Herpes, opar na perach.

pacna
28. máj 2008

ahoj potrebujem poradit. mam herpes a vždy ked sa objavi je riadne velky a mam celu peru opuchnutu. neviem čo na to mastičky z lekarne som mala všelijake a nič 😠 je to otravne a aj nepekne.diky za rady

nikabrunc
9. feb 2012

pomoc mám herpes, ale ten by ma tak neprápil, ten aj zakrijem ale v sobotu ideme na ples a ja som opuchnutá, ako odpuchnúť? prosím o radu lebo moja skúsenost je opuch a j4 dni . dakujem

kacasim
13. feb 2012

Zkus diskrétní náplasti od Compeedu 🙂 Náplast snadno aplikuješ přes opar a ten se pak krásně zhojí. Navíc ho překryje, tak je méně vidět a nesvědí tolik ;)

mariynka
16. mar 2012

pomaha aj zubna pasta 😉

mamkamarketa
17. mar 2012

pro me bohuzel momentalne aktualni ☹
posledne jsem mazala hemagelem a pomohl, puchyr se ani poradne neudelal 😵 uvidime co tentokrat 😔

monfat9
25. mar 2012

Ach jaaaaj ja už som vyskúšala na tie moje opary hádam všetko....mastičky Herpesin....už nikdy nenatriem na pery....mám tendenciu sa ešte viacej osypať do rána... 😖 Teraz má oliatu celú hornú peru...príšerne to svrbí.... ☹ a stále mi to puká...dávam si teraz herbadent...roztok....predtým tea tree....propolisovú tinkturu....B komplex.....vajičko z oriflame.....proste nič nezaberá ☹ už som zúfalá tak aj ten maz z ucha som vyskúšala 😀 😀 😀 😀 😀 a nič...vždy som opuchnutá....nanič....ani sa radšej vonku neukazujem medzi ľudmi... 😒 a som zvedava do kedy to potrvá 😲 ach jajaaaaj 😠

majuska85
25. mar 2012

Mojej sestre pomohlo užívanie lieku rybomunylu, mávala herpes vkuse jeden ešte nezmizol a druhý sa objavil. Teraz sa začal objavovať aj mne ☹ ☹ ☹ teraz nám jedna známa poradila kvapky nám zabrali 😀 hned keď sme cítili, že sa už začína robiť herpes sme si to potierali tými kvapkami a nič sa neobjavilo 😀 😀 Kvapky AUDIRON 😀 sú drahšie, ale vydržia dlho

mamulienka77
11. nov 2012

Ahojte ! Aký koľvek opar treba liečiť ambulantne. Je to vírusové ochorenie. Treba zájsť k dermatológovi .

izaghire
28. dec 2012

Poradím Vám kupiť si B-komplex forte v lekárni stoji krabička 1,50 tri krát za deň a herpes zmizne..mne to pomohlo aj na kútiky ktoré som mala aj dva týždne, až kým mi neporadili tento B-komplex na zvýšenie imunity....vyskúšajte

kakabus
28. feb 2013

@linda.bb Ďakujem za skvelý tip...

zuzulienka1973
1. mar 2013

Necitam vsetko kto co radi,mozno to tu uz aj je.Ale mne najlepsie pomahaju kvapky Herpik,

lindda
21. júl 2013

Prosim vas ma niekto skusenost s herpesom na dasnach ak ano prosim vas o ucinnu liecbu mame to 3 dni a sme v koncoch sle to boli a nezabera takmer nic:-/ dakujem

janettkaa
1. aug 2013

Ahojte mne pomaha rastlinka aloe vera. Vzdy si odstrihnem kusok a duzinou si to pridrziavam na herpese..najlepsie je to hned v zaciatku. Este som pocula ale neviem ako to funguje ak s tym ma niekto skusenost bolo by to super vediet o tom viac ..lekar vam zoberie krv a potom vam ju zase vpichne neviem ako to blizsie funguje nemam s tym skusenosti ale zevraj aj to pomaha...viete o tom niekto nieco?

lucta05
18. sep 2013

@lindda ahoj my mame odskusany cannadent je super a funguje na 100 % je to 1ml serum a objednava sa v lekarnach
teraz som ho posunula kamoske a jej muz mi dakoval ze za 1 den bol herpes prec aj afta. vyskusaj

lucta05
18. sep 2013

@mamkamarketa
@monfat9 baby skuste Cannadent zaberie na 100%

lussyfuck
27. sep 2013

Na herpes je vraj č.1 Zovirax duo, ale kedže ja ho používam už roky, na mňa prestal platiť :( Ale objavila som zázračný krém , ktorý síce poriadne štipká , ale lieči! Volá sa Thermal Herpes Krém. Stojí za to, vyskúšať. Moja kolegyňa aj s manželom preventívne užívajú Engistol hel a veru som im herpes este nevidela. No napriek tomu, mne sa nechce papať stále tabletky. Radšej si to dva krát do roka odtrpím 🙂

