Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 ahoj.......baští..chutí jej ...............a čo fajne varíš leni? 🙂

jacka
15. nov 2011

@aninka29 ja by som vyskušala druhú.....ked si s nou nie spokojná.......uvidíš čo ti povie.......ved za to nič nedáš..... 🙂 ...............................tu je -5,,,,,,to už akože fakt prišla zima???..či čo 😠 😠 😠 .....dnes som dala Maťkovi ja rukavice....no a ... 😝

@leninka75 ved aj my ťa máme radi..... 😵 😵 😵 😉 ..............Lolka je šikulka 😵 😵 ............čo varíš?

jacka
15. nov 2011

na tej poschodovej posteli sa ako fajne vysáva matrac 😠 😠 😠 😠 ......... 😝 😝

leninka75
15. nov 2011

robím hrachovú polievku.......som zvedavá čo to urobí s Lolkou 😕 .....ale espumisan to istí 😉 ..........v škôlke majú dnes športovú olympiádu, som zvedavá koľko zlatých Lilka prinesie 😀 ..........

@jacka...upratuješ?.....Maťkove výsledky ešte nemáš?

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ....keď boli baby maličké a pokakali sa tiež toho mali plnú cikušu? 😝

jacka
15. nov 2011

@leninka75 prezliekam periny.....a tie matrace sú ťažké ako fras.....som sa mala na to.... 😝 😝 ...............výsledky budu okolo obeda..už teraz mám stiahnutý žalúdok..aj ked viem že s tým už neurobím nič...............................muž ...v sobotu ráno odišiel...a prišiel v nedelu.....však jeho matka sa o neho postarala..... 😀 😀 😀 nech sa kuk na syna ako vyzerá 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2011

no a mám zas po víkende....striga má narodky......tak musím zas tam....hurá 😠 😠 😠

leninka75
15. nov 2011

@jacka ....keď budeš vedieť hneď napíš ............verím, že sa tešíš 😝 .......aj jej niečo kupuješ?.......či len kávu?......aj to je asi moc, že? 😀 ..........

leninka75
15. nov 2011

@jacka ..prezliekanie perín nemám rada 😝 ......a teraz aj to sušenie prádla 😝 ........potrebujem poprať prechodné bundy ale nechce sa mi do toho púšťať 😝 .......a tiež také vlnené koberčeky to už akože k vianociam a ešte mi zostalo pár botasiek 😝 😝 😝

jacka
15. nov 2011

@leninka75 ani ja neznášam.......a ešte to žehlenie...brrr 😝 😝
ja tiež ešte nemám popreté.....ani neviem či ich budem ved ich velmi nevynosili......
musím ísť...Peťko vonku revčí 😝

leninka75
15. nov 2011

neskutočné už je polovica novembra za nami ☹ .........som normálne začala rozmýšľať kedy sa pustím do medovníčkov 😕 ....................tento víkend plánujem zbaliť jesennú výzdobu a ten ďalší, to už je 1. adventný asi vyberiem mikulášov.......

leninka75
15. nov 2011

@jacka ...pekný výraz, že "revčí" 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. nov 2011

že aká som nas........rdená!!! 😠 ......začiatkom októbra som pre muža objednala nejaké veci ku autu, čakám čakám balík stále nič...tak som si to dne spekne obvolala a že balík bol poslaný 24.10. a od 31.10. trčí u nás na pošte a tie naše kravy postárky žiadne oznámenie nepriniesli...a to sa nestalo 1x...už som raz tak čakala list z úradu a oni ho mali tam pekne uložený a nič žeby povedali...kozy sprosté...máme tu cca 2000 obyvateľov a tvária sa, že sme hádam megacity!!.....fuj,ale som napálená!!...pekne to vedúca schytá, keď tam pôjdem 😝 😝 😝

jacka
15. nov 2011

@leninka75 nedaj sa.......len im ukáž...ja by som sa posťažoval..ved to nebolo prvý krát...tak toto je sila....

