Herpes, opar na perach.

pacna
28. máj 2008

ahoj potrebujem poradit. mam herpes a vždy ked sa objavi je riadne velky a mam celu peru opuchnutu. neviem čo na to mastičky z lekarne som mala všelijake a nič 😠 je to otravne a aj nepekne.diky za rady

minkak
28. máj 2008

ajoj pacna,aj ja mam momentalne ☹
treba papat hrozienka
ja si na to davam cannadent-100% prirodne regeneracne serum-rychlejsie prebehne cely proces 😉

simounah
28. máj 2008

Taky používám cannadent - hned jak mě začne svědit ret, tak si tím místo pomažu a většinou se ani opar neobjeví. Tady je odkaz na něj http://www.krasa.cz/cannadent-serum-proti-oparu... , jinak ještě začnu brát B komplex forte.

pacna
autor
28. máj 2008

o tom som nepočula skusim zohnat. 🙂

liviky
28. máj 2008

simou - vypadá to zajímavě,takže říkáš že funguje jo?
já na ně trpím strašně a vypadám jak nějaká černoška,když vyrazí a to jsem to už i přelečovala a dr.stejně řekl,že tělo se toho viru už nikdy nezbaví

pacna
autor
28. máj 2008

aj mne povedala dr. že sa toho už nezbavime ked to už raz je 😠

kapka
28. máj 2008

pacna výborné jsou tabletky herpesin.Pokud na to hodně trpíš tak lze i preventivně užívat a tak tomu předcházet...znám dost lidí kterým pomohl.

pacna
autor
28. máj 2008

ja som mala krem herpesin dcere zaberal ale mne nie 😖

simounah
28. máj 2008

Já jsem na opary trpěla hodně - snad každé 3 měsíce se mi jich několik objevilo - nafouklý ret posetý oparma. Poslední 2 roky se mi to daří ukočírovat (objeví se už jen tam 1x do roka) tím, že beru tak 2-3 x týdně B komlpex (já od Walmarku B-komplex + vitamín C). Takže ten vitamín a pak když cítím, že mě začíná svědit ret, tak si ho potřu tím Cannadentem a většinou se fakt nic neobjeví. Ještě mi na to taky pomáhá Tea tree oil. Ten používám když už se to fakt zase objeví - je dobrý že vysušuje. Jiné krémečky (Zovirax, Herpesin atd... mě to vždycky ještě víc nafukovali). Nejdůležitější je potřít ret hned jak svědí a určitě se opar neudělá. Jednou jsem dokonce potřela Cannadentem už nafouklý puchýřek (opar) a do rána hned zmizel.

filipa
28. máj 2008

herpesy su aj moji casti navstevnici... zial...po viacerych odberoch krvi mi zistili nejaky virus zo skupiny herpesovitych, a tak je to uz navzdy... lekarka mi radila pravidelne a cielene posilnovat imunitu, lebo je to s nou uzko spojene... mne osobne sa herpes vyruti vzdy po nejakom prilisnom strese, a ked uz je, tak nezabera nic, daju sa zmiernit priznaky (pouzivam tiez cannadent alebo eukaliptovy olej) ale uplne ho potlacit nedokazem... teraz uz druhy mesiac papkam "bio selen a chrom" na prirodnej baze+bekomplex. zatial klop-klop-klop

maybee
28. máj 2008

ahojte, bude to znieť čudne, ale mne veľmi pomáha aknecolor.. 🙂 dá sa kúpiť v lekárni, je to prakticky make-up na akné, horúčku ihneď zosuší. Alebo potom aj horúci sáčok bylinkového čaju pomáha tiež. Ale najviac sa mi osvedčil ten aknecolor...

Môj pradedko mal tiež "úžasný" recept na vyliečenie horúčky.. Niečo z ucha na horúčku 😀 ale človek by sa čudoval, jemu to zmizlo vždy za 3 dni 😉

pacna
autor
28. máj 2008

maybee aknekolor mam možem skusit 🙂

maybee
28. máj 2008

pacne, za vyskúšanie nič nedáš, skús a uvidíš. Daj potom vedieť 😉

pacna
autor
28. máj 2008

ok idem na to 😅

maybee
28. máj 2008

prepáč, zle som napísala Tvoj nick 🙂

minkak
28. máj 2008

pacna a skus aj tie hrozienka ako prevenciu 🙂

minkak
28. máj 2008

inak este som pozerala ten link od simonauh a ta cena.... ja som to kupila do 100,-sk normalne v lekarni,ze by to islo tak hore????

kapka
28. máj 2008

pacna mě krém herpesin taky nezabírá a tabletky hned... 😉

ivetah
28. máj 2008

pacna mne zabera herpik, da sa kupit v lekarni v roznych koncentraciach 3%, 5% alebo 7%. je to extrakt z cesnaku, je to prirodny produkt. ja pouzivam ten 5%, akonahle to zacne svrbiet hned zacnem potierat to miesto niekolkokrat za den. vacsinou ani nevyjde a ak predsa, tak velmi rychlo zmizne. tea tree mi zaberal tiez 😉

lencici
28. máj 2008

Ja som mala herpesy v puberte asi stále. Bolo to strašné vždy mať oduté ústa. Použivala som na to calcium a teraz mi najviac zaberá herpesin. Teraz po po tehotenstve ich mám minimum 🙂. Nech to neprerieknem.
Môj manžel to rieši drastickejšie hneď keď sa mu objaví zoberie frote uterák a zoškrabe si to jemu to pomáha...Ja som na to nikdy nemala odvahu

otrivinkajanka
28. máj 2008

mne velmi pomaha zovirax hned ako sa mi vytvori fliacik potieram si ho niekolko krat denne a zmizne mi je drahy ale ucinny

mywiel
28. máj 2008

Homeo Rhus toxicodendron 9Ch 😉

pacna
autor
28. máj 2008

myviel a to je čo? nejake info 😉 mas?

mywiel
28. máj 2008

Homeopatia globulky v lekarni vedia od firmy Boiron.

sakura77
28. máj 2008

ja som s tym tiez mavala desne problemy,aj trikrat za mesiac,potom mi niekto poradil -neviem presne ako sa to vola-z oriflame,taka masticka-male ruzove vajicko-ti co stym robia,to poznaju,pri prvych naznakoch natriem a na 100 percent sa mi nikdy neurobi-jedine ked ma zakerne prepadne v noci 🙂 odvtedy som mala asi 5 krat-a je ro uz par rokov teda.niekomu zaberie,niekomu nie,ale treba vyskusat vsetko.ja mozem len doporucit.

sakura77
28. máj 2008

ozaj a neskusali ste niekto tie naplasti,co liecia aj zakryju?

dididi30
28. máj 2008

sakura tak na tie naplaste som zvedava aj ja, chcem to vyskusat ale neviem , vaham, ....aj kvoli tomu,ze ja mavam teraz pre zmenu herpes v noce 😠
no a mne ta masticka z oriflame vooooooobec nepomaha..

adriatica28
28. máj 2008

ja som tie náplaste skúšala a mám ich aj momentálne lebo mám herpesy 2. na vrchnej aj na spodnej pere. Sú super v tom že herpes pekne prelepia a nešíri sa ďalej ako sa mi bežne stávalo, ale niekedy sa ti začne tá náplasť odliepať a dosť to bolí keď ju dávaš dole. Odporúčam dať si ju kým nie sú prepichnuté tie navreté pluzgiera a potom keď puknú a bolia ale tie mokvavé nechávam radšej na volno vysušiť lebo sa mi zdá že sa to tak hojí rýchlejšie. Dajú sa vraj v niektorých lekárňach kúpiť na kusy, ale celé balenie cca15 ks stojí približne 240 Sk

alionuska
28. máj 2008

No a ja ti dam jeden domaci recept.Rozkroj strucik cesnaku a nim si to potieraj!Nevonia to bohvieako,ale pomaha na 100%. 😉 😀 😀 😀

adriatica28
28. máj 2008

veď to musí strašne štípať 😅 😅 😅 .

pacna
autor
28. máj 2008

ja som mala tie naplaste pri dcere ona mala taky herpes že ani rozpravat nemohla už ho mala dosť velky tak to ta naplasť ani nezakryla, a ked sa odlepil tak ju to bolelo 😒 predavali ho na kusy ale myslim že som zan dala čosi cez dvacku.
ten hojivy zazrak z oriflamu mam ale nepomaha ked je opar už von kym svrbi tak ano no mna to prepadlo v noci a bola som leniva ist po masť 😅 tak mi treba 😝