Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
26. máj 2009

Prvý krát sme natrhali tu za domom na ihrisku a druhý krát u našich... 😎

jacka
26. máj 2009

utka...tak to je uplne ine......ale neostane z nej víno??? 😕 😉

ved ja nič 😵 ..len že si sa neozvala 😉

leninka75
26. máj 2009

mne sa už strašne, ale strašne nechce........som si nalakovala nechty na nohách 😀 😀 😀 😀

utka
26. máj 2009

leni, dobrá robota !!!
jacka, za ten týždeň sa z nej víno neurobí. A keď to scedíš a dáš do fliaš, tak je dobré to dať do chladničky.

jacka
26. máj 2009

leni..nuda??? 😀 😀 ....chod domov.... 😉

ja sa zatial lučim..idem s Matkom von..vyspal sa na figu 😝

aninka29
26. máj 2009

leni,Ty máš origoš robotu 😉

ja som stihla uvariť,najesť sa a ešte aj skočiť do obchodu na papier 🙂 medzitým hodiť do práčky,vybrať z práčky,atď 🙂

hej kočík pre Sabínku 😉 som chcela tri 🙂 ale jeden že už bereme 🙂 ,ale potom som si povedala, že skočím aj do nejakého iného obchodíku,aby som nelutovala potom 🙂

no,na svadbu ideme už túto sobotu 😉 jáj to bude žranice a žranice 😀
ideme susedom čo bývajú hneď oproti 🙂 ...........ale chcem to už mať všetko zbúchané,tak im chceme s mamou odniesť dar už teraz,nebudeme tam chodiť deň pred svadbou 😉 .......a mama je aj tak furt v robote,akurát dnes jej to vyhovuje 🙂 takže tak

utka
26. máj 2009

aninka, ty si teda riadne šikovná 😉 .
A čo si im kúpila, aký dar?

leninka75
26. máj 2009

aninka, ty si zlatá ako sa tešíš na to jedlo!!!! 🙂 🙂 🙂 ........čo si obliekaš?.. šaty?...gate?...sukňu??.... nejaký kočík si mala už tuším omrknutý, nie?....nejaké linky si tu tuším dávala?........čo hovoríš na tie úplne čisto čierne kočíky????? ......ja ich volám pohrebáky!!! 😝 😝 😝 😝 😝

jacka, až sa ti krv nezavarí v tej horúčave!!!! 😉

leninka75
26. máj 2009

všimli ste si tú novú tému "kŕče v lýtkach" v tejto skupine "spoločný termín"???..........a čo to má spoločné??? 😅 😅 😅 .........ja sa pomaly lúčim, idem za tým mojím vreskľúňom jedovatým!!!.........pa, pa 🙂

utka
26. máj 2009

leninka, nevšimli ☹((...
Papapa

aninka29
26. máj 2009

no keby bolo na mne tak dám peniaze a mám pokoj 🙂 ........ale zvyky su iné 😝 ........takže vraciame to,čo sme dostali my od nich 😉 ..........kúpila som krásnu obedovú štvorcovú súpravu a sadu pohárov s velkým "krčahom"/to ani nie je krčah/
a kúpila som aj darček pre kmotrušu k narodkám,ale neprezradím 😉 ,lebo ona tiež šmíruje po koňovi 😀

leni mala som vybratý kočík,ešte stále sa mi páči veľmi 🙂 ale odrádza ma na ňom to, že má plastovú vaničku 😒

však uvidíme 😉

jacka
26. máj 2009

no leni...však by si nemusela závidiet 😝 😀 😉 ..ja som v chládočku pekne si ležkám na deke...a je mi dobre 😎

ja taketo zvyky neuznávam....som radšej za peniažky...ale čo už ...ty si si to nevymyslela.... 😉

bubba
26. máj 2009

no po sto rokoch vam idem napisat....a krpata dostala zachvat 😅 😅 😅 tak uz nejdem 😅 😅 ahojte

jacka
26. máj 2009

kuk 😉

jacka
26. máj 2009

kuk 😝

aninka29
26. máj 2009

kuk.......tu som 🙂

aninka29
26. máj 2009

boli sme u susedovcov 😉 a potom sme boli v záhrade,prišla aj kmotruša tak sme do seba ládovali čerešne 😉