silvapokorna
22. okt 2013

@lussyfuck ahoj Zovirax mi už tiež nejakú dobu nezaberá. to bola stará klasika, asi zmenili zloženie alebo čo. aj zubná pasta už nie je čo bývala. 😀 vraj už neobsahuje nejakú zložku, ktorá kedysi na to zaberala. 😒
ale herpes je vždy signál tela, že si pod tlakom, neodpočinutá a máš oslabenú imunitu. no, s dvoji deťmi vo veľkomeste, to je hneď. 😀 ja som si zvykla na náplasti od zn. Cosmos. tie mi zaberajú rýchlo a "pupák" je schovaný. a teda vitamíny a skúšam viac odpočívať. ale to nikdy dlho nevydržím. tak zásobu náplastí mám vždy po ruke aj v kabelke. 😉

lussyfuck
22. okt 2013

@silvapokorna Ahoj. Naplasti som este neskusala, kamoska si to dáva , no mne sa to práve nepáči, je to dosť vidieť. No asi skúsim, lebo naplasti pekne obalia herpes, takze sa nešíri. Ja mám momentálne ďalší , už druhý v priebehu 3 týždňov :( Odpočívať nehrozí , to máš pravdu 🙂

silvapokorna
9. nov 2013

@lussyfuck ahoj, tak ako? vyskúšala si tie Cosmos náplasti? ako si spokojná? ja musím zaťukať, mne už sa dlho neurobil opar. ale teraz som práve dokupovala lekárničku a aj náplasti mi došli, tak som nakúpila klasické, na opar a hlavne deťom obrázkové. Cosmos ich má také zlaté, moje dievčatá ich milujú a staršia obrázky preklesľuje na papier. šikovná je. 😀 a na opar som dokupovala tiež a som si na teba spomenula, že či si vyskúšala. daj vedieť ako si spokojná. 😉

lussyfuck
10. nov 2013

Ahoj, este stále som ich neskusala. Herpes mávam naštastie len dvakrát za rok, takze najbližšie ich vyskúšam asi niekedy na jar 🙂 Potom urcite napíšem. dakujem za opytanie ;)

marcellka32
10. nov 2013

Maz z ucha nie je na herpes, ale na kutiky

silvapokorna
11. nov 2013

@marcellka32 prosím ťa a funguje to? skúšala si to? mne to príde divné. 😒

marcellka32
11. nov 2013

@silvapokorna divne nedivne, mne to pomáha, samozrejme natriem sa vlastným mazom, na druhy deň ani náznak zapalenia 🙂

silvapokorna
28. dec 2013

Ahojte dievčetá, aké ste mali sviatky? My ako vždy poriadne prejedanie u rodičov aj u babky a hromada darčekov. 😀 A ten maz som vyskúšala. Brrr a nefunguje. Zlaté náplasti Cosmos! 😎

slavkova
9. jan 2014

ja na herpesy či opary používam bravčovú masť. Výborne to pomáha. Lekári ju doporučujú vo viacerých prípadoch ako len herpesy. 🙂

silvapokorna
16. jan 2014

@slavkova ahoj. bravčovú masť mi už tiež doporučovali na rozne kožné problémy. musí byť nesolená a neprepálená. je dobrá ja na jazvy. ale zase pri deťoch je dobré opar schovať. alebo keď ideš do spoločnosti, tak nepojdeš s masťou na pere. 🙂 náplasť, čo ja používam Cosmos Na opary, je super v tom, že nie len pomáha s hojením, ale pekne opar schová a ochráni pred šírením. 😉

katka351
31. jan 2014

mám na to dobrú tyčinku ktorá vždy pomôže ani nenarastie taký velký tiež som mala s herprsmi problémi

katka351
31. jan 2014

@sakura77 skúšala som aj tie ale reklama je reklama stačí niečoho sa napiť ale zjesť amôžeš lepiť znova

silvapokorna
2. feb 2014

@katka351 ahoj. naplast je dobra, ze ti to zakryje a neprenasa sa to dalej. hlavne ak mas deti, treba davat pozor. samozrejme, ze treba opatrnejsie jest a pit, ale tak tie 3-4 hodinky mi vzdy naplast od Cosmosu vydrzi. zalezi ako si davam pozor. predsa len, na pere to nie je idelane miesto.

krisztina7
6. máj 2014

Dobrý den ...chcela by som sa spytat...prvyrat v zivote s ammi spravil herpes taky maly na pere...nikdy pred tym som to nemala tak sem to nebrala vazne a milovali sme sa s priatelom a mali sme ja oralny styk..myslela som ze ved to nic...nebolelo mi to nekrvacalo tak som ze pohoda...ale som citala na nete ze sa da velmi lahko spravit genitalny herpes...tak prosim vas neviete ako to je?...ci je tam nejaka sanca ze by sa mu to nemuselo prejavit? :((