Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
3. sep 2011

@denisenko no vidíš, a ty si sa strachovala...
Nooo, to by bolo super rodiť na narodky... 😉

denisenko
3. sep 2011

@utka no, či sa trafí na den presne alebo skor, aj tak budúci rok zrejme dostanem k narodeninám krásny a hlavne vytužený darček..... 😉 😉

utka
3. sep 2011

@denisenko to je super...teším sa s tebou...

utka
3. sep 2011

A ostatné maminy dnes majú A-čko???

jacka
4. sep 2011

ahojte.....

@utka suhlasím......😉

utka
4. sep 2011

Ahojte!
Dnes sa ideme kúpať, ale už teraz mám depku z toho, čo bude zajtra. Ani nie preto, že čo Viki, lebo viem, že on je veľký chlap a nebude plakať a v pohode pôjde do škôlky...skôr to, ako si zase zvykneme na ten kolobeh. Ponáhľať sa z roboty pre neho a tak...Ale však si zvykneme...

jacka
4. sep 2011

@denisenko no vidíš..nemusíš sa báť.............a čo Nisko..teší sa?.......zelené....to je taký zelený mužíček 🙂 😵 ...................ty máš aj niekedy volno či si stále v robote?

jacka
4. sep 2011

@utka len sa okupte...treba využiť slniečko 😎 😎
ja mám tiež depku....ale s toho že Maťko tam nechce....neviem čo bude zajtra......aj mi bude chýbať..nebude ma kto zlostiť ☹ 😉 ............................veru tak musíme si zvyknuť 🙂

denisenko
4. sep 2011

ahojte.... 😉 jej,,naám začalo konečne pršať, od rána bolo pod mrakom, zabudla som si kúpiť kávu, takže tlak na bode nula a točenie hlavy jak na kolotoči...... 😝 hádam, ked poprší, bude lepšie..... 😉
@jacka jasné, že mám aj volno...raz do týždna.... 😠 väčšinou v stredz, ale niekedy sa to mení..... 😝 😝 😝 Maťko nechce do školky????, 😕 ...isto skoro zmení názor..... 😀
@utka ti verím, ten ubehaný kolobeh.....aj mna to už o týžden zas čaká..... 😝

denisenko
4. sep 2011

😎 😎 😎 😎 ?????????????

jacka
4. sep 2011

@denisenko presne 😎 🙂

jacka
4. sep 2011

dobrú nocku.......

detičkám prajem krásny štart do dalšieho predškolského roka 😵 😵 😵 😵 😵

utka
4. sep 2011

@jacka však maťkovi sa páčilo v škôlke, tak čo sa stalo?
@denisenko to dosť makáš...nato, že si tehu...
My sme sa dnes super vykúpali. Dala som fotky na FB. Síce bola dosť studená voda,ale mne to vôbec nevadilo...

utka
5. sep 2011

Dobré ránko!
Tak ako detičky škôlkári? Ja čakám, kedy mi manžel zavolá ako to zvládli oni...Viki bol večer celkom pokojný, len vyjednával, že nechce chodiť na šach, na ktorý sme ho predbežne zahlásili ešte v júni, tak som mu povedala, že bude na angličtinu a to bolo ešte horšie...No tak uvidíme.
A od zajtra začíname chodiť na plávanie. Dúfam, že sa nebude báť a zvládne to-hrdina môj!

jacka
5. sep 2011

ahojte......

@utka netuším čo asi bol dlho doma,...........už odišli.....dufam že Maťko bude v pohode....je to také ne figu ked sa mu tam nechce ...neprospieva mi to dobre ☹ 😔

vy ako zo školkou?

utka
5. sep 2011

@jacka To ti verím...aj ja som rada, že šiel s Vikim manžel. Ráno keď som vstávala, tak bol cikať, tak vyzeral celkom kľudný. Som mu povedala, že sa budem po neho ponáhľať. Ale oni tuším olovrantujú neskôr ako keď bol druhák. Musím to zistiť, že o koľkej môžem najskôr po neho chodiť. Zajtra ideme o 15:30 na logopédiu, tak sa musím ponáhľať...tieto zhony nemám rada... ☹

jacka
5. sep 2011

@utka máš zlatučkého chlapca 😵 ..... 😵 ................aj my sme mali na logo zajtra...len neviem kde dám Peťka....mužovi sa nedá odbehnuť 😝 ......................to vážne??....musím to pozisťovať lebo ani ráno nechcel jesť.... ☹ ..............a kedy ide na plavecký??

som volala s mužom tak Maťko úplne v pohode..nič nevravel že nechce...takto ma trápiť..opica jedna 😉

utka
5. sep 2011

@jacka ja som písala o olovrante, nie o destiate 😉...
Plavecký začíname od zajtra, dnes ešte musíme kúpiť okuliare a čiapku...

jacka
5. sep 2011

@utka ja viem...ja len že ma napadlo že sme ráno nejedli...asi som to nejak zle sformulovala 😉 ............... kolko tam bude chodiť?

utka
5. sep 2011

@jacka jááááj, som nepochopila...čo už?
Volala som s manželom, tak, že Viki v pohode. veľmi sa mu nechcelo, ale zvládol to.
Bude tam chodiť do 15.12. malo by to byť 28 polhodín...

jacka
5. sep 2011

@utka to je super že tam bude chodiť...........
zvládol jasné ved je statočný 😉

zrazu neviem čo s časom......nechápem to......pojdeme von pokial je dnes ako tak 🙂

utka
5. sep 2011

@jacka tuším už vo štvrtok sa má pokaziť počasie, ochladiť sa.
Si zlatá, dík...hej, veď je statočný, ale niekedy sa bojím, že navonok je statočný a vo vnútri ho to žerie...dúfam, že to je len môj taký pocit a nie je to naozaj tak ☹...

jacka
5. sep 2011

@utka takéto počasie by mohlo ostať.... 😉

dufam že sa mýliš..ale ty by si ho mala poznať.....nezvyknete sem tam pokecať? 🙂

jacka
5. sep 2011

@letty86 ešte dodatočne ....všetko najlepšie..............ako si oslávila?

jacka
5. sep 2011

😕

utka
5. sep 2011

@jacka no občas keciame, ale budem musieť asi nejako na neho skúsiť nenápadko...

denisenko
5. sep 2011

ahojte... 😉
tak prvý školkársky den za nami..... 😉 ja som zvedavá, ako to prežil Nisko,lebo iná školka, úplne iné pravidlá....aj spinkanie cez obed, aj s jedlom úplne inak, no fakt..už čakám, kedy mi zasvieti skype 😉

dneska ma moj muž objednával do poradne, tak som dostala termín až o dva týždne, a to som mala ísť už budúci....vraj je nával....sakra.... 😝 hádam to nebude vadiť.....
@utka aj my chceme dať Niska na plavecký, tu vo vedlajšej dedine by to malo fungovať, lenže ešte neviem ako to bude časovo...... 😔 ale plávať sa naučí a každý vraví, že najistejšie je to vtedy, ked ho bude učiť niekto cudzí, lebo od nás si moc povedať nedá...... 😀

denisenko
5. sep 2011

jej, kukám do mrazáku a našla som slivkový koláč...... 😉

denisenko
5. sep 2011

tak super, Denisko bol v školke celý nadšený......vraj on sa už do Talianska nevráti..... 😀 tak som spokojná, aj spinkal, aj niečo spapal, takže všetko ok...vraj má už aj kamaráta.... 😉 možem kludne spať.. 😉

denisenko
5. sep 2011

😕 😕 😕 😕 idem teda do práce......zas.... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre