Hľadám knihu: Děti jsou hosté, kteří hledají cestu

valka
25. jún 2008

hladam tuto knihu...Jiřina Prekopová, Christel Schweizer - Děti jsou hosté, kteří hledají cestu, Portál, 2007 - uz je vypredana...☹ ma ju niekto? alebo viete, kde by sa dala este kupit? dakujem moc za vsetky odpovede... 🙂

mirka414
25. jún 2008

ja hladam knihu neviem ako sa presne vola nieco ako mojich prvych 5rokov a da sa do nej zapisovat pokroky deti...poradte.dakujem

maja26
25. jún 2008

mirko těch knížek je moc já mám doma tuhle.....

maja26
25. jún 2008

http://www.babywelt.cz/cs/produkt/mych-prvnich-... jak jsou ty dvě mimča,ale je dost drahá já měla štěstí,že jsem byla u segry a tam se zavíralo knihkupectví tak jsem ji koupila za nějakých 150,-

maja26
25. jún 2008

http://www.vasut.cz/detail.asp?kniha=573 nebo jsou takové ty jsou levnější a taky moc hezké.

bera
25. jún 2008
maja26
25. jún 2008

od Anne Geddes jsou všechny moc hezké,ale trochu drahé na Slovakach přes 500,- 😲
Mě se líbí i ty kreslené,kdybych nenanrazila na výprodej tak si tu knížku asi sama nekoupím,to bych raději čekala že mi ji koupí nějaká dobrá duše 😀

bera
25. jún 2008

maja to máš pravdu, jsou dost drahé, nejlepší je zkusit se jít podívat do levných knih třeba se tam nějaká objeví, my nemáme od A.G. máme jen obyč. do 1 roku, zezačátku jsme to psali poctivě, ale postupem času už to flákáme a hodně dat tam chybí 😅

haluskacz
25. jún 2008

knizku mam, jestli jsi jeste nesehnala, tak mi napis ip

maja26
25. jún 2008

bera mi to už taky flákame já to musím dopsat ale bohužel už jen od oka 🙂 ale psst to se nemusí dozvědět no co jeden den sem jeden tam nic se nestane 😀

bera
25. jún 2008

no já si to už právě moc nepamatuju, takže radši tam nepíšu nic 😔 no tak bude holt tak z poloviny vyplněná 😀

maja26
25. jún 2008

my jsme měly největší problém zapisovat zoubky 😀 od asi třetího zubu jsme to už nějak nestíhaly rostly moc rychle 😀

titkovamiriam
25. jún 2008

moje deti maju kazdy svoju 🙂 knizku a dnes ked dopisujem nieco Marekovi kuknem do starsich a ani neverim ze mal Milan niekedy 50cm a dnes 180 😀 .

mirka414
25. jún 2008

a nemate link na sk stranky kde najdem tu knihu??

rusovcanka
25. jún 2008

mirka,ak myslíš "deti jsou hosté..."-pozerala som 3 internerové sk kníhkupectvá a všade je vypredaná,na jednej stránke je dokonca napísané,že sa dotlač nepripravuje...

mirka414
25. jún 2008

rusovcank daujem uz som nasla.

valka
autor
25. jún 2008

tak ja som sa dohodla s haluskou a posle mi ju 🙂 vdaka moc...dufam, ze aj vam sa bude darit najst vsetky knihy, co hladate...