😀

letty86
25. mar 2011

@leninka75 všetko najlepšie, šikovná lilka, keď pomáha 😵 dobrotku si navarila 😵
@denisenko sny o deťoch vo všeobecnosti nemám rada 😔 ....asi si prepracovaná, to preto ten sen 😕

utka
25. mar 2011

Dobrú noc!

jacka
26. mar 2011

ahojteeee.....

@denisenko ....fuj sa ti riadne horory snívaju.....to aj mne....neviem čo to znamená 😔 ...........................no nemali by kojae jesť takéto koreniny.....teda ja som jedla hoc čo...ale na takéto som si dávala bacha.....a čože si mu zakázala pc?..................ako je Niskovi?......stupla mu teplota ☹

denisenko
26. mar 2011

dobré ránko.. 😉 my sme hore už od 5.00..... 😝 ato mám prísť do roboty až na pol deviatu....žeby sa Denisko pripravoval na zmenu času???? 😕
@jacka dala som mu včera paralen a zatial vyzerá v pohode...len sa m u spustil sopel, ale zase menej kašle......ach jáj..... 😝 😝 dnes ide k tej pani, čo ho strážila aj minulý rok, som zvedavá, čo zas bude......počítač mal zakázaný preto, lebo je čoraz drzejší..... 😀 a nechce sa chodiť bicyklovať, len by sedel na nete.....a to zas nie!!! 🤐 🤐
@letty86 asi máš pravdu,budem prepracovaná 🙄 ...ako fajn, že už ste z chorob vonku.... 😉 ja si myslím, že za všetko mou tie neustále extremy v počasí....ved to je des...jeden den 20 a potom tak 8..... 😝 my máme aj dnes pekne, paplony sú už v okne.....ale zajtra má liať, a možno aj pondelok...a potom zas bude leto..... 😝 😝 😝 😝 bacily, množte sa.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. mar 2011

ako vidím , tu sa už víkenduje v plnom prúde......škoda.... 😔 samej sa mi kecať nechce.... 😝 tak pekný víkend všetkým.. 😉

utka
26. mar 2011

Ahojte---my máme po karnevale a o chvíľu sa ideme zabávať...

denisenko
27. mar 2011

dobré ránko.... 😉
tatinko šiel už do práce.....Nisko ešte spí, celú noc ani raz nezakašlal 😕 ....čo mi je akési podozrivé........ 🤐
až mi ho bude ľúto o chvíľku zobudiť, ale musíme...pracujúci národ je raz pracujúci národ..... 😅 a ešte neprší...tiež mi je to podozrivé...... 😀

denisenko
27. mar 2011

a to ako vážne nikto????, 😕

utka
27. mar 2011

Ahojte. My už sme domaaaa...
Bolo super! O týždeň ak bude pekne ideme zase k našim...

denisenko
27. mar 2011

@utka jej, ahoj...... 😉

utka
27. mar 2011

@denisenko ahojček 😉...

denisenko
27. mar 2011

@utka a to som už chcela zabaliť a ísť off....ale manžel nie je doma a Nisko sa robí že spí, tak sa nudím..... 😎 ideš už zajtra do práce? 😕

utka
27. mar 2011

@denisenko veru, idem...sa mi tááák nechce...
Ráno idem ešte na hematológiu...Ani Vikimu sa nechce ísť do škôlky. A vraj by dšte chcel dlhšie chosiť do tejto, než 4 dni ☹...

denisenko
27. mar 2011

@utka Ti verím, že sa ti nechce....ani mne........... 😝 a nemožeš ho nechať v tejto školke dlhšie? 😕 a kamaráti z tej bývalej mu nechýbajú?

denisenko
27. mar 2011

@utka a na hematologiu ideš na kontrolu?...teraz neviem, nie som v obraze, berieš aj lieky? 😕

denisenko
27. mar 2011

dobrú noc... 😉

utka
27. mar 2011

@denisenko už bol v tej škôlke pol roka a už nás aj riaditeľka starej bombarduje, že do kedy tam bude, že mohla miesto neho niekoho zobrať a tak...
Určite mu kamoši chýbajú a viem, že keď sa vráti do "starej" škôlky, budú mu zase chýbať títo...
Áno, idme na kontrolu. Som od novembra bez liekov...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre