Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2011

@jacka a Maťka máš kde?
😕

denisenko
6. júl 2011

@jacka tak ja počkám.... 😀 😀

jacka
6. júl 2011

@denisenko Maťko pokladík kukal potichučku telku.........až som v šoku že som mohla byť za pc.... 😉
Peťulo sa napapušá......a pojdeme ešte von.....sem tam ..ale viac tam 😠 vykukne slniečko.......

jacka
6. júl 2011

@denisenko čakaj...... 😀 😀 ..len neviem či sa dočkáš 😀 😀 😉

jacka
6. júl 2011

ozaj dr. ma vychválila že poctivo dodržujeme dietu.....tak mi to fajne padlo......že už vyzerá ako tučniačik 😵 😵 ...oproti tomu čo videla 😔

denisenko
6. júl 2011

@jacka tak sa len pekne dietkujte dalej......hlavne že je v poriadku, drobček.... 😉 ja idem niekde pohladať plavyk a hor sa pre dieťatko......a potom sa pojdem zas dusiť vo vlastnej šťave..... 😝

jacka
6. júl 2011

@denisenko veru ...hlavne že je o.k........že plavky.....aké je to divné..mi tu dlhé rukávy........a ideš.....ale aj ku nám to príde...možno 🙂

pridala som zopár foto tak kuk lebo pojdu preč......to len tak na rýchlo...už sa mi nedalo viac porobiť..... 😔

leninka75
6. júl 2011

hej dievčatá, čo to čítam?........ nejaké silácke reči o treťom mimči 😀 😀 😀 ....až naprší a uschne, že?? 😉

leninka75
6. júl 2011

u nás je konečne teplo!!! 😎 ....som prezliekla periny a už sú obliečk yaj suché....len kto mi ich vyžehlí?? 😝 😝 .....

leninka75
6. júl 2011

na neuverenie......na pár hodín som sa zbavila Lilky 😀 😀 😀 .......ale dalo mi to zabrať ju ukecať.......stretli sme pri obchode moju tetu, ktorú má strašne rada, ale ja tak sme ju obe asi hodinu prehovárali, aby išla s ňou...a to teta býva len na opačnom konci dediny......tá moja prísavka.....niekedy mi to ide parádne na nervy.....

letty86
6. júl 2011

ahojte 😉
u nás stále prší ☹ a bojím, bojím,. že budeme mať doma lazaret, mnň bolí hlava a škriabe v hrdle, vikinka pokašlieva a maťko kýcha a soplíky mu vyšli 😠 som veľmi potešená 😖 🙄
@leninka75 ako sa má laurinka?
@denisenko tak ti bude dlho bez niska, ale neboj, zbehne to rýchlo a to zvítanie bude úžasné 😵
@jacka tak to s tou laktózou je super´, že sa to upraví....v auguste by sme mali ísť so švagrovcami na chatu 😵 , teším sa, to bude naša slovenská dovča, ale keď bude také počasie, tak sa zrejme doteším 😒

letty86
6. júl 2011

@jacka krásne fotečky si pridala, už som ti aj chcela napísať, že foto si prosíme 😉

utka
6. júl 2011

Veru žienky, ja teraz nemôžem ani snívať o bábätku, takže na to ani nemyslím...
U nás je konečne teplo.
Bola som dnes v Tescu na nákup a že 100€ v prd..i...

utka
6. júl 2011

jacka, super fotky!

denisenko
6. júl 2011

@jacka mala by si pridávať častejšie...nech sa aj my potešíme, ako Ti rastú...... 😉 my sme už takmer v posteli, tri hodiny vo vode,.....tak dúfam že to moje dieťatko zaspí...... 😀 😀 ...a snívajme dalej....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. júl 2011

dobrú noc ....idem sa venovať mužíčkovi...... 😉

denisenko
6. júl 2011

@utka že 1OOE...pekne...poteší...aspon si si niečo pekné kúpila?

utka
6. júl 2011

@denisenko sebe 4 tričká, cyklistickú prilbu a držiak s flašou na bicykel...

utka
6. júl 2011

Idem ja spať. Dobrú noc.

leninka75
6. júl 2011

@letty86 .............to počasie je desné!!...mňa už tiež škriabalo v krku, ale citrón to spravil....dúfam, že nebudete choručkí!!....čo všetko už dávaš papkať drobčekovi???...laurinka, je šikulka a papkáčik...konečne prišla na chuť tým zeleninovým kašičkám a pri jedení sa už nezakycká................ začala sa mi zapierať do nožičiek.....a len čaká kto s ňou bude robiť somariny 😵 😵 😵

@utka ...fíha, to je nákup!!! 😲 ........idete bicyklovať??....

