Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ada11
6. júl 2009

kiva, aký ma Viki kašlík, vlhký alebo suchý ? to je dosť dôležité. a nechceš behnúť dokine, veď to je malinké bábo. 😉 teda ja som vždy išla, lebo nevieš či má aj hrdielko zapálené alebo nie 😉 teplotu zvýšenú nemá?

mirka099
6. júl 2009

Ahojte...

Denduska moj maly dnes takisto nespal, od pol tretej do pol piatej sme ho "uspvali" zaspal o pol piatej a o piatej uz hore s velkym placom... ani sme si vydychnut nestihli.. strasne ho morduje ta stolicka, cele to ma vzadu napuchnute, zapalene...adka eplotu mal mierne zvysenu, co sa aj cdujem, lebo pri vsetkych prednych zuboch mal vysoke horucky. cessy davala som mu panadol, aj ditiaden na ukludnenie. inac musim ta zase pochvalit... mne sa to uz pekne davno nestalo, ze by som mala upratane, navarene... myslim zaroven 😀 ale ta aj chapem, ved ta radost malickeho z toho ze beha sa urcit prenasa aj na teba.. strasne musi byt zlatunky.

katka inac moja svagrinka ma tento tyzden termin... jej sa to uz krati, vravela som jej dnes vidis vidis mala si viac oddychovat... 🙂 ale sa tesim na malicku bude sa volat Ela Viktoria.. ale urcite ju budu volat iba Elka. Odkukali meno odomna urcite... ja som mala pre dievcatko Emmka.. iba tam pozmenili jedno pismenko, betar je ten moj brat so svagrinnou. 😀

mirka099
6. júl 2009

Kiva neviem ti bohuzial poradit ☹ ... Jakubko nic take este nemal

monikat75
autor
6. júl 2009

ahojte, mirka len tak som chcela vedieť či si priamo z Lučenca, jasné že sa nemôžme poznať 😝 len že sme vzdialenostne ku sebe najbližšie - tuším nejakých 80 km - to nie je veľa 😉
cessy gratulujem aj ja Alexkovi ku prvým krôčkom - je fakt veľký šikulko, my sa teraz snažíme učiť Mareka chodiť za jednu ručku a celkom sa mu to darí, tak možno na oslavu jedného roka sa pustí už aj sám
katka som rada že sa máš už lepšie a vychutnaj si posledný mesiac tehotenstva a hlavne sa šetri 😅
denduska ten exzém ma mrzí - snáď to nebude také zlé 😉
kiva aj ja si myslím, že by si s malou mala ísť radšej ku doktorke - je ešte malinká - radšej nech sa k tomu kašľu vyjadrí odborníčka

monikat75
autor
6. júl 2009

ozaj baby konečne dnes sa moje deťúrence kúpkali v bazéniku 🙂 takí boli rozkošní - sme si ich pofotili aj nakamerovali - našťastie sme to vystihli lebo podvečer bola u nás zasa hrozná a dlhá búrka - už nám voda stojí na dvore takmer všade, ak to takto pôjde ďalej tak sa môžme aj člnkovať ☹

cessy
6. júl 2009

ahojte....
tak som konecne tu...ulozila som obidvoch mojich chlapov a zas mam cas na net.
dakujem za gratulaciek k prvyk samostatnym krocikom 🙂
mirka navarene som mala z nedele a upratovala som v nedelu a umyla dlazky dnes doobeda...takze az taka sikovnica som neni 😉

monikat75
autor
6. júl 2009

ahoj cessy dúfam, že zostaneš dlhšie, keď už som raz za čas večer tu- nech si zas nepíšem sama so sebou, inak som pozerala ten nosič a zdá sa mi dobrý možno ho aj ja objednám

ada11
6. júl 2009

monika, takže budete splavovať ? 😀 ale vážne, ja som neznášala, keď sme boli na dedine, keď lialo a na dvore bolo kopec vody a v záhrade blatisko hnusneeeee 😠 ja napustím bazénik, keď bude pekne, teda až bude, dám ho za činžiak a nech sa bambuľky kúpkajú, len to budú peripetie, lebo ja musím nanosiť tú vodu vo vedrách 😀 ach...zlatá dedina, ja by som išla bývať na dedinu hneď, ale na svoje, nie k svokrovi 😀

monikat75
autor
6. júl 2009

no adi ja bývam síce v meste ale som rada že v dome, lebo ten dvor je na nezaplatenie - to nosenie vody musí byť únavné - to ti nezávidím, ale jasné že v paneláku to inak nejde 😝

mirka099
6. júl 2009

monika tak sa vam to podarilo.... 😀
inac dneska je nas tu dost, co vy na to? o chvilu zacnu nasi muzi protestovat (teda moj nie, ten robi nocne, a ked je doma, tak ma tu neuvidite 😉 ) ale ty cessy, ze si toho svojho tak skoro ulozila, hmm? 😉

cessy
6. júl 2009

monikat neboj nebudes pisat sama so sebou, ajmirka tu takto neskor byva a dnes mozno aj denduska 😉

kiva23
6. júl 2009

Jasne baby ze idem. Len ci nemate nieco uz overene, ze by som sa na to u nej spytala. Akurat zajtra rano ideme 🙂

cessy
6. júl 2009

mirka, prisiel z roboty, najedol sa a zaspal tu v obyvacke, tak som ho zobudila, osprcchoval sa a isiel si lahnut, ze je velmi unaveny...tak preto. 😉
keby nesiel spat, tak som tu neni 🙂 😨

ada11
6. júl 2009

monika, aj mne by stačil rodinný dom, aj kebyže nie je na dedine, ale v nejakej slušnej lokalite mesta 😉

mirka, môj je už v hladine alfa, takže keď skončím na PC, tak ho drgnem, aby išiel za Maťkou do detskej, lebo my máme oddelené spálne 😀

mirka099
6. júl 2009

Cessy tak potom mas odpustene 😀 😀 😀

cessy
6. júl 2009

mirkano to mi odlahlo.. 😀

ada oddelene spalne???? 😕 😅 ,muzik spi s martinkou a ty s anet 😉

mirka099
6. júl 2009

adka, ale to si vela romantiky asi neuzijete, hm? ale co by sme pre tie nase deturence zas neobetovali.. aj ked... 😉

mirka099
6. júl 2009

hmm denduska uz asi nepride ☹ dufam jej Emmka nebuntosi... mne zatial drobec buva. klop klop

cessy
6. júl 2009

moni inak ten nosic je super, lutujem, ze som ho neobjednala uz skor.aj dnes somv nom maleho nosila po dome a tancovali sme spolu. ja mam aspom neaky pohyb a malemu sa to velmi pacilo 😵

mirka099
6. júl 2009

cessy a denduska... slubili ste fotky 😉

cessy
6. júl 2009

mirka aj mi mame dnes oddelene spalne 😀 , muz si isiel lahnut do detskej.....ze sa potrebuje poriadne vyspat, takze postel je cela moje....no a ta romantika....mozno inokedy 😕 😨 😅

cessy
6. júl 2009

mirka neverila by si ale fotak este ani z tasky nieje vybraty....slubujem ze sa polepsim 🤐

ada11
6. júl 2009

no veru oddelené spálne už tomu bude zajtra 11 mesiacov 😉 ja sa bojím nechať Maťku spinkať samú, lebo aj keď ide v noci na WC, tak by sa bála sama, no a bojím sa aj toho, že kebyže jej je zle a podobne, tak aby hneď mala koho ohlásiť, síce máme tie vysielačky, ale ja ich nepoužívam, lebo chrčia ako besné, len keď sa pohne. a Anet často papá v noci, trakže muž by sa asi nevyspal, takže toto je také dobré riešenie 😉 noooo....ale zase si nemyslíte, že sme na tom až tak zle, romantikuš večer niekedy je, stretneme sa na pol ceste- v obývačke 😀

mirka099
6. júl 2009

adka 😀 😀 😀

ada11
6. júl 2009

cessy, zabudla som ti napísať, že ten nosič vyzerá super, podobný ako manduca 😉

aj ja dúfam, že denduska s Emmkou su Ok 😉

mirka099
6. júl 2009

baby mozno by nebolo od veci skusit skype.. poznate? ked je nas tu takto viacej mohla by byt sranda...

cessy
6. júl 2009

ada presne viem o com pises, mi sme v podstate oddelene spalne mali do 8 mesiaca maleho. aj ked muz vecer isiel spat do spalne, maly zacal plackat, tak hned sa niesol do detskej

ze na pol ceste 😀 😀 😀 dobre som sa pobavila, ale aj mi niekedy tak 😉

monikat75
autor
6. júl 2009

baby nejako sa k vám neviem pridať - drobec je hore - už som ho 2-krát kojila a nechce zaspať zase počujem ako plače takže musííííím

cessy
6. júl 2009

adi viem ze ty mas manducu, ked si tu o nej pisala, tak som zacala nad nou uvazovat, ale tie 3tisicky sa mi zdalo byt moc. 😔
mirka ja mam skype 😉

cessy
6. júl 2009

moni my sme maly rusno asi tak pred tyzdnom, teraz je uz dobre, teda uvidime dokedy, ked uz nebudem pisat, tak ma maly volal 🤐