Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
14. júl 2009

ahojte
ani sterillizator ani ohrievac som nemala....doteraz kojim, takze ani som to nepotrebovala, flasky z cajiku vyvaram v hrnci, 5 min povarim a hotovo.

ada11
14. júl 2009

ja vás chcem len pozdraviť a prchám, idem žehliť, lebo v piatok ideme preč, tak aby som tu nenechala bordel 😉

kkkatarinkaaa
14. júl 2009

monikat- zatial ano, nic ine mi zatial dr nepovedal....tak uvidime

denduska
14. júl 2009

ahojte, tak ja som sa dnes poriadne ani k netu nedostala...emmka bola od siestej hore, bola dobrucka cely den, aj ked noc bola otras, ide jej dole zubcek..a teraz vecer znova bola umrncana, tak som jej dala zuvat korku a to ju trosku ukludnilo...
muzik ma od pondelka dovolenku, uz ju potrebujem ako sol 😅 nech nie som v takom strehu a strese cely den... 😒

cessy
14. júl 2009

ahojte, no ja som tu tiez akosi neni, lebo sme boli na ockovani a maly mal teplotku este aj dnes. cely den nervozny, no otras 😒 😖
a este k tomu nam ide aj 5 zubok, takze vsetko na raz ☹

cessy
14. júl 2009

tu uz nikto??? 😕

ada11
14. júl 2009

už fakt o tejto hodine nikto, ale máte recht, idem aj ja spať, tak dobrú noc 😉

cessy
15. júl 2009

ada to co si robila este hore???no o takom case sa mi prave maly budil na papanie 🙂

denduska
15. júl 2009

ahojte, ja som vcera zalomila o desiatej, as z toho tepla, priserne ma bolela hlava, a dnes je este teplejsie 🙄

adi a kam idete?

my ostavame na slovensku..ideme do Nizkych Tatier 🙂

cessy
15. júl 2009

ahoj denduska,

inak nase miery 9,8kg a 77cm, v pondelok sme boli na poradni. neako maly pochudol...uz mal aj 10,5, ale ked zacal behat, tak mu to kleslo

denduska
15. júl 2009

jej no aj tak ste pekni 😉 my tiez pojdeme nabuduci tyzden asi na poradnu, tak uvidim ci tiez nieco zhodila 😀

emmka haja v kociku ale uz daco spekuluje, este chvilku by mohla pospat 😒

cessy
15. júl 2009

aj moj spinka, konecne, neako je stale nervozny a to ho v pondelok ockovali, aj teplotky mal.... 😖

denduska vy uz tiez chodite, pravda 😕 🙂

monikat75
autor
15. júl 2009

ahojte, adi to idete do tej Prahy však? a zrejme sa stretneš aj s jeliskou - normálne ti tak v dobrom závidím 😉
škoda že aj ja nemám v Prahe nejakú rodinu ☹
cessy peknú váhu má malý - my pôjdeme s Marekom až koncom júla, dr. povedala že už stačí prísť keď bude mať rok, takže o 2 týždne
veru aj tu sú strašné horúčavy, včera sa bol manžel aj s Nikou kúpať, pôvodne sme mali ísť všetci ale som zhodnotila že pre Mareka by to bolo veľmi únavné byť skoro celý deň na slniečku, ani spinkať už v kočíku nechce takže sme radšej zostali doma

denduska
15. júl 2009

no chodime, za ruky by stale chcela, ale to ja ju nechcem a ani velmi nemam cas vodit...trosku vzdy prejdeme a potom si chodi za jednu ruku okolo nabytku a tak... 🙂 a parkrat sa pustila a urobila krocik sama ale potom padla 😅

jooj, cessy, ockovanie mi ani nespominaj 😔 ja som zas minule citala ze deti ktore maju taku reakciu ako sme mali my, maju vraj vyssie riziko SIDS, tak som skoro umrela na mieste... 😔 my mame tiez ist na tretie ocko, ale ideme predtym este na kozne, kvoli tomu atopaku, tak mozno vymodlim aspon odklad, lebo muz ma tiez atopak od ockovania..resp. oni nevedia co to je, ale povedali ze atopak 😒

cessy
15. júl 2009

denduska niekedy som uz monitor ani nezapinala, ale teraz od ockovania ho mam zapnuty stale, tiez som nieco o tom citala a niekde tu na konovi som citala ze na SIDS zomrelo 11mes dievcatko, tak sa bojim ☹

denduska
15. júl 2009

ved ani ja som nezapinala, teraz ide furt.... a to som si myslela ze najrizikovejsie obdobie je za nami 😖 keby sa jej daco stalo, tak ja to neprezijem 😔

cessy
15. júl 2009

denduska ja napodobne, ale asi ani jedna z nas....aj vecer ked spinka sam v izbe tak som si taka istejsia ked to mam zapnute, ja to len doporucujem. 😵

cessy
15. júl 2009

emmka este spinka??lebo mne maly zaspal okolo 10:oo a este si chrapka...je taky zniceny,ale myslim ze je taky aj z toho piateho zubka, vy mate kolko zubačikov??

