Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2011

@denisenko ani mne Simi nedá pokoj......chce skladať pexeso...som jej kázala,nech rozloží...tak mám ešte chvílu čas 😀

aninka29
12. nov 2011

@jacka ja som tiež netušila,že tam bude hned nový zúbok.....ale študovala som poriadne ten vypadnutý a on je vlastne zospodu taký dutý,alebo ako to nazvať.....čiže je tam miesto pre nový zúbok...a ten nový zúbok v podstate vytlačil ten starý....asi som to napísala ako hotentot...ale inak neviem 😀

aninka29
12. nov 2011

baby Sabka sa mi zobudila....ona stráca hlas ☹ ...píska,ked dýcha,alebo rozpráva...teplotu nemá..............urobím jej olejový zábal ???..hmmm

jacka
12. nov 2011

@aninka29 aha...to aby som vedela čo ma čaká.........dobre si to napísala..... 🙂

jacka
12. nov 2011

@aninka29 to ako robíš?......chudatko ☹ ☹ ......

aninka29
12. nov 2011

@jacka myslíš ten zábal???...nahrejem olej..namočím doň plienočku a dám jej na hrudník

jacka
12. nov 2011

@aninka29 to myslím..... ☹ .....aj ju bolí hrdielko? ☹

aninka29
12. nov 2011

@jacka vraví,že áno ☹ ...len som z toho na nervy...doka ju počúvala a mala všetko čisté 😕 ....a aj napriek tomu pokašlieva a všetko v nej píska.......

aninka29
12. nov 2011

teraz ma napadlo...mám doma aj husaciu masť......tak dám to.....

denisenko
12. nov 2011

pomoc...prehrala som........ 😠 😠 😠 😀 😀 😀
@aninka29 s tým zubkom si to vysvetlila dobre.... 😉 tie naše deturence a toto hnusné obdobie...čert nám to bol dlžný.... 😝 😝 😝

jacka
12. nov 2011

@aninka29 jáj tieto obvodné...vedia liečiť len nádchu........ak bude mať teplotu tak skoč na pohotovosť...nech ju tam aj popočúvaju ☹ ...ale možeš aj bez toho...

jacka
12. nov 2011

@denisenko čo ti urobil?

denisenko
12. nov 2011

@jacka kto??? 😕

jacka
12. nov 2011

@denisenko myslela som že ti niečo urobil...ked si napísala že toto hnusné obdobie 😅 ...asi som to nejak blbo pochopila..... 🙄

jacka
12. nov 2011

@denisenko ako je Niskovi?

aninka29
12. nov 2011

@denisenko som rada,že nie som až taká vymletá 😀 😀 ..a v akej hre ťa porazil Nisko?
@jacka teplotku nemá.....dala som jej tú masť....uvidím ako bude....či jej to trošku uvoľní...alebo fakt skončíme na pohotovosti...čo by som nerada 😝

aninka29
12. nov 2011

@denisenko Sabka mala minulý týždeň takú črevnu virózu....trvala len jeden deň.....tak možno aj Niskovi už bude zajtra dobre 😒 ....Sabka pregrcala celý deň......

utka
12. nov 2011

Ahojte.
JA som dnes celé doobedie robila koláčik. Mňamky...
@aninka29 ja by som asi šla na pohotovosť, lebo sa mi to podobá na laryngitídu ☹
@denisenko ach jááááj, už aj vy? A už je Niskovi lepšie???
@jacka zase slamená vdova???
Ja som sa dnes Vikiho spýtala, či vie, kedy sa narodil. On že: "28. júla" a ja že a rok...A on, že nevie. Tak som mu povedala, že teraz je 2011 a on má 5 rokov, tak nech si vyráta a on mi na to povedal, že 2006. Skoro som odpadla...

jacka
12. nov 2011

@utka čo dobré si piekla?????,................mám pocit že som zas v tom istom kolobehu.....stááále sama 😝 😝

jacka
12. nov 2011

@aninka29 utka ťa asi vystrašila...ale može to byťaj ona ☹

denisenko
12. nov 2011

@jacka hnusné obdobie...myslím na bacily.....nemám rada jesen, všetky deti sú choré.... 😠
@utka šikovný Viki....pol hodinu lepšie, pol hodinu horšie...ja už sama neviem....trochu sa mu zvyšuje teplota...tak čakám prekvapko v noci...... 😖
@aninka29 človeče, nehnevaj sa....... 😔 😔 😔 😔 😀 😀 😀 čo už, mal šťastie...by bol nešťastný, keby prehral on.....

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 no na takú jednodnovú virozu sa spolieham aj ja...boli sme v stredu u kamarátky a jej malá to mal jeden den...je možné, že sa to prejavilo až teraz?????? 😕

aninka29
12. nov 2011

@utka aj mňa hned napadla laryngitida ☹ ...ma porazí ak hej...................šikulko je Viki 😵 .......

aninka29
12. nov 2011

@denisenko určite je to možné...zajtra si vydýchneš....teda hlavne Nisko...po viróze ani stopy 🙂 ...Sabka mala tiež teplotu vtedy...večer jej vyskočila na 39,5

jacka
12. nov 2011

@utka hlavička je riadna .....zlatučký je 😵 😵 ....vy to s ním aj trenujete?....či odkial to má?.....

jacka
12. nov 2011

@denisenko aha...tak už aspon viem čo si myslela ani ja neznášam jesen.....ani by nemusela byť..😝...........si dobrá mamka......nechať ho vyhrať........ 🙂 .....dufam že zajtra mu bude už lepšie 😉

aninka29
12. nov 2011

manža sa mi ešte nehlási 😠 😠 😠 ...určite si užívajú večer v Amsterdame 😝 ....to je život,čo 😀 😝

utka
12. nov 2011

@jacka Netrénujeme, ale minule sme sa niečo o tom rozprávali, tak ma zaujímalo, či si to pamätá...
Robila som taký koláčik, nepečený z BEBE keksov, ale taký dosť zdĺhavý...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36884
@aninka29 @denisenko držím päste, nech sú detičky rýchlo fit!!!

jacka
12. nov 2011

@aninka29 ej veru.....sa maju tí chlapi... 😀 😀 😀 ...v dalšom živote chcem byť muž 😀 😀

@utka vyzerá perfektne...mnam 🙂 🙂 ...............tak to má dobru pamät 🙂

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 jemu len na 38, dala som mu čipku a po hodine bolo stále 38..... ☹ ale teraz spapal dva sucháre, pol šálky čaju...dobrovolne si sám vzal.....a šiel spinkať..... 😉 tak dúfam, že zajtra sme ok..... 🙂
@jacka čo mam neurobí pre dieťa, a ešte ked mu nie je dobre...hádam by som ho nenechala ešte aj prehrať.... 😀
@utka slinky moje..... 😵 😵 😵 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre