Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

sylvi2
17. sep 2009

cessy aj ja uz pojdem za chvilocku spat som tiez unavena a rano musim skoro vstavat 😖Dobru nocku ti prajem a som rada ze som ta-vas spoznala....pa 🙂

sylvi2
17. sep 2009

cessy....no zatial nezamkli 🙂 ved to ja len tak skusam....zaucam sa tu 🙂

denduska
18. sep 2009

jeminky vy ste popisali!! musim vas docitat najprv 🙂

ivet100
18. sep 2009

ahojte,tak to ste sa rozpisali 🙂 ,ja nejako nestiham
vitam ta sylvi,snad sa ti bude medzi nami pacit
mirka,nakoniec som u tej kadernicky nebola,lebo mi to nevyslo,skoda, musim to nechat na buduci tyzden. Inak ja som nebola u kadernicky uz rok. Mam dlhe vlasy,takze sa to strati a farbim si ich kazdy mesiac sama,respektivne sesternica. Tak som chcela uz konecne upravit moju "hlavu", spravim potom fotku,neboj 😀
monika s Nikou ti vobec nezavidim tie sopliky,aj Tobiasko je soplikovy uz od pondelka,hroza

sylvi2
18. sep 2009

ivet100 dobre ranko dakujem 😀

sylvi2
18. sep 2009

Opytam sa vas na nieco....je mozno aby zmizla cela tema....dnes rano som pisala do jednej temy myslim ze to bola "nespokojnost s modrym konikom" a uz ju nemozem najst...divne hmm 😕

monikat75
autor
18. sep 2009

ahojte ženičky, teda vy tri ste sa včera riadne rozpísali, som mala čo dočitovať, no tak vyzerá to sylvi že s nami zostaneš a ako pozerám ty máš najstaršie dievčatko zo všetkých nás - sme tu tri čo máme 6-ročné baby - dve z nich sú už školáčky ale moja zatiaľ nie
inak s tou témou to nie je možné že by zmizla, len ti ju presunuli do inej kategorie asi - nám to tiež urobili, ja som dala túto tému do bábätiek a hneď na druhý deň som ju nevedela nájsť a oni ju dali sem do voľnej diskusie, takže skús pohľadať
ivet tak prajem tobiaskovi skoré uzdravenie, inak mne už aj Marek soplí, takže už odsávame, chudáčik plače ako o život, ale za doktorkou zatiaľ nechcem ísť, snáď mu tu prejde, nech nemusí brať ATB a ˇmňa tiež tá choroba riadne zložila ale pri dvoch deťoch nemám šancu to vyležať, takže uvidíme dokedy ma tá nádcha bude trápiť ☹
prajem pekný deň 🙂

cessy
18. sep 2009

ahoj sylvi
ano moze zmiznut cela tema. tym co zakladaju nove temy a nerespektuju pravidla, tak tie hned mazu

a co si bola nespokojna??si tu dva dni aj z cestou a uz sa ti nieco nepaci?????a som tu uz asi rok, ani jednu temu som zatial nezalozila a som spokojna

inak aj ta tvoja druha tema zmyzla

sylvi2
18. sep 2009

monikat75 ahojcek 🙂 Uz som ju nasla takze mi nezmyzla...ufff 😉

sylvi2
18. sep 2009

cessy ahojcek:o)to nebola moja tema ktoru som mala teraz na mysli...! 😉Ano som tu tak kratko a uz sa mi to tu nepaci...teda ako to tu funguje.....Ved to je vporiadku ze ty si tu uz rok a si spokojna ja ti to neberiem a myslim si ze ja mam zasa pravo byt nespokojna.... 😉

cessy
18. sep 2009

samzrejme ze mas pravo...ale tvoj nick si adminky zapamataju a potom ta uz nebudu upozornovat, hned ti temu zmazu.
a naco sa rozculovat a byt nespokojna???ked sa mi nieco nepaci, tak to necitam, alebo neprispievam a hotovo....
clovek ma dost starosti doma, naco sa este tu rozculovat???
sem sa chodim odreagovat a za kamaratkami s ktorymi si rozumiem, nie vyvolavqat konflikty 😉

denduska
18. sep 2009

baby nejake ste rychle...
mne sa tu na konovi akurat nepaci to, ze obcas ten vyhladavac nejak nefunguje, aj ked presne viem nazov temy, nenajde mi ju, ale ked listujem dozadu dozadu v zozname tak tam je...to ma vie vytocit 😠 😀 ale to len obcas

jeliska
18. sep 2009

ahojte 🙂 tak nas tiez trapia sopliky a ja mam este aj kasel a to sme sa domluvali s kamoskou , ze zajdeme do jedneho nakupneho centra no uvidime , zase vonku je krasne a uz sedime s Eli 3 dni doma tak to ma uz nebavi ani Eli 😀
idem si vas tiez precitat 😉

jeliska
18. sep 2009

inak silvi vitaj medzi nami 😵
mirka teda mas fakt dobru fotku ja sa k fotkam vobec nedostanem 🙄 a to si furt hovorim ,ze ich uz musim zmensit ale nejako sa nedari hmmmmmmmmmmm

sylvi2
18. sep 2009

cessy ....ved mna ani nikto na nic neupozornil 😀Asi to bude tym ze ja ZATIAL nemam ziadne starosti doma podotykam ZATIAL 😀Co sa mi tu skutocne nepaci tak to su tie "adminky"nemyslim to osobne ale ze mi stale dychaju na chrbat a to ja nemam rada...vadi mi ked ma niekto kontroluje...pripomina mi to komunisticku eru 😀
kazda hlupost je tu cenzurovana....ked som odisla z tejto stratky tak(a to myslim teraz smrtelne vazne:o)som mala picit ze ma stale sleduju....brr 🙂

sylvi2
18. sep 2009

Neviem co mam dnes uvarit asi nic.... 😀 Viete o niecom...? 😕

sylvi2
18. sep 2009

jeliska...ahojcek vidim ze si z Prahy....ja tam mam sestranice...bola som tam cez leto na svadbe.... 😀

jeliska
18. sep 2009

sylvi tak ked prides nabuduce tak to nas mozes prist pozret nebude sa dalsia sesterka vydavat 😀 boli ste aj v trojskom zamecku,Tam je krasne 🙂
ja dnes nevarim idem na obed s kamoskou inak u nas vacsinou vari muz mna to vobec nebavi a ked uz nieco zacnem tak to len nejake rychle jedla 😅

sylvi2
18. sep 2009

jeliska ano dufame ze uz sa aj ta druha vyda
😀 Nie asi sme tam neboli nebolo tolko casu mozno na buduce ked sa bude ta druha vydavat 😀 No moj manzel by nemal kedy varit chodi az na vecer domov, ale v piatky je uz okolo obeda doma a mna bavi varit ale piect nie....od toho mam svokru 😀

jeliska
18. sep 2009

no u nas aj ked manzel neskoro chodidomov tak chce nieco varit 😀 😀 a ja ked mu idem pomoct tak ma nepusti tak si vari sam a samozrejme aj pre nas 😀
idem sa pomaly pripravovat pride kamoska tak nech ma necaka tak sa zatail maj krasne a daj vedet co si nakonec navarila 😵

jeliska
18. sep 2009

ozaj vcera som nasla na mimibazare kocik pre surodencov tak do tyzdna ho budeme mat 😀 je to jane twin two ale sportak bez korbicek uz sa tesim nakonec je este lacnejsi ako som cakala stoji 6000,-tak sme usetrili 😅

sylvi2
18. sep 2009

jeliska moj manzel vie varit ale iba jednoduche jedla ale zato vie ine veci velmi dobre
😀 A neviem asi by som ja z toho nemala dobry pocit ze ja som doma a on je cely den v praci a este by mal aj pre nas varit(je zasa ine ked to niekto chce:o)a okrem toho co by sme do vecera jedli? 🙂 Asi nebudem nic varit aaaale teraz ma napadlo ze by mohol po ceste kupit grilovane kurca idem mu aj hned zavolat 😉

laurinkadanielka
18. sep 2009

ahojte ani ja dnes nevarim som u našich na našteve tak sa napapame tam 🙂 ale neviem čo uvarim zajtra sylvi ty si ale ukecana včera ste toho ale popisali 😉

sylvi2
18. sep 2009

laurinkadanielka ahojcek a to bolo len zahrievacie kolo
😀 Ved o tom to tu je ci....? 😉 Tak co budem zajtra varit to uz viem...

jeliska
18. sep 2009

ahoj lauri 🙂 a co budes varit silvy?

laurinkadanielka
18. sep 2009

tak čo budeš varit 😉

jeliska
18. sep 2009

jake sme zvedave, ze lauri? 😀 😀

jeliska
18. sep 2009

Eli mi furt spi a to sa mam stretnut s kamoskou tak idem jej zavolat, nech pride ku mne 😅 inak co porabate?

sylvi2
18. sep 2009

jeliska zajtra uvarim fazulovy privarok k tomu fasirky a cesnakovo-bilinkove bagety....mnam
😉 to je tak na rychlo lebo chcem ist poobede do mesta a kina....

laurinkadanielka
18. sep 2009

nič četujem mala sa hra s babkou a dedom tak mam trošku pauzu 🙂