tatko nám normálne sám od seba nachystal večeru,kým sme sa kupkali 🙂 😵

bubba
26. máj 2009

boze ludia aj vasi prckovia maju take brutalne obdobie vzdoru?s nami sa to taha snad uz od 2 rokov,sak viete ze sa u vas pravidelne informujem na "stavy"vasich deti 😀 😀 😀 to len aby som sa utvrdila z enie som na tom sama 😅 😅 komu to decko drasa nervy....pistime za vsetko.nejde mi obliect,hracka neposucha na rozkaz tak leti cez celu misetnost,zacala sa slecinka dokonca hadzat na zem ked sa jej daco nepaci....ja uz neveim ako to mam riesit lebo v poslednej dobe insie nemame na praci len jej rev,moje snahy vytrvat a nehukat,ktore po polhodinovom zachvate alebo uz 8 raze skriekania su proste uplne nulove....u nas sa to nda vyriesit nicim inym len mojim vrieskanim na nu aby nevrieskala a zastrasovanim ze sa daco stane,napriklad ze ma z nej porazi alebo pride strasiak alebo co..ako inak to mam riesit?viem ze toto nie je moc vhodny sposob ako na to...ale vysvetlovanie - nepomaha,igoracia - rev zhorsuje,terapia objatim - chichi si myslim ze v tomto veku je upjata pretoze by som ju len utvrdila v tom ze co robi je spravne ja uz nevime davajte baby rady nech sa hrnu o106 😕

bubba
26. máj 2009

dakujem 😀 😀 😀 a ceresne som jedla uz aj ja,.mala ich nechce lebo su v nich kostky 😀 😀 zato zjeda uz asi pol riadku hrachu 😅 😅 to zas bude 😅 😅

utka
26. máj 2009

Ahojteeee!!!
Dnes sme zase boli dlho vonku. A boli sme na rybku...mňamky...
Ale tu asi nikto nie je, lebo je Ordinácia 😉.

jacka
26. máj 2009

dobru noc..... 🙂 😔

utka
26. máj 2009

Dobrú jacka!!!

utka
26. máj 2009

Zase nikde nikto ☹

jacka
27. máj 2009

dobré ránko... 😉 😎

utka nikto 😒

leninka75
27. máj 2009

ránečko!!............ahoj jacka!! 🙂 ...ja som ti včera poobede nezávidela, ja som ti písala, aby sa ti krv nezavarila v tej horúčave 😉 ........ja a závidieť??!! 😅 ......ja len počasie bábam z východu na jar 😀 😀 😀 ......be, be a nám už začalo pršať, a ja mám sukňu, no paráda!!! 😠 .........včera som svorkuši nesmierne ulahodila!!!....tie turistikuš topánky jej sadli ako riť na šerbeľ!!! 😎 ..........

bubba, aj my máme takéto záchvaty 1000x za deň a denno denne!!!!!.........tiež skúšam všetko: zatvoriť do izby (stupňovanie revu, trieskanie do skla), objatie (občas zaberie), ignorácia (stupňovanie revu), cap po riti (hurónsky rev), čo mi funguje je odvedenie pozornosti na niečo iné a kožkár (chodí s tou trúbou na aute a ja lilke tvrdím, že vyhlasuje "kožky, perie, zlé deti beriem") ten je 100%

aninka29
27. máj 2009

ahojte mamky 🙂
som sa včera večer biflila 😉tak som už nešla na kona 🙂

leni pršíííííííííííííí? 😀 u nás je nádhera nádhernááááááááááá 😎 😀 .............ten kožkár je fakt dobrý leninka 😀 😀 😀

bubba aj u nás je to tak 😉niekedy na ňu zaberá všetko,inokedy nič 😝..............aj dnes ráno prišla za mnou ofučaná 😝........som sa jej pýtala, či vstala hore riťou 😉tak vraj hej.............teraz je kludná 🙂ale to je asi len ticho pred búrkou 😀 😀 😀.............ale inak všetko to isté.....akurát sa mi nehádže o zem 😒to by som ju asi už zmastila jak hada 😠

dnes mám poradňu mamky 🙂 začína až o desiatej,takže mám kopu času 😉 a poobede ideme oslavovať kmotrušine narodky 🙂 joooooooooooj,zase sa nažerkám 😵 😵 😵

leninka75
27. máj 2009

ahoj aninka!!!.........potom nezabudni podať správu, že ako Sabinka!! 😉 ............ aninka, to si tak jedla aj pred tehu??? 😅 ........... si úžasná s tým jedlom!!!! 😀 😀 😀 ........dávaj bacha, aby ťa nemali za kobylku..... že za tebou zostáva len prázdno 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2009

beeeeeeeeeee, idem na anglinu..............ale ja sa vrátim 😀 😀

jacka
27. máj 2009

leni ved ja nič.... 🙂 😵 len či náhodou..vieš...že je som domka..na deke...a ty sa pražiš v práci 😉

ja na maleho použivam smetiarov...a to tu chodia každu chvilku..tak mu vravím..idu smetiari..beru zle deti 😝 ..hned je klud...ale najlpeší su aj tak policati..beru neposlušne deti 😝 ..to je na milion %...len čakám kedy sa toho preje 😠 😒

jacka
27. máj 2009

ani veru podaj info...ako rastie Sabinka.....to by si mala mat sono..že? 🙂 ..ale inak nič ..len že ten cuokr ti brali dost skoro...

ale rozlučit a pusinku na dobru noc si mohla dat...

to si vedela že ked si v 9 mes.hladkáš bruško tak si možeš vyvolat kontrakcie??....aj taká tema je tu na MK.. 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre