Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
22. sep 2009

ahojte 🙂
no my sme dnes isli konecne von a tak nam bolo super, ze sme prisli az o 19,00 a Elina nespala cely cas tak jak som ju ulozila tak spinka jak dudek 😀 😀 😀
Dnes som bola posledny krat na gynde a od buduceho tyzdna zacnem chodit do porodnice.Dr hovoril, ze som uzavreta akurat musim uzivat aktiferin 😒 no nic budem jest viac spenatu 😀 😀
Smobilami aj my mame skusenost.Uz som to tu niekde pisala ako mi Eli oslintala cely mobil a odvtedy nejde 😅 a to som ho mala v zaruke a nic mi neuznali povedali ze mi padol do vody, no keby vedeli pravdu tak neviem ci by zmenili nazor 😝

jeliska
22. sep 2009

cessy ka pozeram ordinaciu ale muzika mam doma prave prisiel 😉

cessy
22. sep 2009

prave ze ani ja nemam doma, tak posem.
inak aj ja mam pustenu ordinaciu, ale vobec neviem o co tam ide 😅

cessy
22. sep 2009

jeli neuznali ti ho preto,lebo ked mobil rozobrali, tak urcite zbadali zoksídovane casti vo vnutry od tvojej malej sliniek, preto ti povedali ze ti spadol do vody

jeliska
22. sep 2009

vsak to mi aj povedali no co uz 😒 teraz mam starsi ale aspon mam aj fotak vo vnutri

cessy
22. sep 2009

no fotak mi ani nespominaj 🙄 😠 , na dovolenke mi spadol a pravdepodobne sa ani opravit nebude dat.
zas asi budeme musiet kupit novy 😖

ivet100
22. sep 2009

ahojte, jeli mne Tobiasko takto oslintal tiez telefon,ze nesiel,tak sme ho cely rozobrali a hned sme ho susili a nakoniec sa nastartoval 😉
mirustek, tak je jasne,ze tieto vysoke teploty ma mala hlavne z tej infekcie, to by hadam ani nemala tak dlho a take vysoke teploty len zo zubkov, ale je dobre,ze jej dala antibiotika,lebo by jej to asi nepreslo, takto do 48 hodin urcite uz bude lepsie.
monika,tak ani tebe to s tym mobilom nezavidim, take zbytocne vydavky,len preto,ze chceme vyhoviet vo vsetkom nasim detickam.....ale ved co pre deti neurobime,ze?
laurinka ja som si davala fotky na facebooku,ale normalne rozmyslam ako ti poradit a nic ma nenapada,ja sa s tym tiez vzdy trapim,ale nakoniec to tam vzdy vlozim

mirka099
22. sep 2009

ahojte babky...ja mam doma uz druhy den muzika, tak nejak niet casu na net 😅
co sa tyka mobilov, kubko moj bezne trieska o zem az sa rozleti na milion casti, ale nastastie ho vzdy zapnem 🙂 najnovsie ma maniu, chytit do ruky nieco co nesmie, pride sa s tym ukazat, a ked ho chcem chytit a vziat mu to zacne predomnou utekat.. ked ho uz skoro mam z celej sily nedovolene ukradnutu vec radsej treskne o zem 😠 betar jeden, vcera tresol aj fotak, som sa modlila aby fungoval 😀

babky uz sa pekne zbierame na fb.. mam cessy, moniku, jeli a ivet. jeli dakujem za hodnotenie na video. Vsimla som si zena kazdej fotke co mas na fb sa smejes.. mas pekny usmev, si take slniecko (neboj sa nebalim ta 😀 😀 😀 )

ozaj moni, to je mile Matko a Kubko. Vcera sa moj drahy zmienil ze vraj chce druhe babo
😕
😕
😕
😨
🤐
som nevedela co na to povedat... uf, fiha.. zaskocilo ma to aj teraz ked o tom pisem. (presnejsie povedal "v marci ta musim oplodnit, aby sme v decembri male dietatko) chlapi !!!! 🙄

cessy
22. sep 2009

no ahoj mirka
fiha, taketo vy mate plany????a preco prave v decembri??? 😕

mirka099
22. sep 2009

neviem to zo seba vypudil moj drahy... asi si mysli ze babusit male novorodena do zimneho pocasia je skvela zabava 😀
niezeby sme mali plany, uz sme to parkrat spominali, a zacina to byt realne... este vsak nevieme kedy 😅

cessy
22. sep 2009

no tak dalsie babo, no fain.ved aby nebol velky rozdiel.
musim ist,muzik je uz nervozny, tak sa maj pekne a hadam niekedy aj viac popiseme 😉

mirka099
22. sep 2009

cessy???? tak skoro mi zdrhas? dufam som vas s muzom nenavnadila? 🙂 tak ok, pojdem pomaly asi aj ja.

laurinkadanielka
23. sep 2009

ahojte ivet už to mam mužik my to spravil 😉 no sylvi kde si už sa normalne obavam ☹

monikat75
autor
23. sep 2009

ahojte, tak mirka ja sa na tom FB ešte stále akosi neviem poriadne zorientovať, chvíľu mi to potrvá, nejaké sa mi to zdá zložité 😉
veru vyzerá to tak že silvy sa nahnevala, ale veď musí pochopiť že mi sa tu poznáme už nejaký ten piatok a jej to chvíľu potrvá kým zistí čo a ako, ale kľudne mohla zostať, nikto ju nevyhnal 😝
mirka takže takto tvoj manžel uvažuje, fíha, takže asi bude druhé bábo, čo? 😅 no a s tým čo si písala o Kubkovi, to robí aj môj malý, pozrie sa na mňa takým huncútskym pohľadom a schytí do ruky, čo nesmie a uteká s tým preč, alebo najnovšie ho fascinujú rolety na plastových oknách, už nám raz v obývačky pokazil jednu, manžel sa s tým natrápil a opravil ju a teraz už mu to nechcem dovoliť ale on stále len ku nim beží a hrá sa s tým silonmi na boku 😕

jeliska
23. sep 2009

ahojte 🙂 mirka dakujem vacsinou sa furt usmievam ale nasa elina je cela po muzovi ta sa az teraz zacala usmievat inak sa furt mracila 😀 😀
super ked zacnete pracovat na druhom babu 😉 inak a ty by si chcela?

moni to chce len cas a za chvilku sa do toho dostanes 🙂

laurinkadanielka
23. sep 2009

jeli ty si pisala že mala spava s vami ako budete buvať ked sa vam narodi druhe babo 😉 aj naša buva s nami

edhardy...
23. sep 2009

laurinkadanielka
... 😀 😀 ahojcek poslala som ti RP...a co povies na moj novy nick? 🙂 Inac ako sa mas-mate co mas-mate noveho.....? 😀 Inac sila(asi by som sa nemala tolko usmievat po tomto co napisem)si tu jedina ktorej som aj vobec chybala... ☹ 😀

laurinkadanielka
23. sep 2009

super nick možme si pisať cez pokec čo mam noveho včera sme boli na takom malom cirkuse vo vedlajšej dedine no super bolo ale sme sa nasmiali 😀 😀

jeliska
23. sep 2009

lauri chceme to spravit tak, ze babo bude v postielke a eli postupne naucime tiez do postielky ked bude trochu vacsia .Nastasite mame taku starsiu manzelsku postel co sa tam kludne zmesti aj 4 deti , je sice kratka ale dost siroka 😀 😀 Inak mame iba 1+1 byt takze sa nam moc ani nezmesti druha postielka iked v izbe mame este jednu navyse velku postel, ale zase pre eli je dost velka 😒 chceme sa buduce leto stahovat do 3 izboveho tak potom im spravime detsku izbicku, ale je to daleko to su len take plany

jeliska
23. sep 2009

inak edhardy... allias sylvi neviem preco si si dala zase novy nick jeden uzivatel ma mat jeden nick a nema si tu zakladat nickov kolko sa mu zachce 🤐 a potom sa cudujes , ze sa s tebou nikto nechce bavit 😕 😕 🤐 🤐

monikat75
autor
23. sep 2009

veru jeli dúfam, že sa do toho dostanem s tým FB, máš pravdu s tou silviou, myslím, že z tej istej IP adresy sa ani nedá pridať nový nick, tak netuším ako sa ti to sylvi podarilo 😉 a to že si rozumieš najviac s laur.danielkou to bude asi tým že ste tu prišli obe medzi poslednými 😉 ale ostať spokojne môžeš len aby sme vedeli kto si keď ťa napadne opäť si zmeniť nick 😕

edhardy...
23. sep 2009

laurinkadanielka
😀 dakujem mam rada veci od neho....ja sa v cirkuse vzdy tolko nasmejem ze ma potom az skreny bolia 😀 My sme sa boli vcera kupat bolo super....a teraz tu budeme mat tyzden jarmok....uz sa nan tesime 🙂

edhardy...
23. sep 2009

inak jeliska ja mam iba jeden nick!!A po dalsie kde som pisala ze sa cudujem ze sa so mnou nechce nikto bavit a kto je to ten nikto.....?!
🙂

monikat75.....:o))))tak ja si rozumiem s kazdym teda aspom sa o to snazim ale som typ cloveka "ako sa do hory vola tak sa z hory ozyva" 🙂 ked si ty ku mne mila budem aj ja k tebe 😀 Ano poziadala som ich o zrusenie mojho stareho nicku....a inac mne sa moje IP stale meni takze....... 😀 😀

laurinkadanielka
23. sep 2009

aj my mama jarmok 😉

cessy
23. sep 2009

sylvi co ti adminky dychali na chrbat????? 😀
alebo o co ti ide????
potom co si o tebe mame mysliet???kto vlastne si???niekto iny za koho sa vydavas????

cessy
23. sep 2009

ahojte babulky
monika napis mi na IP tvoje meno na facebooku, teba este nemam a rada by som mala 😉

edhardy...
23. sep 2009

cessy
a akoze za koho sa vydavam.....?? 🙂 Ja teraz akoze nechapem o co tebe ide aky mas ty problem s tym ze som si zmenila nick,ako ja fakt neviem...?! 😨 Uprimne napisane a neber to osobne nechcem ta tym urazit alebo nieco podobne ale je mi to fakt jedno co si ty o mne myslis ako je aj tebe jedno co si ja zasa myslim o tebe....!!! 😀 A kto vlastne si ty,alebo vsetci tu na stranke....uplne zbytocne otazky... 🤐 Bud pis nieco vecne na moju adresu alebo si ma jednoducho nevsimaj ako to ja robim s tebou a hotovo....ved nemusime mat kazdeho radi ci 🙂

edhardy...
23. sep 2009

laurinkadanielka....srandujes ci,ale ved ste len min.tyzden mali hody.....fakt mate jarmok??? 😀 😀

cessy
23. sep 2009

sylvia ale mi sme tu neni zvyknute na take ako si ty..... 😕
my sa snazime aby sme vsetky medzi sebou boli kamaratky.....

inak uz davnejsie si ta nevsimam, len teraz mi nedalo a zareagovala som.ok, od teraz ta uplne prehliadam, pa 😵

edhardy...
23. sep 2009

cessy....a to su ake take ako ja....?!A kto je to "my"...ty a jeliska ci....? 🙂 Ale ja nechcem byt s vami kamaratka ja uz mam svoje kamratky ja si chcem iba popisat s mamickami o nicom a o vsetkom.... 🙂

Ja stale nechapem aky mas ty problem od zaciatku so mnou....urazila som ta niecim,skaredo som ti "napisala" ja akoze neviem...ja si ta vobec nevsimam a ty stale do mna "brnkas".... 😕