Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

@letty86 na stránke školy.....a nič nič sme nepodpisovali..... 😝

@leninka75 dobre ..suhlasím 😀 😀 ..................mrholí........a hmla je nekonečná..... 😝 ...........lebo bol drzí ako ploštica od rána.......a ešte ked začal po mne opakovať......a vyplazil mi jazyk......tak schytal tolko kolko sa do neho zmestilo........

jacka
4. jan 2012

@letty86 dobrú chuť.....

jacka
4. jan 2012

@leninka75 akurát som bola urobiť kuk..tak zas pršíííííííííííííííí 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...asi nepojdem nikam.... 😠

denisenko
4. jan 2012

@jacka to aj Nisko..opakovacia opička..... 😀
@letty86 fúha...nezávidím s tým telefonom.....človek sa už pomaly cíti ako bez ruky, ked ho niekde zabudne...stávame sa otrokmi, že? 😀
@jacka a kam dali tie fotky????

denisenko
4. jan 2012

Deniusko sa tvári, že akože spí...idem si aj ja lahnúť...som úplne KO, to moje drobuliatko v brušku nacvičuje kotrmelce a kopance asi 10 hodín každý den..niekedy aj viac.... 😠 nespokojenec od mala...... 😖

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..no pánečku a to majú krpci ešte len 5 rokov...sa desím čo bude neskôr ☹ .........

@denisenko ..len si oddýchni....a stále nevieme, že kedy a koľkí pôjdete dom 😀

@letty86.....loka začal abyť jedovatá a nemá problém nás riadne vycápať......hračky ju momentáliš veľmi nezujímajú..zaujímavejšie je behať hore dolu..otvárať skrinky a vyhadzovať veci a ešte všetko strkať do pusky 😝 😝 😝 😝 ..........a čo ten telefón, svokra ti ho nemôže poslať?...

leninka75
4. jan 2012

ďakujem dievčatá!! 😵

leninka75
4. jan 2012

@letty86.. a keď maťko teraz spí jedenkrát kedy ide spinkať?....a to večer vydrží tak dlho?....

leninka75
4. jan 2012

@jacka ..peťko spí?.....

jacka
4. jan 2012

@leninka75 nie.....čosi už je dávno hore 😝

jacka
4. jan 2012

@denisenko len si oddýchni......zachvilu nebudeš vedieť čo to je......a maličkého nechaj nech nacvičuje 🙂 🙂 🙂 .................................dali to na stránku v školke...

jacka
4. jan 2012

@denisenko som rada že aspon niekto tu je čo má doma opičku 😀 😀 😀 ......vytáča to aj teba?....či len mne to vadí?

letty86
4. jan 2012

@leninka75
@denisenko telelon budem mať doma na budúci týžden, donesie mi ho svokruškina susedka, ide do ke, tak sa u nás zastaví....najprv som myslela, že mi ho pošle svokra poštou, ale nakoniec sme to takto poriešili 😉
veru, človek je už riadne závislý ☹
@leninka75 veru vydrží, aj ja sa čudujem, okolo pol 7mej je mrzutý, ale nevie zaspať, sa pozlostí, a chytí druhý dych. lolka asi nezaostáva za maťkom vo vyťahovaní vecí 😖 maťko sa najradšej hrá s ovládačmi, manža ked to vidí 😀 😝

leninka75
4. jan 2012

@letty86 ....presne!!...aj u nás sú ovládače v kurze 😀 😀 😀 .......lolke sme dali taký starý na hranie..myslíš, že ho chce?...kdeže, vždy berie tie ktoré nesmie 😀...maťko papá dobre?........mne lolka nejako prestáva jesť ovocie ....

letty86
4. jan 2012

@leninka75 😀 😀 😀 aj my sme matkovi podsunuli starý ovládačť, jasne, že ho nechce 😀 😠 s tými funkcnými vie totiž aj prepínať a to sa mu páči...matko teraz celkom dobre papá, ked chce papať, tak začne mliaskať pusou 😀 podarený je
matko konečne zobral na milosť mliečko...ale musí ho mať aspon trošku ochutené grankom, čisté mliečko nevypije a vypije ho málinko, asi 150 ml, ale aspon niečo...si minule písala, že lolka tak pije, tak sme vyskúšali a uspeli sme 😵
aký je človek pri druhom dieťati iný......viki pila kravské mliečko až ked mala 2,5 roka, dovtedy len umelé a matulo vymýšlal, tak som upustila a vyskúšala

leninka75
4. jan 2012

@letty86 ...super, že už pijete mliečko!! 🙂 .........veru máš pravdu, ja pri lolke tiež nie som taká dôsledná ako som bola pri lilke 😒 .......ale aj baby sú každá iná, tak to neriešim...........ľúbi maťko sladkosti???......

letty86
4. jan 2012

@leninka75 ľúbi, teraz je vo fáze, že ľúbi všetko 😀 ked sme boli v oktobri u svokry, tak sa jej zdal taký chudý, že by mohol byť taký fajnejší, nie veľmi, ale len trošku 😀 a ked sme prišli teraz na Vianoce, tak bola spokojná 😀 , už aj brušinko má 😅 som sa z nej smiala, tak podarene o tom rozprávala 😅
a lolka ako? už sa rada kúpe? teraz pre zmenu matko nechce 😢 , ešte len púštam vodu, už s plačom uteká a viem aj prečo, raz sa kupkal, tak sa šantil, že sa tak prevrátil na bok a zlakol sa a odvtedy už sa nechce kúpať ☹ a to sa vedel vo vode tak vyhrať 😖 tak ho teraz len narýchlo osprchujem
lolka už chodí, že? 😵

leninka75
4. jan 2012

@letty86 ....no chodí a je to vieš na čo 😝 😝 .....ona teraz robí za pochodu všetko..aj pije čaj 😅 .....lolka sa kúpe celkom rada len keď umývame vlasy tak plače.....kedy idete na očkovanie?...

letty86
4. jan 2012

@leninka75 viem 😝
očkovanie mi ani nespomínaj ☹ bojím, bojím...ideme 17. januára.neviem, ci som písala, ako sme dopadli v októbri...matko bol o.k, len ked sme isli k mudre, tak mu vybehol soplík, som to spomenula mudre, lebo viki bola vtedy nachladená, že či je matko o.k., že mu nič zatial nie je, ale spomínam jej to, lebo vikuš je prechladená.....tak ho skontrolovala a skonštatovala, že je o.k., že má čisté dýchanie, tak ho zaočkovala a večer matko zacal teplotovať a strašne kašlať, taký laryngitídový kašeľ, riadne som sa zlakla....na další den sme boli u mudry zas.....tak my vravela,že to mohlo spustiť očkovanie 😠 tak sa toho očkovania a reakcie obávam ☹

leninka75
4. jan 2012

@letty86 ..to si veru nespomínala.......to teda muselo byť 😢 ...chápem, že sa teraz bojíš.......ale vydržať ešte toto a máme chvíľku pokoj...asi.......

o chvíľku mi príde návšteva...lúčim sa..pa zajtra...a nezabudnite ráno na fernetík!! 🙂 😉 😀

denisenko
4. jan 2012

@jacka vytáča????, ja stále vravím, že ma už čoskoro odvezú...do blázinca..... 😠
@leninka75 Denisko plakal pri umývaní vlasov do 5-tich rokov.....konečne ho to prešlo...... 😀 ...že fernetík...a skoro ráno...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale zas..lepšie ráno, ako celý den nič, no nie???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 nás čaká ešte to5, či 6-ročné....ale doktorka vravela, že až ked bude minimálne 10 dní bez kašla alebo soplíka.....takže až v lete...... 😀 😀 😀 ale vraj do júla máme čas..... 😀 😀 😀

letty86
4. jan 2012

@denisenko aj nás čaká to 5ročné, neviem, prečo nás nevolala skôr,v lete, to bola viki zdravá, teraz v zime je raz dva nachladená 😠 preventívku sme mali už vo februári 😕 , to mohla dať v lete a spojila by to s očkovaním, no nie?ked bude viki o.k. toho 17. kd idem s matkom, vezmem aj juj, to zas bude stres ☹

letty86
4. jan 2012

@jacka kde si?
idem, kočky, matko si ma žiada, pekný večer

utka
4. jan 2012

Ahojte...ste sa rozpisali...Pekný vecer!

jacka
5. jan 2012

ahojte.... 🙂

jacka
5. jan 2012

@denisenko tak sa stretneme v blázinci...... 😉

@letty86 ...bola som s detmi vonku................a nabuduce ked budem chcieť ísť s nimi do blata tak ma prosím vás zastavte.....dobre?.....
@leninka75 ako dopadla návšteva?........
dnes idem piť sama???? 😀 😀 😀

leninka75
5. jan 2012

ahojte!!! .,......aké hnusné počasie je u nás 😝 ...silný vetrisko fúka a sneží..u nám raz aj elektrina vypadla 😝 .....

@jacka...návšteva dobre 🙂...len ja som si zasa odbehala svoje s lolkou 😝...ideme na to?... 😵 😵 😵

leninka75
5. jan 2012

@denisenko @jacka....a vám nestačí domáci blázinec?...ešte sa pýtate aj do štátneho 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. jan 2012

idem sa trošku povrtieť na rotane 😝 ....už musím konečne začať čosi robiť.....

jacka
5. jan 2012

@leninka75 takže čakám 😵 😵
veru nestačí........mám toho málo 😀 😀 😀 😀
aj ja musím začať na sebe pracovať....ale až ked sa všetko doje 😀 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre