Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. okt 2011

ahojte!!!!....... 🙂 ...užívajme si ešte teplo a slniečko pokiaľ je v piatok hlásia ochladenie o 10 st. 😝 😝 😝

@jacka.....aký vlastne dostal Peťko darček?.....keď navaríš tak aby tomohol Peťko, tak papká celá rodinka, či zvyšku varíš osobitne?.....a prečo vlastne utku s vikim nechali v nemocke? 😕

@letty86...no vitaj!!!...už som ti chcela písať, že čo je s tebou 😉.....maťko je šikulko!!.....tie oči na stpkách, to mi hovor.....minule som zabudla zavrieť dvere na schody a len som sa otočila už tam lolka došpritovala...normálne ma zalial pot!!!! 😖

leninka75
4. okt 2011

@jacka ........... 😕 ??????????

jacka
4. okt 2011

@leninka75 ... 🙂 🙂 ...tu som......

neviem prečo ostali v nemocnici...........

nie nevarím zvlášť.....na začiatku som tak varila aj hrnce som kúpila........ale teraz len cestoviny a také čo nemože uvarím zvlášť 🙂

jacka
4. okt 2011

@leninka75 dostal kamion s návesom a traktormi.......krásne sa s tým hrajká 🙂 🙂

Maťko hned ...to je spoločné...😀

jacka
4. okt 2011

nikto nikde????? ☹ 😉

začína ma zas hlava bolieť?

utka???

utka
4. okt 2011

Ahojte!
No už sme doma. Dnes nás okolo deviatej pustili. Viki je statočný hrdina! Chúďatko moje. To boli dve hrozné noci. Prvú noc, som spala asi hodinu. V noci pred druhou mu to naprávali pod narkózou ☹. A nemali pre mňa miesto, tak som "spala" dve noci na kresle...

denisenko
4. okt 2011

ahojte... 😉
@utka rýchle uzdravenie želáme...... 😵 my už máme zlomeninu za sebou....dúfam, že nadlho.... 😉 to je taký preplnený stav? 😕

žienky moje, nejako nestíham...dva dni som sa nevyspala, Deniskomal zlé sny a dnes v noci od jednej do tretej silou mocou chcel stavať lego..... 😖 potom som to vzdala, zobudila som tatinka a šla si lahnúť do Niskovej izby a zavrela dvere.....ráno sme boli rozbitý všetci.... 😠

začalo rásť bruško a sním aj moj cukor, takže budem musieť dietovať.....ale sranda..nad normu je len nalačno...ale dosť 😝 cez den je v pohode..... 😔

denisenko
4. okt 2011

@jacka šikulka Maťko..ten sa vie vynájsť.... 😀 😀 😀

utka
4. okt 2011

@denisenko ďakujeme pekne. Dúfam, že aj my na dlho...a hlavne nemocnicu. Mali tam veľa pacientov...hrozne veľa.

jacka
4. okt 2011

@utka ..ahoj.....no ako sa máte?.....Veru Viki je statočný chlap...... 🙂 .....juj muselo ho to bolieť....chudatko moje.....dufam že je s toho najhoršieho vonku....držkajte sa 🙂 🙂
ja som si v nemocke uvedomila že ako je dobre byť zdravý......a sú aj horšie stavy..... ☹ bohužial ☹ 😢

@denisenko ....tak chytro fot fot....... 🙂 🙂 ..nech sa aj my potešíme 😵 😵 ......dufam že ten cukor dostane rozum ked porodíš 😉 😉............................................sa priprav aj teba to čaká.......tie hračky...to je mojéééééé....😀

jacka
4. okt 2011

dobru nocku........ 🙂 🙂

jacka
4. okt 2011

@denisenko zabudla som......tú tortu čo som piekla ......mám super recept na nu......nerobila som tú čo som hodila link.....normálne piškotove cesto len bezlp..........vobec nebolo cítiť že je to z inej múky.....pa pa 🙂

leninka75
5. okt 2011

ahojte! 🙂 .....

@denisenko.....že lego v noci!! 😠 😖 😒 😝.......si môžu ruky podať s Laurikou 😀.......

@jacka...zlatý Maťko!!.....super, že torta chutila!!

@utka.....hlavne, že už ste domka......postupne sa rúčka zahojí...a koľko budete maródiť?

jacka
5. okt 2011

ahojte.....

@utka a ostávaš na očr?.....

@leninka75 nemožeš spávať??? 😉 😉 😉

utka
5. okt 2011

Ahojte!
Konečne sme sa vyspali...
Dúfam, že to najhoršie je už za nami. Hej, som na OČR. V piatok ideme na kontrolu a na dosádrovanie, tak uvidím, čo povedia, či môže ísť do škôlky. Ale naša obvodná doktorka povedala, že by bola najradšej,keby do škôlky nešiel. Ale ja ho dám, však kto bude s ním? A do ZV alebo k našim ho dať nechcem.

leninka75
5. okt 2011

@jacka .....ja by som aj spala, ale poznáš to...krpci nedovolia 😝 😝 😝

@utka...niet nad dobrý spánok vo svojej posteli!!!............... to tak skoro dávajú dolu sadru??? 😕

leninka75
5. okt 2011

dievčatá čo varíte??.............som v koncoch!! 😢

utka
5. okt 2011

@leninka75 nie dole, ale idú mu ju dosadrovať, lebo teraz to má len v dlahe...to mu musí odpuchnúť a potom to dosadrujú a bude mať takú riadnu sadru...ako povedal jeden ujo doktor-takú, čo sa na ňu dá kresliť 😉. A tú bude mať atk 3-4 týždne...
Ja idem variť zeleninkové rizoto

aninka29
5. okt 2011

ahojte 🙂 ..na chvílku som si sadla,aby som na vás urobila malý kuk....nemám šancu vás čítať...to by som tu bola do večera...tak len v skratke
@utka Vikinko je statočný chlapček 🙂 ......držkajte sa 🙂
@jacka ty máš takých krásnych chlapcov 😵 ...obidvaja majú prenádherné očičká....by som ich len bozkávala 😵 😵 😵
my sa máme fajn.....Simonka v škôlke....zatiaľ sa drží,chorá ešte nebola...teším sa tomu.....začala chodiť do tanečnej na spoločenské tance...tak máme trošku frmol..chodieva 2x do týždňa po škôlke....je úplne nadšená...dúfam,že jej to vydrží 🙂 ....začala som s ňou chodiť na logo........všetko jej ide super......akurát sa musíme viac pohrať s jazykom 🙂
Sabka ,to je čertisko s rožkami až do neba 😀 nevyspytateľné dieťa.......stále len rozpráva,najradšej sa háda...a veľmi ľúbi spievať.....také árie púšťa.............ja som ako vždy slamená vdova...........maľovali sme....kočky majú novú detskú...Sabka už spí vo veľkej posteli......ako veľkáčka 😀
utekám...Sabka si chce kresliť

leninka75
5. okt 2011

@utka ....teda to som dobre blbo prečítala 😔 ............nakoniec som urobila špagety 😀 .......

@aninka29 ..ahoj!

leninka75
5. okt 2011

@jacka ....chcela som sa ťa opýtať ako Peťko rozpráva?....včera som stretla na detskom ihrisku takého 2-ročného chlapčeka, ktorý ešte vôbec nehovorí.......nevedel mi ani povedať ako sa volá......sa mi to zdalo, že by už trošku mohol..Lilka v tom veku už hovorila pekne čisto takmer všetko.......

denisenko
5. okt 2011

halo..... 😉
@leninka75 ani Nisko v 2 rokoch nerozprával moc zrozumitelne....iba mamina rozumela....a sestrin mladší do 3 rokov takmer nič......a teraz sme radi, ked sú ticho aspon 5 minút....... 😀
@aninka29 a mY že už na východ ani netový signál nepríde.... 😀 😀
@jacka ved hod celý recept....... 😵

ideme sa niekam s Niskom poflákať, ked sa vyspí.....akože mám volno....až pol dna,,,,,,, 🙄 🙄 🙄

utka
5. okt 2011

@leninka75 Viki tiež do dvoch rokov nepovedal skoro nič...
@aninka29 ďakujeme...sme radi, že si aspoň nakukla...

aninka29
5. okt 2011

@utka budem nakúkať častejšie 😉 ...
@denisenko aaaale signál je 😀 ....len času málo.....a ty ako sa máš s bábatkom???..poviem Ti,pred týždňom som si myslela,že sa pridám k Tebe 😉
práve sme sa vrátili z tanečnej......a dozvedeli sme sa,že detičky budú v novembri,že normálne verejne vystupovať 🙂 🙂 len neviem,či s nimi stihnú niečo nacvičiť..keďže detičky si mýlia pri cvikoch rúčky s nôžkami a naopak 😀 ....ale zase na druhej strane...ked zvládli tréneri naučiť aj naše "lets dance celebritky",tak deti pre nich musí byť malina 😝

utka
5. okt 2011

@aninka29 a to čo?Však píšeš, že nemáš muža doma... 😀

aninka29
6. okt 2011

dobré ránko
baby predstavte si,môj 4ročný synovček je v nemocnici so zlomenou stehennou kosťou...dnes ráno ho budú operovať ☹ ☹zlatinko moje malé........včera sa šli po škôlke,tak ako každý deň hrať na detské ihrisko.....a na tom ihrisku naňho a jeho kamaráta spadla bránka........... ☹ ☹ ☹
@utka nemám nemám..........ale raz za mesiac príde domov na pár dní...a to sa dá stihnúť všetko 😀 😀 😀 ............ale vážne.....fakt som už myslela,že som v tom....našťastie je všetko v poriadku

utka
6. okt 2011

@aninka29 bože...chúďatko malé...a čo robili, že na nich spadla? Aj my tu máme také ihrisko, ale vždy, keď tam deti sú, tak tie branky dávame dole na zem...pre istotu...tak nech je rýchlo fit!
Nooo, stihnúť sa dá veru všeličo...no čo, bol mi možno chalan... 😀

leninka75
6. okt 2011

ahojte!!!......tak mi z vašich reakcíí vychádza, že chlapci sú leňoškovia, ale potom to dobehnú 🙂 🙂 🙂

@aninka29.....a ja, že máš fešného suseda 😀 😀

leninka75
6. okt 2011

ozaj majú aj vaši predškoláci v škôlke pracovné zošity?

leninka75
6. okt 2011

@jacka ......?????????? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre