Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
1. sep 2011

@jacka hej, chcela som, aby pár dní ostal...lenže asi ho šefko na tak "DLHO" nepustí.... 😠

denisenko
1. sep 2011

otázka dnešného dna: čo si oblečiem???, nejako je pod mrakom........ale zas v meste bude horúco, vo vlaku je totálne kosa a kedže pojdem aj busom, tak sa uvarím.....a že včuľ babo raď..... 😀

jacka
1. sep 2011

@denisenko o más super............keby som ja mala kde takto deti odložiť.....na niečo su fakt dobré 😉

jacka
1. sep 2011

@denisenko že dlho-..... 😠 😝

tak tu je zima tu by si si mohla dať dlhý gate 🙂 😀 😀

denisenko
1. sep 2011

@jacka tiež nad tým uvažujem...tak som vytiahla 3/4 ťáky, tričko po kolená a hodím asi balerínky.....to by mohlo stačiť, hore mi bude fajn chladivo a od noh teplučko...... 😀

idem ešte vyvesiť paplon...som ho hodila do práčky a tá mi prvý krát v živote tancovala po kupelke.....sakra, ako to ten moj muž predtým pral????jemu netancovalo nič....... 🙄 ma to bude musieť naučiť...... 😀 😀 😀 😀

jacka
1. sep 2011

@denisenko nepokazil tvoj muž 😀 😀 😉 ............
no vidíš aká si šikulka.......vyriešila si to svetovo 😀 😀 ....že teplúčko

idem nachystať obed...a spať...... 🙂

denisenko
1. sep 2011

@jacka no...nepokazil...on to pral tak pol roka dozadu..... 😝 ....dobrú chuť k obedu....ja už tiež idem...na obed mi ide bus.....dúfam, že mi dajú photo..... 😉 😉 😉 😉

jacka
1. sep 2011

@denisenko tak potom sem s photo 🙂 🙂

jáj......tak chyba bude niekde inde 😀 😀

jacka
1. sep 2011

ja so si len teraz všimla akú pekné vecičky si dala 😵 😵

denisenko
1. sep 2011

už som tuuuu...... 😉 teda, poviem vám....normálne som ostala v depke.....asi pol hodinu...drobček je trošku menší ako má byť...teda takmer o 6 dní.... 😝 ale už som to rozdýchala...povedali, že je to ok. Srdiečko som počula, letmo som videla 2 ruky a 2 nohy, tak som celkom spokojná....len asi spinkalo..... 😉

som prišla na to, že ked som bola tehu s Deniskom, nechodila som na koníka, nemala som čo s čím porovnávať a v čom sa vrtať a bola zo mna spokojná tehuľka......asi to zas tak urobím....za tie dennodenné depresie mi to fakt nestojí..... 😵 ale to sa netýka herečiek... 😵

denisenko
1. sep 2011

fotka asi nebude...došla im farba v tlačiarni...mala som smolu..jedinú mi dali, tak som ju skúšala prefotiť, ale akosi mi to moc nejde.... 😝 také zahmlené....čo už....
@jacka kukni do albumu.... 😉

utka
1. sep 2011

@jacka opalovať som sa nebola, lebo ani tu nie je až tak teplo...Bola som v tescu a v Exisporte, pomíňala som euráče a teraz spokojná oddychujem. Doobeda som varila tekvicovú polievku a tekvicové placky.
Ja v piatok nejdem nikam...v piatok už prídu chlapi domov. Takže tak...

denisenko
1. sep 2011

@utka hmmm...tekvicové placky....juj, možem sa pozvať????? 😀

utka
1. sep 2011

@denisenko poď...ešte ich je dosť!!!

denisenko
1. sep 2011

@utka idééém...otváraj dvere...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. sep 2011

@utka inak, robíš to tak ako cuketové placky???? 😕

utka
1. sep 2011

Cuketové nerobím, ale robím to tak ako zemiakové 😉

denisenko
1. sep 2011

@utka my robievame aj cuketové...také jemnučké...... 😉 ....ale sklamem ťa, neprídem....manžel mi skočil po pizzu...tak niekedy nabudúce, možem? 😵

utka
1. sep 2011

@denisenko ak budem mať tekvicu, tak áno...kedykoľvek 😀...

bubba
1. sep 2011

neviem či sa jedná o kačicu tak potom to asi platí len v našej školke, našla som to tu nakoniec :

http://www.materskaskola.sk/197157/index.php?pg=2 (Trvalé oznamy:

* pre dieťa do škôlky nachystajte:
1. prezuvky (papučky) - podpísané
2. hygienické potreby (zubná kefka a pasta, pohár, papierové vreckovky)
3. pyžamko
4. cvičky
5. náhradné oblečenie do skrinky (tepláky, tričko, mikina, ponožky, spodné prádlo)

* zoznam pomôcok pre predškolákov: farebné ceruzky trojhranné, voskové pastelky, fixky, nožnice, tekuté lepidlo, plastelína, obyčajná ceruzka, guma, strúhatko.))

a veru radšej zaniesiem ceruzky + fixky a iné drobnosti a ušetrím 12x6,63 na školnom 😝 aj tak je to divné že to nie je v každej školke rovnaké veď školstvo je riadený systém či nie?? 😖

bubba
1. sep 2011

a ináč aj ja mám depku,že UŽ predškoláci 😢 😢 😢 naše ňuňunky malé 😅 a zachvílu do školy 😅

utka
1. sep 2011

@bubba ja neviem, ako je to u nás. Nám to povedia na prvom rodičku...asi...

utka
1. sep 2011

Dobrú nôcku.
Teším sa na zajtra na môjho drobca...ale neteším sa na to vybalovanie....

jacka
1. sep 2011

@utka super teším sa s tebou.......určite sa teší aj Viki,že?

idem aj ja niečo na mna lezie......

dobrú

denisenko
2. sep 2011

dobré ránko.... 🙂 idem do práce, booože, taká som unavená...... 😝 včera sme volali s Deniskom a prvá vec hned, že či už zajtra prídeme.....asi mu už moc chýbame...... ☹ aj on nám.... 😠 vo štvrtok ráno ide tatinko pre neho...ešte musí vydržať..... 🙂

utka
2. sep 2011

@jacka ďakujeeeem...jasné, že už sa teší, len do škôlky sa vraj neteší...
@denisenko no to vydrží, neboj 😉...

jacka
2. sep 2011

ahojte.....

@denisenko na photo velmi vela nevidím....hádam na dalšom......hlavne že je všetko o.k...............................už si chýbate? ☹ ☹ ☹ ......zachvílu bude s vami 😵

@utka s tou školku to bude horšie .................a kedy dneska prídu?

denisenko
2. sep 2011

baby, neviete mi poradiť? kukám na výsledky z krvi moču....všetko je ok, len ph moču je vyššie....7,5...čo to može byť? a je to zlé? 😕

jacka
2. sep 2011

@denisenko podla mna to nebude nič zle....určite by ti to povedali.....však si skus vygoogliť
kedy ideš do práce?

leninka75
2. sep 2011

ahojte!!.....vy kecalky ukecané 😀 😀 😀 .......

@denisenko.....drobček je OK!!..teším sa 😵 😵 😵.........kde budeš rodiť?....v IT či už na SK? ......ten stolík ešte musím riadne premyslieť 😒 ....

@jacka...juj vám sa už blížia 2 ročky!! 😵 😵.......čo dostane Peťko?...už vieš?...

@utka..ako robíš tekvicové polievku??...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre