Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
18. aug 2009

ahoj mirka, som tu len som bola pozerat na face booku 🙂

cessy
18. aug 2009

ale ty si tu uz asi neni 😕 😕 😕

no...aj ma to bavi....a co nespravim pre drobceka 😉

cessy
18. aug 2009

halo???? 😕 😕 😕

cessy
18. aug 2009

mirka???

cessy
18. aug 2009

no pekne, uz tam asi mate romantiku, ze... 😀
moj muzik je chory, tak sa poti.....a ja mozem byt tu na nete 😉 , ale varim mu cajicky a chodim sa pytat sa ci nieco nepotrebuje 😵

ada11
19. aug 2009

cessy, torta je krásna, tie ozdobkysi robila alebo kúpila? to na torte je marcipán ? 😉

cessy
19. aug 2009

ada celu som ju robila ja. 🙂
ten potah aj medvedovia su z MMF hmoty

denduska
19. aug 2009

ahojte, dakujem za gratulacie aj ja dodatocne zelam vsetkym ktorym som nestihla...tusim Anet a Alexovi..nech nam rastu deturence do krasy 😵

cessy, torta je super! tak to ja by som v zivote neurobila, ja upeciem akurat tak strudlu a bublaninu a koncim 😅 tortu iba ak piskotovu nejaku nepecenu 😅 😀 ehm...mozno blba otazka..co je MMF hmota? a to sa da jest? 😕

mirka099
19. aug 2009

ahojte, dendi s pecenim som na tom rovnko ako ty, aj tie strudle su dokonca vynimocne 😀
veru cessy prezrad co to je ta hmota, vysvetli to v jazyku nas nepecucich zenusiek 😉 😀
vcera sme sa uz nejako minuli, som si nevsimla ze si odpisala 😒 .
prave som dala Kubka spat, ked s zobudi ideme do tej poradne. Dufam m uz doktorka nejak pomoze. ☹

jeliska
19. aug 2009

cessy nadherna torticka 🙂 to ti muselo dlho trvat ja som na tom stejne ako dendi a mirka 😀 😀

mirustek1
19. aug 2009

denduska a cessy-vsetko najlepsie vasim zlatickam,hadam som na nikoho nezabudla

cessy-super torta,ty si ale sikovnica,ja som kedysi aj piekla,teraz som uz leniva,radsej som kupila,ale tvoja vyzera dobre a tiez neviem co je to ta hmota

katarinka-drzim palce,nech vsetko dobre dopadne a uz sa velmi tesim ked budes mat drobceka a das fotku

ozaj,dnes som bola s Emkou na rehabilitaci a uz nemusime dalej cvicit a ni tam chodit,ze pekne beha,ziadne spicky,tak sa vytesujem

jeliska
19. aug 2009

mirustek tak super 😉 my chodime jedna radost i ked to nie je este tak super ale vsak to pride 😅

mirustek1
19. aug 2009

jeliska-tebe tiez beha Eliska po spickach?vypadlo mi preco chodite,mne behala tak Emka trochu,ale ako zacala sama chodit,tak prestala spickovat.A inak ako prezivas tieto horucavy s bruskom,aj teba sa to pamaly krati,nezavidim a este behat akolo malej

jeliska
19. aug 2009

nie my nechodime na rehabilitaciu 😅 chodime normalne aspon sa mi zda 😅
inak v tomto horku sa mi ani moc nechce chodit po vonku tak napr. dnes sme este neboli ideme za chvilkou ked pridu pre nas kamosky ale napr. v patek ideme na cely den do zoo ale zevraj by nemalo byt tak teplo ako je teraz no uvidime 😕 furt sa potim stacilo mi vcera ked sme behali skoro cely den po uradoch mala som dost 😒
inak prave som do zehlila a zacala som vytahovat z truby jedlo ked som sa popalila a akurat na brucho 😖 mam tam take cervene no ale dufam, ze babu sa nic nestalo a nebude mat ziadnu jazvu 😅 mam kamosku a ta ma taku velku jazvu na ruke hovori tomu materske znamienko.Ona ked bola v brusku tak jej mamina sa popalila o zehlicku a ona sa narodila s tym znamienkom 😕 no dufam ze mojmu babu sa nic take nestane.Ozaj som vam zabudla napisat vcera som bola na kontrole robili mi aj utv a vsetko je v poriadku teda dufam ze aj teraz :- 😅
Elina mi este spinka , zaspavala dost neskoro tak som zvedava kedy zaspi vecer hmmmm 😝

denduska
19. aug 2009

ahojte,
jeli, no sa aj mna pytali ze ci som sa nepopalila, emmka ma take cervene fliaciky na cele, ale take iste ma aj jej ocino, aj jeho mama, tak neverim ze by sme sa vsetky generacie palili na rovnakom mieste 😅 a este k tomu na čele 😀

fuj ja nemam rada take dusno, nevadi mi teplo ak aspon trosku pofukuje, ale ked vzduch stoji, tak to je des 🙄

ivet100
19. aug 2009

ahojte, tak ja taketo horucavy vobec nemusim. Bola som s malym vonku chvilu doobeda a potom az podvecer a aj to v lesoparku. Je to taky lesik u nas na sidlisku,kde je spravene velke ihrisko. Velmi dobre pre deti a hlavne tam nie je tak teplo,kedze je to v lese. Tobiasko ma velmi rad deti,tak jemu sa tam vzdy velmi paci.
cessy, obdivujem aka si ty len sikovna v peceni, ta torta je fantasticka 😉
pomalicky vsetky deticky maju svoj prvy rok,tak to naozaj uteka velmi rychlo
ja sa musim trosku pochvalit, zaciname si pomaly odvykat od plienok a ide to celkom pekne a dost rychlo. Doma sme uz bez plienky, pekne sa pyta, von mu este davam,ked idem na dlhsie alebo do mesta a samozrejme na spanie. Ale uz su to za den len 2 plienky alebo 3. Tak sme spravili pokrok a uz nam to nebude tak zatazovat penazenku. 🙂

mirka099
19. aug 2009

dobrý večer dámy 😀 nie nešibe mi len mám dobrú náladu 😉 😀
my sme dnes mali rušno, cly den sme behali so svagrninkou a jej malym Filipkom (24 mesacny) a krasne sa spolu hrali... sranda je pozorovat mojho synatora ako sa sprava v spolocnosti deti, uplne inac ako doma.... aj on miluje deticky, ked niekedy pozera na ne ako sa hraju a on nemoze ist ku nim alebo si ho nevsimaju tak strasne zosmutnie, tak mi je ho luto ☹
v sobotu ideme na chalupu, ale len na taku jednodnovku. raz do roka sa tam stretne cela familia, je nas tam okolo 50. tak sa tesim, niektorí clenovia rodiny Kubika este ani nevideli.. a v nedelu mame naplanovane Bojnice, dufam sa nam nepokazi pocasie. Pocula som ze na Bojnockom hrade poziciavaju take dobove obleky, ci kroje, a mozes sa v tom vyfotit... tak sa tesim ako male dieta 😀

jaj a co sa tyka toho spickovania, aj my sme s tym mali sarapaty. aj sme boli na detskej neurologii. ale ako sa pustil behat tak spickovat prestal.. chvalabohu 🙂

mirka099
19. aug 2009

ivet ten lesopark je super vec. v tychto horucavach aj my chodime do parku. mame velky park, v strede je take posedenie, kofola, pizzza, proste nejaky podnik, a je tam vela smykaciek hojdaciek, trampolina, pieskovisko... je tam aj somarik, pavy, labute, kacky... no proste hotovy zverinec. kubik to tam miluje...

cessy
19. aug 2009

ahojte, tak dnes bolo fakt desne.....dusno, horuco
neviete ake ma byt zajtra pocasie??nechce sa mi to teraz hladat

cessy
19. aug 2009

dakujem za pochvali na torticku,
to bola moja asi 4, alebo 5 torta v zivote a to MMF to je taka potahova hmota, to sa tak vola, robi sa to z cukrikov a cukru

cessy
19. aug 2009

tu uz zas nikto nieje???
idem sa teda venovat................ 😉
dobru nocku 😵

mirka099
19. aug 2009

cessy ja ta asi nikdy nestihnem... uz sa venujes.. hodine matmatiky? 😀 😀 😀 tak ticho zavidim (MM je v nocnej) a ja si vytvaram vlastnu web. stranku... uz niekolko dni tu tukam skoro do rana 😅

cessy
20. aug 2009

ahoj mirka, no uz som isla, myslela som ze si tu vobec neni....
fiha ty si taka sikovnica???zr web stranku 😕

mirustek1
20. aug 2009

ahojte-tak mame krasny den,ja milujem teplo,mna to asi dobija energiou,aj teraz sedim na balkone,Emka uz lezi.Pobede idem do kadernoctva a kozmetiky,tak budem mat cas len pre seba.....

mirka-my chodime kazdy rok do ZOO,a k zamku,mame to na skok a to dobove oblecenie poziciavaju pred hotelom Pod Zamkom-tak sa vola a je to hned pod zamkom.My ideme v nedelu do BA,mohli sme sa stretnut,skoda.

ivet-vela stastia od oducania,to ma nebavilo,vsade mi Klarka doma cikala.....inak aj ja teraz casto chodim do lesoparku,alebo vecer este pred obchod,niekedy sa mozme stretnut,

ada11
20. aug 2009

ahojte bambuľky.

dnes o 13,30 som Anet namerala 39 st. horúčku, ☹ ☹ ☹ tak som z toho skoro na prášky dala som jej čípok a teplota klesla len na 38,5, takže ešte bude do rána a ešte pár dní veselo. no a ako na potvoru, zajtra musím ísť na kontrolu s Maťkou do NR, tak neviem ako to bude, preobjednať ju nechcem, lebo objednáva až na november 😠

mirustek1
20. aug 2009

ada-tak to ti nezavidim,hadam cipky zaberu,ale treba trochu pockat,uvidis rano a co to moze byt,zeby zubky?tak drzim palce a skore uzdravenie

cessy
20. aug 2009

ahojte,
ada aj my teplotkujeme, sice okolo 38, ale aj to je dost. popri tom este aj sopliky a asi ho aj hlavinka boli, lebo si ju stale chytal, no parada.....ani spinkat nemoze co ho dusia sopliky. ja som mu dala sirupcek a muz teraz isiel kupit capiky, lebo tie nam lepsie zaberaju ☹

mirustek1
20. aug 2009

cessy-tak aj vam skore uzdravenie,aj mne dr.hovorila,ze cipky zaberaju skor a lepsie a nemas do nosteka Pamykon kvapky,tie rychlo zaberaju

cessy
20. aug 2009

nie, tie nemam, skoda ze si nenapisala skor, ale dala som mu libenar. uz si to aj pisem a zajtra mu ich kupim
dakujem

mirustek1
20. aug 2009

ale neviem,ci to nieje len na predpis,lebo oni obsahuju antibiotika a maju len 7dni dobu pouzitelnosti,