Hľadá sa tehuľka - modelka

siskah
12. máj 2009

Milé tehuľky, radi by sme našli medzi Vami pekné a sympatické tehuľky,ktoré by nafotili našu novú kolekciu. V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite mail spolu s fotografiou na našu e-mailovú adresu. Vybrané tehuľky okrem finančnej odmeny čaká krásna spomienka v podobe profesionálnych fotiek a iné benefity, ktoré určite každú nastávajúcu mamičku potešia. Uzávierka fotografíí je do 31.05. Tešíme sa na Vás.

zvalka
15. máj 2009

Ahojte,a bude sa fotit aj neskor dalsie kolo? 😀 este nemam brusko zatial...tak na jesen taku jesennu kolekciu budem akurat 6-8mesiac 😉 😀

iwusca
16. máj 2009

musim draheho konecne dokopat k tomu nech ma odfoti 🙂 v tom case budem v cca 7 mesiaci a od 20.juna aj na slovensku takze preco to neskusit 😉 korunky (teda eura) sa zidu vzdy no nie? 🙂

maco
16. máj 2009

skoda, to budem iba v piatom mesiaci ...

siskah
autor
16. máj 2009

Kocky aj 5. mesiac je v pohode, hlavne, ze bude vydiet brusko o to ide 🙂

dinduska
16. máj 2009

siskah ja som vo 8tt a vyzeram minimalne ako pri prvom v 5-6mesiaci 😀 😀

emily3
16. máj 2009

ahoj siskah som v 6 mesiaci a brusko uz mam pekne, este foto musim dotat.
preco to neskusit? fotite aj s detmi?

lul
17. máj 2009

tak ja sa hlasim, treba dake fotky?

tilly
17. máj 2009

ja mám 178 😀 a zohnať na mňa nohavice je umenie...

vikykiss
17. máj 2009

lul fotky treba poslať siske na email :

ikke
18. máj 2009

prosim, nevkladajte sem kontaktne udaje na firmy (aj email je kontaktny udaj)!
piste siskah do IP

siskah
autor
21. máj 2009

Kocky dakujem velmi pekne za krasne fotky ste fakt uzasne 🙂. Posielajte mi prosim mailiky potom do IP.
Pekny den,
Sisa

livi
21. máj 2009

ahoj siskah, ja som začala 7. mesiac. poslala som ti IP 😉

lul
28. máj 2009

mozete mi do IP poslat adresu? blizi sa uzavierka 😉

mirusqa
29. máj 2009

ja som tu cerstvo registrovana a este nie som zbehla v tom ako to tu chodi.... tiez by som siske rada poslala foto, moze mi nejaka dobra dusa poradit kde ziskam na nu emailovu adresu? dakujem 🙂

tinika
29. máj 2009

ja síce budem v 6mesiaci ale meriam 158 cm hihi a nie som z blavy takze smola
lul sak my sme na tom rovnako len ja 4 mesiac začinam hihi

tinika
29. máj 2009

a brucho uz teraz mam na 6 mesiac hihi

lubkaaa
29. máj 2009

a ani váhou alebo postavou to nie je obmedzené? nech raz nafotia aj "normálne ženy" nie len 40kg-mové.. 40kg nemajú problém s oblečením ani keď sú tehu- veľkosť S je všade, ale čo tie xl už pred pôrodom?.. 🙄

tinika
29. máj 2009

tak tak lubka sak tie co som videla na nete su jak modelky len s vankusikom abo niečim čo vyzera ako brusko, nikde ani gram navyse

lubkaaa
29. máj 2009

potom aby mal človek celý život depky, že nie je "ideálny".. ešte aj v tehotenstve..

siskah
autor
29. máj 2009

Ahojte kocky,

dakujem vsetkym za fotecky. Piste mi prosim do IP mailik verejne nemozem uverjnit, je to proti pravidlam MK.
Lubkaaa ubezpecujem ta , ze vsetky kocky boli tehulky dokonca niektore dva tyzdne pred porodom 🙂.

lul
1. jún 2009

ahoj, uz ste niekoho vybrali?

siskah
autor
1. jún 2009

Ahojte kocky,

dakujem Vam vsetkym velmi pekne, poviem vam, ze to bude tazke, lebo ste uzasne 🙂. Som to vobec necakala, budem sa snazit vybrat spolu s fotografkou tri tehulky a dam vediet mailikom do konca tohoto tyzdna. Dakujem este raz a zelam vsetkym krasne tehulkovanie 🙂.
pekny den,
Sisa