denduska
15. júl 2009

nie, uz tu upratuje cedecka vedla mna...som zvedava dokedy 😀
my mame 6 zubkov, 4 hore, 2 dole a predvcerom sa prerezal 7.....ved sme aj mali zaujimavu preplakanu noc...ale Calgel celkom pomohol 🙂

cessy
15. júl 2009

no tak vy uz teda mate zubov, super
ja tiez davam tie geliky na zubky a tiez nam celkom dobre na cas zaberaju 😉

denduska
15. júl 2009

no hej, sme zubati 😀

inak...maju sa dat prve vlasky ostrihat dohola?? uz som to pocula z viacerych stran ale ked ona ich ma take krasne teraz ze mne je to luto... a preco sa to vlastne robi...? nevies nahodou?

cessy
15. júl 2009

boze, len to nie..... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
to som nikdy nepocula, pocula som len, ze by sa mali strihat az po roku

cessy
15. júl 2009

denduska nevies nahodou do kedy sa moze pouzivat na zubky ten naprstok??obal z toho som vyhodila, tak neviem. a kazdy den ho vyvaras??

denduska
15. júl 2009

ja ho pomalinky pprestavam pouzivat, lebo mala mi strasne hryzie do prsta...ale ja som ho vobec nevyvarala, len prvykrat a potom som ho stale oplachla vo vode.

a tie vlasky..no zevraj aby potom dalsie vlasky boli pevnejsie a huste....neviem! ale suseda malu ostrihala 😅

ivet100
15. júl 2009

denduska, len to nerob,ze ostrihas Emmku dohola. Je to dobra blbost,ze potom su vlasy hustejsie a pevnejsie. Citala som v mama a ja,ze to je len mytus a nikdy sa to nedokazalo. Vraj je to dane uz dedicnostou a dieta bud ma huste vlasy alebo nie. Moja kamaratka ostrihala hned po roku dohola chlapca,lebo nemal takmer ziadne vlasky a nema ich ani teraz az take huste a teda ani rychlejsie nerastu. Ja som maleho ostrihala,az ked to bol akutny stav 😀 ,teda pred 2 mesiacmi,ked uz mal take brcky vzadu ako dievcatko a ofinu v ociach. Nikdy by som ho neostrihala dohola,take krasne vlasky. Dala som ho len ostrihat postupne a skratit a poviem ti ma krasne huste vlasky a vlnia sa mu este viac.Urcite ju daj len podstrihnut. 😉

cessy
15. júl 2009

no ved aj ja, ale kefku mi moc nechce, ale zvyka si

a s tym strihanim, neviem veru. ja keby mam dievcatko tak by som jej to nespravila. ☹ mne sa na dievcatkach nepaci taky zostrih ☹ , ale sprav ako chces, ved jej zas dorastu 😉

denduska
15. júl 2009

jaaaaj nie, ja ju urcite nedam ostrihat...to len pre istotu som sa pytala..dakujem 😎

brokolicka
15. júl 2009

Ahojte.Ja este nie som mamika ale coskoro budem.Chcela by som sa opytat ci by niekto nevedel najku brigadu na doma velmi by mi to pomohlo.Dakujem

ivet100
15. júl 2009

ahoj brokolica, ja ti v tomto neporadim, neviem o nicom. A v akom meste byvas? A co by si si predstavovala robit?

ada11
15. júl 2009

denduska, ideme do Prahy ako spomínala monika 😉 s tým ostrihaním má monika pravdu, aj ja som to čítala 😉 my sme Maťku dali ostrihať mašinkou na 1 cm a vôbec jej nezhustli ani nespevneli vlásky, ale nádeje som si ani nerobila, ona má aj tak pekné vlásky, ale nie ako muž, on má husté vlasiská 😉 ostrihaním nové korienky nanarastú, ach...taká škoda, aj ja by som sa dala 😀

brokolica, aj ja si hľadám niečo, ale bez výsledku 😠