Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
29. aug 2009

no pridavam sa do partie, denduska kedy ideme na to???moj maly posledny tyzden spi katastrofalne, najradsej by bol stale pricucnuty. ked zbada ze nema nic v puse tak place, place a place. tiez sa odhodlavam, ze ho odstavim uz aj od nocneho kojenia, ale je mi to velmi luto. ten pohlad nanho ked papka, jaj, to je krasne, ale ked v noci kazde 2 hod pyta papat, tak mam ine nervy. vcera som mu zarobila UM 90ml, vypil 50ml a prespal 6 hod.to bola parada ako som sa vybuvala.

mirustek, mirka ake pokracovacie mliecka davate???maleho by som urcite nechcela dat na kravske. teraz som mu davala Hami Hajaja, lebo to mi doslo z Hami klubu. inak zatial som sa na to neako nezamerala, tak neviem ...

cessy
29. aug 2009

mne celkom dobre spinkaval, budil sa 1-2-3x ako kedy. ale potom sa zacal budit a plakat...tak som mu zakazdym dala cucnut aby bol ticho a neako si na to zvykol.....ze teeraz by papal non-stop.
mirustek velmi malicka plackala, ked si ju oducala??a nechala si ju plackat v postielke, alebo si ju nosila??? 😕

mirustek1
29. aug 2009

cessy-mne dr.povedala,ze uz mozem kravske,ale ja kupujem v DM drogerii,babylove,to mi poradili kamosky,aj Ivet ho dava a to Emke chuti.Skusala som prestym aj Bebu,ale nechcela ju.Emka vypije vecer len okolo 160ml,viac nechce a staci jej.Aj mne to bolo veeeeeeeeeeeelmi luto,lebo ten pocit ked bola na ciciku a vzdychala si pri papani,to sa uz nezazije,ale musela som,lebo uz chcela cele noci len cuckat a myslim ze lepsie skor,ako neskor.Ale nechcem ta prehovarat,skus zo par noci,ci to zvladnes.Ked plackala,tak som ju znova polozila,alebo aj zobrala na ruky,davala cumlki,proste ju presviedcala aby neplakala,nebolo to take hrozne.
Zalezi podla mna aj ako ti zaspava,ci na ciciku,alebo sama v postielke,lebo mne zaspava len sama.

mirustek1
29. aug 2009

denduska-musis prestat postupne,aby si aj ty nemala problemy s prsnikmi,skus jej cez den uz nedavat a ked sa ponahlame,tak jej dam banan,alebo jogurt ,vyzivu a to spapa rychlo.

cessy
29. aug 2009

no asi to pomaly zacnem riesit, lebo niekedy som ako pize denduska, znicena,
ja uz cez den nekojim, presne aj ja dam vud banan, alebo vyzivku, jogurt, chlebik len tak do ruky 🙂

ivet100
29. aug 2009

ahojte, denduska ako pise mirustek, mas pred sebou najhorsie obdobie, ked dieta stale pyta v noci cici. Prave preto vela mamin prestava v tomto obdobi kojit. Ja som patrila prave k tym,co to nezvladli a nemohla som dovolit,aby maly tak plakal v noci a kojila som v noci do 15 mesiacov. Ako som pisala, cim bol starsi pytal v noci menej az sam prespal celu noc. Takze sa odstavil sam a teraz sa uz len obcas prebudi raz za noc a to sa napije cajiku a spinka dalej
monika, tak opat na Slovensku.Uz som zvedava na fotky

jeliska
29. aug 2009

ahojte
mirustek presne to iste pije aj eli a mooc jej chuti 😉 ja som mala to stastie ze eli sa mi sama odstavila a pomaly sa mi stratilo mlieko ze som si to ani nevsimla 😅
dnes sme boli na 6. rocnik tankoveho dna boli tam ukazky tankov aj ich delostrelctvo no Eli moc nejavila zaujem a bolo jej uplne jedno ze tam strielali 😀 😀 mne sa maly v brusku dost otacal na tie otrasy a le uz je v klide a Elina spinka len co sme dosli . 😀
Inak co sa tyka tych fotiek tak ja mam picasso a vobec mi to nejde zmensit 🙄 musim sa na to spytat kamosky

mirustek1
29. aug 2009

jeliska-ale cez picassa ich mozes poslat aj nezmensene a kolko len chces,povyberas ktore chces a das ich cez export,oni sa ti tam ulozia apotom z toho ich mozes dat aj sem,

ja som bola vecer s Emkou vonku na trojkolke a velmi sa jej to pacilo,sedela a ani nemukla.Nemam doma Klarku,tak si trochu vegetime.

cessy-ked uz cez den nekojis,tak mozno skus nedat vecer pred spanim.

jeliska
29. aug 2009

mirustek tak to skusim ale nejako mi to neislo 😕

mirustek1
29. aug 2009

a ked chcem posielat,tiez si oznacim tym zelenym kruzkom a poslem cez mail,ale musis mat vytvorenu tvoju aadresu tam,cez gmail

mirka099
29. aug 2009

ahojte, tak k nabehnutej teme sa bohuzial pridat neviem... ja nekojim od jakubkovych 10 tyzdnov.... dost dlho mi trvalo kym som sa s tym vyrovnala, ale ako teraz vravim ked to nejde tak to nejde... co uz... UM mi nechce, nechapem ako to dokaze ale hned zbada ze to nieje "kupenske kravske" on ma rad len take(kakauko).. tak mu aspon trochu pridam aby nezbadal predsa to je len asi este zdravsie.... 😖

ja fotky zmensujem cez photo filtre... picassu mam, ale to neviem ze by som tam vedela exportovat fotky... 😨

cessy
29. aug 2009

jeeej mirka cauko, ako sa mavas???si tu??? 🙂

mirka099
29. aug 2009

cessy tu som... MM zaspal obyvacke.. a tak slubne to zacalo.. vinko, dobry film.. 😒 😀 co uz aspon mam cas na vas 😀 😀 😀

mirka099
29. aug 2009

cessy??? 😕

mirka099
29. aug 2009

cessy, tak zas sme sa minuli, ale tentoraz to bolo tesne 😉 😅

laurinkadanielka
30. aug 2009

ahojte baby aj ja ešte malu kojim chcem hu už odstaviť,ale neviem sa nejako nato odhodlať 😒 lebo pri ciciku zaspava ale do zimy to chcem urobiť no neviem nejako sa toho bojim 😉 🙂

cessy
30. aug 2009

mirka no to bola tesnotka 😨
ale muz tu pri mne neako ozil, zobudil sa, tak som musela pc odlozit, no skoda, ze sme to zas nevystihly 😅 🙄

mirka099
30. aug 2009

cessy, tebe vcera mu ozil, mne zas zaspal 😀 😀 😀 darmo kto vie, ten vie 😉

mirka099
30. aug 2009

muz (preklep)

cessy
30. aug 2009

mirka pochopila som, ze muz 😀 😀 😀 😀
a teraz ste kde vsetky??mne uz maly hajka, tak trosku upratujem 😒 , moc sa mi nechce 😒

mirustek1
30. aug 2009

ahojte-tak uz sme doma s tej Race-Oscadnice,nolo dobre,ale bolo to hlavne len pre Klarku,jazdila na bobovej drahe,lezecka stena,lanove preliezky,ale Emka si tam dobre pospala,museli sme ist hore sedackovou lanovkou,ale v pohode nam vyviezli aj kociar,Potom sme sa stavili aj v Rajeckych Tepliciach na kave a zmrzline a tam sme sa este poprechadzali,takze super den.Ak stihnem,dam aj niake fotky.

vsetkym vela si pri odstavovani drobcov,som rada ze to mame za sebou,inak zas ma Emka hrozne vystipanu ritku.

baby-ako vam piju deti?mne uz niekolko dni nechce skoro nic vypit a z nicoho.....

mirustek1
30. aug 2009

chcela som dat fotky,ale uz tam mam 3 albumy a viac sa neda?to musim niaky zrusit?neviete poradit

mirka099
30. aug 2009

ahojte...
mirustek, tak ste mali pekny dnik, juj zavidim.. my sme boli doma, dosli svokrovci na obed, robila som segedinak.. taky normalny den....
co sa tyka toho kolko Kubko vypije, tak som rada ked vytiahne 200-300 ml za den. to je akurat jedna flaska. ked boli tie horucavy vypil viac. zalezi aj od toho co mu davam, ked mu nieco chuti vypije aj 600-700ml.

cessy
30. aug 2009

pekny vecr, mirka si tu???? 😕 😅 😕 😕 😕 😕

mne maly vypije 125ml cistej vodicky a potom este okolo 80-100ml cajiku, ako kedy.vzdy mu spravim dve flasky. ked vypije vodu, dostane cajik. cajik robim bylinkovy, hipp, teekane.

mirustek1
31. aug 2009

tak to vam pekne vypiju,ja susam vodu,cajiky,uz som aj sirup skusala,ale uz sa jeduje len co to vidi

boze,este je len rano a byt je hore nohami,vsade kde Emka pride narobi bordel a ja len chodim za nou a upratujem,aj vy mate take sikovne deti?a ozaj,rano som este spala,nieco sa mi zdalo ze Emka sa hra v postielke,a odrazu sa otocim a ona si na seba ponatierala skoro polovicu SUDOKREMU,vsade ho bolo,na pyzame cela postielka,na okne a hlavne cele usta.....radost,tak zas vsetko periem..............

mirka099
31. aug 2009

mirustek 😀 som rada ze niekto spomenul "sikovnost" deticiek... ja mam tiez niekedy pocit ze nerobim nic ine len za nim pracem... on je na to expeert... minule nasiel flasku z olejom, a popolieval mi celu kuchynu.. nevravim o tom ked najde nieco take ako struhanku, sosovicu... rabuje mi spajzu. vie su uz aj stolcek pritiahnut tak sa dostane uplne vsade. 😠
ale uz som sa davno zmnierila s tym ze kym je maly, v dome nikdy nebude poriadok... 😖

jeliska
31. aug 2009

Dobre ranko 🙂
My sme boli vcera cely den pozret Velku Ameriku a Mexico to je asi 30 km od Prahy taky vely kanon spolu s jazerami 😵 Uplne krasne tam bolo ale fotak sme nechali doma takze zadne foto nebude 😝
Inak zajtra sa chystame na Slovensko takze dnes mame upratovaci den ale po Eli sa to ani nestiha aspon ma tesi ze nie som sama 😀 😀 😀
Chceme ist este kupit autosedacku lebo mame furt male vajicko i ked Eli sa nam este tam v pohode zmesti ale na Slovensko bude dlha cesta tak pockam na muza z prace a pojdeme po nakupuch.Inak ake mate autosedacky neviem ci si mam kupit od 9-18 alebo od 9-36 ale asi kupime od 9-18 zevraj su bezpecnejsie a dietatku sa lepsie spinka.Co si myslite?I ked pri tom druhom to tiez vyuzijeme 😖

jeliska
31. aug 2009

Prave som Eli dala mliecko a ked som tu pisala tak kuknem a Eli poliala plysaka hmmn 😀 tak mozem prat pre istotu plysakov 😀

laurinkadanielka
31. aug 2009

ahojte aj ja stale upratujem mala včera prevratila stojan s reprakami s domaceho kina aj kabliky sa vytrhli no hruza muž zuril 🙂 ale čo s nou ked tomu ešte nechape,že robi zle musi s toho vyrasť to naše šidlo aj my mame sedačku od 9-18 to uplne stači a malej sa tam jak dobre buva 🙂 😉

jeliska
31. aug 2009

laurinka to si myslim aj ja ze ta sedacka by mala stacit 😉 akurat som uspala eli tak mam na chvilku pauzu 😅