Hľadám kamarátku Michalovce

euka93
16. júl 2018

Ahojte baby. Som z Michaloviec ale pochádzam z Nitri. Mám dve dcérky staršia má 4 roky a mladšia 3 mesiace. Som tu už pár rokov, ale väčšinou sa venujem deťom, takže ani nemám čas sa spoznávať s ľuďmi. Bola by som veľmi rada keby spoznám mamičku, s ktorou sa budem môcť porozprávať o hocičom, zasmiať sa a tak. Nemám chuť ohovárať a baviť sa o veciach , ktoré nemajú význam. 🙂

mergimar
16. júl 2018

@euka93 ahoj ja som zo Sobraniec, som zrejme od teba staršia, mám už 40, ak ti to nevadí. Tiež nie som odtiaļto. Ale aspoň na občasný pokec som tu pre teba 😉

euka93
autor
16. júl 2018

@mergimar ahoj vekový rozdiel mi vôbec nevadí. Len potrebujem s niekym pokecať o normálnych veciach 🙂

mergimar
16. júl 2018

@euka93 koľko teda máš rokov ?

euka93
autor
16. júl 2018
mergimar
16. júl 2018

@euka93 v poho 😉takže ti veľmi rada odovzdám svoje životné skúsenosti. Ak chceš, napíš IS.

bubblegum7
16. júl 2018

Jej ahoj aj ja michalovce 4rocna dcerka a mesacne babatko tiez dcerka kludne napis 😂

bubblegum7
16. júl 2018

Mam 24, 😂😂😂

gabrielles
17. aug 2018

Ahojte,aj ja som z Mi,povodom zo Zh,mam 15mesacnu dceru a tiez nam obcas dobre padne pokec s mamickami. Tak ak mate zaujem,napiste ☺️

ariana
3. okt 2020

Dobří večer já som iba 2dni na straně modří koník dakujem že stě má vzali do stránku já mám cerku 1rocnu dává mi zabrat ale já Bi som chcela poprosit nějakou mamicki co nepotřebuje vecicki a daruje z cerku pře moju cerku som natim finančně zle poprosím pěkně 😇😇😇😇