dobrú noc!! 😔

aninka29
7. júl 2011

dobré ránko mamky 🙂 .....sme doma.....pustili nás včera poobede,tak ako sa predpokladalo.........Simuška je v pohode....po operácii dosť vrackala........ale doma už to bolo v poho
@jacka Simi nesmela papať nič...až večer doma.......akurát trošku vodičky mohla..aj to nie veľa lebo zvracala dosť ☹ ja som bola jedná kôpka nešťastia.......Simi šla na zákrok ako prvá...keď nás niesli na operačku,hneď ju tam začali vyzliekať,prekladať,napichovať .....dieťa vystrašené,ja ešte viac ☹ bola som v tom,že uspávaciu injekciu jej dajú,keď ešte budem pri nej......nie...oni mi ju odvliekli preč...Simonka strašne plakala...samozrejmne,že chce mamku........ja som mala takú guču v hrdle...kúúúrnik...si vravím..panebože,až sa malá preberie po..a neuvidí ma,tak to bude katastrofa....a tak bolo...prebrala sa......a až potom ma zavolali..lebo na operačku nesmiem....som myslela,že na tej chodbe zomrem,ked som ju počula plakať.......a vlastne aj kvôli tomu potom vrackala...lebo bola nekludná.........ale som neskutočne rada,že to máme za sebou
ale dokina ma postrašila........vraj Simi mala najväčšiu mandlu zo všetkých detičiek......a vraj má velikánsku sliznicu......nejaké dva velké vejáre 😕 ....vôbec tomu nerozumiem.......ani sme to už neriešili....dohodla som sa s dokinou,že až prídeme v stredu na kontrolu,tak to začne riešiť 😕 😕
počasie je u nás jeden des 😝 ........a som nervná.......deti zatial zvládam v poho.....Anetinka je taký čertík......veď viete..každé dieťa je vychovávavané inak......už som na ňu aj pokričať musela...... 😝

aninka29
7. júl 2011

@denisenko @jacka ja žiadne tretie nieeeeeeeeeeeeeeee.....so mnou nerátajte 😉

utka
7. júl 2011

Ahojte.

@leninka75 chceme bicyklovať...ale skôr ja. Manžel korčule.
@aninka29 super, že to máte už za sebou. A som zvedavá, že čo to s tou sliznicou...

leninka75
7. júl 2011

ahojte!!!.........

@aninka29............rýchlo sa zabudne neboj.....hlavne, aby to pomohlo...

u nás je kráááááááááááááásne 😎 😎 😎 😎

leninka75
7. júl 2011

@utka ..... a viki?...s tebou na sedačke?

utka
7. júl 2011

@leninka75 Viki nebude celé dva mesiace doma...to budeme chodiť teraz. Ale Viki už bol s manželom na hrádzi, bol na svojom bicykli, ale ja sa bojím ho vziať. Aj keď bicykluje už celkom dobre...

denisenko
7. júl 2011

@aninka29 tak super, že už to máte za sebou......mne ked Niska vzali, tak len tak pozeral.....ale neplakal, ja som ho čakala na ochodbe pred operačkou 😉 ....a vy ste mávali moc často problémy , ked vam ju vzali???len škoda, že to pravdepodobne dorastie....dúfam, že už nikomu nebude musieť ísť von...... 😵 ..kolko rokov má Anetka???? 😕 ..ti verím, že si aj pokričala...... 😉
@utka tak ti držím palce, ked si už tolko investovala.... 😵 to už by bola naozaj škoda nechodiť bicyklovať..... 😵
@leninka75 Laurička je fakt šikulka...... 😉

letty86
7. júl 2011

@aninka29 tak hlavne, že to už máte za sebou 😉
@leninka75 tak mne je už lepšie, ale maťko ma soplíky a vikinka kašle 😖
maťko tiež pekne papká, zatiaľ papá ovocie, zeleninu,mäso, občas kaše, ale tie veľmi nemusí a mliečko.....chystám sa postupne zaradovať strukoviny a spýtam sa mudry, čo povie na biely jogurt, niekde som čítala, že keď sú deti kojené stačí od roka, tak som zvedavá, čo povie

utka
7. júl 2011

@denisenko veru, škoda. Od budúceho týždňa ideme na to. teraz je manžel nejaký nachladnutý...
Dobrú noc!

leninka75
7. júl 2011

@denisenko ..po maminke 😀 😀 😀

@letty86...dávaš niečo deťom, nejaké kvapky alebo vikinke sirup?.....strukovín sa nejako bojím......asi 2x som Lauričke dala čerstvý hrášok do polievky.......a dnes som Laurinke urobila grahamový rožok s mrkvovou nátierkou....išla sa tým zadrhnúť... 😵

dobrú noc!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre