Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. aug 2011

@jacka vyskúšaš.....?????...len zo srandy...... 😀 😀 😀 😀 😀 čierny humor, čo???? 😠
@utka tak to ti nezávidím, ja by som už asi potrebovala "sáčok".....alebo radšej velku igelitku...pre istotu... 😝

jacka
29. aug 2011

@denisenko však to len sranda...musí byť 😀 😀 😉

tak to ja tiež 😝 😝 ......................

utka a kde ste teraz?

utka
29. aug 2011

@jacka možno by to stalo za to,to tretie... Ani mne sa moc nepaci nikita-brutalna nikita.

utka
29. aug 2011

Sme v Nitre.Ešte len.

denisenko
29. aug 2011

@utka presne....brutálna..... 😀

denisenko
29. aug 2011

@utka oops....tak dúfaj, že vystupi skor ako vy..... 😝
@jacka bez srandy to nejde..... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. aug 2011

@utka žeby...a čo ked to prežije????.....hm? 😀 😀 😉 ..........ved to ste už zachvilu v BA.....nie?

@denisenko o čom by to potom bolo keby sme sa nenasmiali...............na svokrách.... 😀 😀

utka
29. aug 2011

Predpokladam,že to bol ten predo mnou a už nastastie vystupil.

jacka
29. aug 2011

idem chystať večeru.................detom sa bude rátať jesť vonku 🙂

ešte hádam prídem večer kuk.......

utka
29. aug 2011

@jacka ešte tak hodinu aj 20min.

utka
29. aug 2011

@jacka oki.Papa

denisenko
29. aug 2011

@jacka ved to...čo ak to prežije..... 😀 😀 😀 😀 zlá zelina nevyhynie..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..nič v zlom..... 😵 😵
idem aj ja pomaly, dáme si s mužíčkom hamburger a podho do práce.-.....hodím elasťáky, vytasím bruško ahor sa medzi lidi...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
29. aug 2011

@denisenko papa a neprehanaj to v práci.
Ako mi s vami rýchlo šla cesta...

denisenko
29. aug 2011

@utka 😵

jacka
29. aug 2011

@denisenko aký bol hamburger???.......ste si dali romantické rande? 😵 😵 😵 ,,,,,,,,,,,,,,,,..................ved to ešte prežije a ja nie..😀...😉

@utka no ako doma?

jacka
29. aug 2011

dobrú nocku....

utka
29. aug 2011

@jacka doma super...kľud 😉...
Dobrú nôcku.

jacka
30. aug 2011

ahojte.....

@utka a už v práci?.. ....Viki s ockom šli do ZV?......to len aby som bola v obraze................

leni? 😕

leninka75
30. aug 2011

ránečko!! 🙂 ...ste sa včera snažili 😉

@jacka......poslušne hlásim tu sóóóoóm! 🙂 🙂 🙂 🙂............ako chutila deťom večera vonku?...

@denisenko......fazuľu zvládla Lolka celkom OK!! 🙂...........mne sa ruské mená páčia, ale nikita 😝 😝

utka
30. aug 2011

Ahojte!
@jacka už som v práci, ale je celkom pohoda...
Viki je s tatinom vo ZV, aj ja som tam bola od nedele do pondelka...

leninka75
30. aug 2011

@denisenko .............veru už tiež riešim písací stôl, ale zataiľ som ešte nenašla ten správny ☹ .....ty si vybrala pekný 😵 ....................

fakt chcete ísť s deťúrencami na posúdenie či môžu do školy alebo nem??..............

utka
30. aug 2011

@leninka75 to pôjdu všetky detičky na posúdenie zo škôlky...alebo príde psychoška do škôlky...neviem, ako to chodí...
Tu je pár fotiek z výletu...

leninka75
30. aug 2011

@utka .....no neviem, u nás sa to tak asi nerobí.........ale hádať sa nejdem 😉 ........v piatok máme v škôlke rodičko tak sa opýtam .........fajne vám bolo na výlete 😵 😵 😵 ..........a koľko detičiek!.......vedeli sa spolu hrať?....

utka
30. aug 2011

@leninka75 u nás áno, ale tiež sa nehádam, že všade je to tak... 😉.
Bolo nás tam 17 dospelých a 10 detí. Hrať sa vedeli, celkom...

leninka75
30. aug 2011

@utka paráda!!......na chate ste si varili, či ste mali ubytko s jedlom?

leninka75
30. aug 2011

teraz mi cvaklo ::...habovka, veď tam máme z roboty chatu!! ......tá materská mi fakt otupuje mozok 😀 😀 😀 😀

utka
30. aug 2011

@leninka75 nevarili sme si a ani sme nemali tam jedlo. Raňajky sme mali také suché a na obedy a na večere sme chodili do koliby. Však sme boli celé dni preč...bolo super, ale v pohode by som tam zostala aj dlhšie. Víkend je málo ☹...Máte tam chatu z roboty?To je super. A už si tam aj bola?

leninka75
30. aug 2011

@utka ..to ti verím, že by si bola aj dlhšie...dobrého je vždy málo 🙂 ...........kde všade okrem zuberca ste ešte boli?..........áno ja som tam už bola, mávame v roboty v lete akciu volá sa to "letná škola únavy".......v rámci toho sme raz boli aj v habovke......je to 5 dní odborných prednášok + nejaké voľno na výlet.......

utka
30. aug 2011

@leninka75 v piatok sme tam prišli až okolo 17-tej, tak to sme už nešli nikam.
V sobotu sme boli na túre na Roháčskych vodopádoch a podvečer sme sa šli kúpať do Oravice do Meander parku. A v nedeľu sme boli v tom skanzene...

leninka75
30. aug 2011

@utka ...............tak to ste všeličo stihli...ako sa ti páčili oravice?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre