Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
3. sep 2009

treba mi uz kupovat vecicky na jesen, zimu pre maleho.. ty si uz kupila?

cessy
3. sep 2009

ano pobavili sme sa, teraz vazne 😀

no ja som uz nieco pokupila, napr.riflicky, svetrik, aj neake body s dlhym rukavom, pancusky......ale zatial len toto mam kupene. aj topanocky, vetrovku.....a kopu veci budeme potrebovat

cessy
3. sep 2009

ozaj a chcem malemu kupit gumaciky, videla som take zateplene, len ich kupim az zaciatkom jesene 😵

cessy
3. sep 2009

a na zimu kupis kubikovi overal, alebo oteplovacky a vetrovku zvlast??? 😕

mirka099
3. sep 2009

vidis, to aj ja som chela tie gumaky... chodime casto na chalupu, vyuzijeme... teraz maju v LIDL krasne pancuchace... to mu kupim aspon 5 zajtra.. a cez tyzden sa popozeram po ostatnom... ty si kde kupovala?

cessy
3. sep 2009

ja zatial len v H&M, tam mu vzdy dobre nakupim....

cessy
3. sep 2009

v lidli ma byt neaka akcia na pancusky??????? 😕 😨

cessy
3. sep 2009

a po kolko??? 😕

mirka099
3. sep 2009

noo aj ja som kukala.. riadne v letaku.. tak zvyknu mat aj oblecenie, a teraz je detske...

cessy
3. sep 2009

a co este zaujimave tam je??? 😕

mirka099
3. sep 2009

uups, pruser jak delo.. to nie lidl.. ale kick..
http://www.ocmadaras.sk/uploads/files/letaky/ki...
no dnes je asi vecer smiechu 😨

mirka099
3. sep 2009

v tom kicku sa daju kupit krasne detske veci. takisto v Takku. mate v meste?

cessy
3. sep 2009

nooo tak toto tu teda mi nemame, skoda ☹
ale pancusky su tam za super cenu...aj ten set ciapocka+salik je paradna, hned by som kupila

cessy
3. sep 2009

nie, nie ani takko

jejda a to nieje set, ale nevadi, aj tak sa mi to paci 😉

mirka099
3. sep 2009

baby nas nepochvalia, kym si nas precitaju... 🙂
idem kukat Odsudene, celkom je to dobre... a ty este niesi unavena? ja som tu bezne do jednej druhej, ale ty takto pozde nezvyknes.. nema sa teraz Alexik budit na papanie?

cessy
3. sep 2009

ja tu v TO vobec pre maleho nenakupujem, tu nic nieje.....a ked je tak bledomodre so slonikami, psikmi alebo vlacikom Tomasom.... a take ja nemusim, ved je uz velky chlap a nie babo 🙄

cessy
3. sep 2009

ale muz tu spi pri mne....malemu som dala 120ml UM tak spi, ale idem aj ja uz zobudit toho mojho a spat....unavena som jak kon 😒

mirka099
3. sep 2009

😀 noo, riaden pubertak 😀 😀 😀

cessy
3. sep 2009

jáááj maly... 😀 ja ze moj muz 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
3. sep 2009

ok, tak teda bru noc... ak teda ovsem pojdete spat 😉

cessy
3. sep 2009

spat?????? 😕 no tak dobre 😔

dobru noc 😔 😔 😔 😔 😀 😔

cessy
3. sep 2009

inak mohli sme ist na skype, 3x tolko by sme popisali 😒

mirustek1
4. sep 2009

cessy a mirka-vy ste riadne nocne sovy,ale ste popisali,ja uz tiez nakupujem na jesen,my tu v prievidzi mame tiez biedu s obchodmi pre deti,este ako tak niekedy nakupim v tescu,alebo chodime prec nakupovat.A ja som bola tiez v Lidli pozriet tie pancusky z letaku a u nas nemali nic,ako vzdy.Ale uz som nieco pokupila.

kkkatarinkaaa
4. sep 2009

ahojte,tak ja som pridala nejake nove fotocky...malicka spinka, tak som sem nakukla.
denduska- no porod...rano pri prijme to vyzeralo na sekciu, pretoze ziadne naznaky, ze by som mala ist rodit sa nejavili...no tak nakoniec mi dali o pol jednej -teda 12.30- infuziu a potom to uz slo strasne rychlo.malicka sa narodila 13.55.takze za hodinku a pol sme to zmakli.chvalabohu 🙂

mirustek1
4. sep 2009

kkatarinka-tak celkom super si to zvladla,aspon si sa dlho netrapila a teraz je vsetko v pohode?aj kojis?

mirustek1
4. sep 2009

kkatarinka-pozrela som fotky,zlatunka,aspon som si zaspominala ked bola Emka taka malinka...ako to uslo a o Klarke uz ani nehovorim

laurinkadanielka
4. sep 2009

ahojte baby ja chodim nakupovat do trenčina su tam celkom dobre obchody pre deti ale aj do to pod branu vedla kiki a vždy tam niečo kupim a teraz my hovorila že objednala dobre veci na jesen musim isť pozreť 🙂 ,0

denduska
4. sep 2009

ahojte, ja som strasne unavena, emmka vobec v noci nespi, len place celu noc, ja uz neviem vobec co je s nou ale ja som zrela na psychiatriu...inak cez den nevyzera nijak zvlastne a aj si pospi v kociku....no nerozumiem... 😒

my chodime nakupovat do BB alebo do Ziliny, obcas do Prievidze...ale najcastejsie pre malu kupujem v KE ako teraz 🙂

mirustek1
4. sep 2009

denduska-a co zubky,nemoze byt z nich nervozna?alebo hladna,ty este koji,ak sa mi dobre zda

denduska
5. sep 2009

mirustek, ved prave ide jej stolicka....lenze pred par dnami, ked som jej to potrela calgelom, zabralo to, zaspala, prestala plakat...a teraz uz nie, tak neviem ci ju stale ten zubok omina...uz som aj rozmyslala ci nie je hladna, ale navecer zje celkom dost kase, tak by mala vydrzat nejaky ten cas, nie hned hulakat ☹ tuto noc spala lepsie,a rano som pozerala ze sa jej dost zlepsil ekzem, tak mozno to bolo tym ze ju to svrbelo..tak uvidime este dnes co to urobi..a podam hlasenie. Ale ked je hladna, tak co mam robit? moje mlieko jej urcite nestaci, ved ona si aj tak len par minut potaha a koniec...