Hľadá sa kamarát (-tka) pre môjho synčeka

sylviaa1
27. apr 2008

Ahojte mamičky. Volám sa Sylvia a som tu nová. Touto cestou hľadám kamaráta ( - tku) pre svojho synceka Petka. Moj Petko je mentálne postihnutý, aj ked má uz 21 r., menálne je na tom ako šesťročný. Starám sa o neho sama, nakoľko môj manžel neuniesol jeho postihnutie a nechal nás. Aj keď nám prispieva na výživu, plienky a hračky, o Peťka záujem nejaví. Touto cestou sa na Vás ,mamičky, obraciam o pomoc. V dôsledku postihnutia, nemá môj synček skoro žiadnych kamarátov. Rada by som mu ich takto našla. Chcem poprosiť nejakú maminu, ktorá ma dieťatko v obdobnom veku, či by si s nami sem-tam nepopísala. Bola by som rada, ak by sa Peťko porozpraval s inými deťmi o jeho detských problémoch. Písať síce nevie, no ja by som mu pomohla dať jeho slová na " papier" Nájde sa mamina, ktorá by to pre nás urobila ?

poleva
27. apr 2008

ahoj sylvika ja síce dieťa nemám, ale verím, že pre syna kamaráta nájdeš.
lebo MK je super stránka, držím prsty

misicka455
27. apr 2008

I já přeji aby se ti někdo ozval 😉

dzidzuska
27. apr 2008

ahoj Sylvinka, ja som pracovala s mentalne postihnutymi v jednom DSS,naozaj obdivujem kazdehi jedneho rodica!viem co to obnasa.Ak budes chciet rada popisem 🙂

zucha
27. apr 2008

ahoj sylvi, dieta v obdobnom veku, ako je Petko sice nemam, ale velmi rada sa s tebou aj s nim porozpravam o roznych veciach, ktore vas trapia aj tesia. Ak si z Ba, pripadne z blizkeho obdobia, bude mi ctou s vami chodit na prechadzky do prirody, do mesta, no proste tam, kde nas napadne. 😉

zucha
27. apr 2008

z blizkeho okolia som chcela napisat 😀

aponchie
27. apr 2008

sylviaa1:jsem rada,ze se nebojis a snazis se neco udelat pro sveho syna 😉 po precteni jsem si vzpomela na sveho nej kamarada,ten ma postizeneho bratra,ale bohuzel neni schopen zadneho psani a cteni ☹ jeho maminka rikala,ze je taky na urovni skolkoveho ditete a to ma 17ci 18let ted nevim presne.Ale jestli chces si jen tak popovidat klidne napis.Vim jake to je se starat o postizene ditko prave od kamarada a rada ti nejak pomuzu. 🙂

danculik
27. apr 2008

ahoj sylviaa1...tak ja dietatko mam nastastie zdrave..zatial klop klop klop...ale mam 23r. brata ktory je od jeho troch rokov mentalne postihnuty.Navstevoval aj osobitnu skolu...a tiez je na tom tak ako tvoj syncek...sice neviem v akom stadiu postihnutia je tvoj syn ale moj brat je fyzicky na tom dobre ani nezbadat na nom ze je postihnuty iba ked zacne hovorit tak vtedy to clovek zisti...proste moj brat si zije taky detsky svet...aj ked ma 23r. ma svoje myslenie uplne ine ako mi..svoje zaujmy ine ako mi....no tiez je sam...a strasne sa nudi....vie uz narabat aj s ineternetom ale aj dopis poslany postou by bol fain..rad by si nasiel kamarata...viem to urcite...aj rad by si pisal s niekym...ak by nevadilo tvojmu syncekovi ze moj brat je z Oravy...🙂tak by sme to mohli skusit...aj ked jeho pisanie...tak vetu napisat napise..ale to musis po nom lustit a domyslat si co napisal...a dlhsie potrva kym na to prides co napisal...ale s tym by som mu pomohla...🙂 ja inak byvam v Kosiciach a sem tam niekedy za mnou chodi...a vy ste odkial?...a inak s postihnutymi mam skusenosti aj ja..moja mamina robi v DSS a moj brat si tam dokonca nasiel aj kamaratov...ale nejak ich potom premiestnili do ineho ustavu a konakty sa pretrhli pretoze chlapci z DSS nevedeli pisat...tak som sa nejak rozpisala...tak ak budes chciet sa ozvi mozes kludne aj na IP...pa dobru noc...

nobody
28. apr 2008

sylviaa ... takových lidí jako jsi ty by svět potřeboval mnohem víc
obdivuju je

julia225
28. apr 2008

pridavam sa k vsetkym, ktori sa ti klanaju... moja ucta...

sylviaa1
autor
30. apr 2008

ahojte mamičky, nečakala som že sa mi toľké ozvete. Veľmi ale skutočne veľmi Vám všetkým ďakujem za podporu. Človeka poteší ak vie, že stale sa nájdu ľudia ochotní pomôcť. Na fóre som až teraz, lebo len dnes sme vrátili z návštevy u mojich rodičov a tam internet nemáme. S Peťkom tam chodíme radi, rodičia majú domáce zvieratká a Peťkovi sa tam strašne páči. Dnes je už neskoro preto budem končiť, ešte raz ďakujem za Vašu podporu. Ďakujem, S.

karolinkafe
30. apr 2008

Sylvia klobuk dole, mas moj obrovsky obdiv 😵 drzim Petkovi palce, nech sa mu podari najst kamaratov 😵

aponchie
1. máj 2008

sylvinko..ted ctu IP teprve 🙂 jen so se rozkoukam a udelam si snidani jdu na to 😀

nensy
1. máj 2008

ahoj silvinko.držím ti palečky at to všechno zvládneš vím jaký to je a vím že to není jednoduchý a chce to hodně trpělivosti to všechno zvládnout.vím očem mluvím mám taky postiženého syna je mu 9let ale jestli budeš chtít tak si můžem taky popísat a ráda si stebou vyměním skušenosti.papa 😀 pozdravuj petku 😀