jacka
15. nov 2011

zima ako v ruskom filme.......slnko nikde..... 😝

jacka
15. nov 2011

@leninka75 to už bude adventný ...fííha.......nejako sa to rýchlo blíži 😕 😕

leninka75
15. nov 2011

vybavené!!! 😠 😠 😠 ..........ale potom som musela ísť preseknúť pár polien do pivnice, aby som sa úplne ukľudnila 😀 .....aspoň nám bude teplo 🙂

@jacka ..kosno vonku, čo?... 😝...neskutočne to letí, veru už advent .....

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 nie vždy,ale mali aj cikušu okakanú............to už fakt bude další týždeň adventný?.....juuuuuuu.......tak to už môžme pomaly oprašovať vianočné výzdoby 😵
ideme za chvílu ku kozmetičke....detičky samoška so mnou.....to bude relax 😝 😀
@jacka pošlem ti slniečko ak chceš....síce také zubaté...chceš?
@leninka75 mne sa to stáva u nás na pošte tiež dosť často......neznášam tie ženské tam.....si myslia,že sú filmové hviezdy 😝

leninka75
15. nov 2011

inak vedúca bola dobrá, že sa opýta doručovatešky či dala oznámenie o balíku....ha-ha-ha.....jasné, že poštárka sa bude byť do pŕs, že jasné ona dala len blbý občan stratil 😠 ...........som to hneď aj vedúcej povedala, že to sa bude zbytočne pýtať.......

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 .....mne včera mamina priniesla taký akože adventný veniec, len je to naaranžované v obdĺžnikovom kvetináči a sú tam 4 kovové stojančeky na čajové sviečky a sú uložené tak "hala bala".....je to celé ladené do fialovo-strieborna....pekné ....len my si určite urobíme aj živý advenťák kôli vôni 😵 ..........kto si viac užije kozmetiku dievčatá či ty???? 😉

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 a ty sa moja vieš aj napáliť?..ale tak poriadne myslím 😉 😀 ....to by som ťa chcela vidieť 🙂

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 .... 😀 😀 😀 😀 ......občas to na mňa príde...ale máš pravdu, väčšinou sa neviem ☹ .......

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 určite dievčatá 😀 ..........ja som si tiež dala spraviť adventný veniec do obyvky....ale tiež si urobíme jeden taký domáci voňavý čačinový do kuchyne 🙂 ...už sa teším

leninka75
15. nov 2011

jupííííííí dorazili vianočné darčeky pre moje dievky a pre neterku!!!! 😵 😵 😵

leninka75
15. nov 2011

baby ja stále nakupujem, míňam kopec prachov a stále ešte nemám pre všetkých darčeky 😠 😠 😠 ......ešte svokrovcom, našim a uvidím čo bude v tom balíku čo som objednala pre muža.........už by to mohlo skončiť, lebo prídem aj posledné gate ako sa hovorí 😀 😀 😀

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ..nevieš kde bola tá diskusia o tom anglicky píšucom podvodníkovi?.....zasa mi napísal 😠

jacka
15. nov 2011

mámu ju 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

leninka75
15. nov 2011

@jacka ............juj moja, takže tušák nesklamal!!.....to mi je ľúto!!! ☹..neplačkaj zvládnete to.......

leninka75
15. nov 2011

@leninka75 ..rozmýšľam stále nad tým, že Maťko nemal žiadne problémy doteraz......asi by sa to ale niekedy prejavilo......pôjdeš aj ty s mužom na to vyšetrenie?.......

leninka75
15. nov 2011

tak ma to vykoľajilo, že som urobila hovadinu 😠 ......malo to byť takto...
@jacka ....rozmýšľam stále nad tým, že Maťko nemal žiadne problémy doteraz......asi by sa to ale niekedy prejavilo......pôjdeš aj ty s mužom na to vyšetrenie?.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre