Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
23. sep 2009

sylvi: cessy myslela vsetkych co si tu piseme teda ja ,ada, mirka 1,,2, cessy ,monika, dendi a spol. a ked nechces byt s nami kamaratka ako pises tak naco nam tu pises 😅 😕 to si mozes ist na pokec kde mas svoju partiu.My sme ta medzi seba normalne prijali ale tak sa mi zda , ze este nie si celkom dospela 🤐 🤐

jeliska
23. sep 2009

a tiez ako cessy ani ja si ta uz nevsimam a na tvoje argumenty nereagujem 🤐

edhardy...
23. sep 2009

jeliska nauc sa vzdy "hovorit"sama za seba... 😉 Ale ved to som uz pisala ze preco sem vlastne pisem ci mam sa zopakovat....?! 🙂 Preco ma ty niekam posielas pytala som sa ta ze kam mam ist...ja teba tiez nikam neposielam...? 🙂 Ved dobre a ja som vas akoze nenormalne prijala ci...ved pokial ste vy dve do mna nezacali rypat tak som si vas ani nevsimla takze....

.....a ty si uz celkom dospela ze.....? 😀 😀

Aspom v jednom sa zhodujeme.....nebudeme si jedna druhu vsimat a tym padom to tu nebudeme inym zneprijemnovat...takze ma skuste ignorovat.... 😀

edhardy...
23. sep 2009

a ja uz aj viem preco sa malo mamiciek znovu neozve.....ja som sa tiez len koli lairinkedanielke ozvala lebo nemam chut sa tu s niekym "vadit" a tiez si nenecham aby bez priciny niekto do mna zarypoval....asi ste sa spravali aj k tym ostatnym tak ako ku mne a tie to neokomentovali ale jednoducho sa uz viac neukazali......je to smutne ze to vy dve tu tak kazite ja som sa snazila dokonca som si aj novy nick urobila ale.....kto chce psa bit palicu si najde....tak len tolko uz 😕

ivet100
23. sep 2009

ahojte,edhardy,myslim,ze na tejto teme ta postupne zacnu ignorovat vsetky,teda po precitani vsetkych tvojich dnesnych prispevkoch som nemala dobry pocit a urcite ani jeden mi nenavdil prijemnu situaciu a prijemne citanie.A ja si sem chodit pokecat v klude a oddychnut si od inych starosti,ktore ma clovek za cely den dost ale po tvojich prispevkoch som ostala takpovediac smutna.... ☹

cessy
23. sep 2009

ahojte, tak chcem sa vas opytat aku vahu maju vase deticky. teda myslim teraz okolo roku??
nas maly mal skoro 11kg a teraz som ho vazila a ma 9,8. nieje to malo??idem pohladat neake tabulky

mirka ivet vase deticky maju kolko??? 😕

ivet100
23. sep 2009

cessy, Tobiasko ked mal rok,mal 9,5 kg a teraz ma 11 kg, takze myslim,ze Alex ma dobru vahu, v tom veku mal asi aj moj Tobiasko tolko a nezdalo sa mi to malo 😉

cessy
23. sep 2009

no ved prave sa mi vobec nezda byt neaky chudy, len to ze mal skoro 11 a ked zacal behat tak pochudol,
tak som chcela vediet ci sme v norme 😅

monikat75
autor
23. sep 2009

no tak ivett máš úplnú pravdu, aj ja si na túto stránku chodím oddýchnuť a načerpať energiu 😉 a aj s takouto myšlienkou som ju zakladala tak neviem prečo máš edhardy pocit že sa tu niekto chce vadiť, veď konflikty tu vyvolávaš len ty a keď sa ti nepáči založ si novú tému 🤐
cessy môj Marek má okolo 12 kg neviem presne lebo už nechodíme do poradne, akurát svokra má digitálnu váhu tak tam sa s ním zvyknem odvážiť tak to nejak tak typujem, ale odkedy behá som ho nevážila takže možno tiež pochudol lebo teraz je v kuse v pohybe, myslím že keď ty nemáš pocit že nejak príliš chudne a keď sa ti dobre napapá tak je určite tá váha v poriadku, neboj 😉

edhardy...
23. sep 2009

ivet100
ja toto vobec nechapem a nie som si ista ci si aj dobre citala co sme pisala...nie ja som zacala tuto temu ved ja som len pozdravila laurinkudanielku a hned na to sa oni do mna pustili tak ja neviem ako si to citala....a mne je teraz sasa z tochto smutno...je to nespravodlive ja som sa iba branila...akcia-reakcia....ale ok je to tvoj nazor respektujem ale nesuhlasim..... ☹

cessy
23. sep 2009

halo je tu niekto????
😕

cessy
23. sep 2009

nikto..... ☹ ??

ivet100
23. sep 2009

ja som tu, teraz som sem nakukla
edhardy,citala som dobre,neboj. Ak budes mat trochu casu, skus si precitat prispevky vsetky postupne a hlavne tie,ked sa prihlasili nove maminy. Presvedcis sa sama,ze oni vlastne napisali par prispevkov,ale odmlcali sa uplne sami,bez toho aby tu boli pisane nejake konfiktne prispevky. Nikto na nikoho nikdy neutocil a vsetky sme pekne privitali. Oni proste asi zistili,ze im tato tema nevyhovuje a hladali nieco nove. Ak ti tu "nesedime", co je uplne v poriadku a proste mas pocit, ze na teba "utocime". tak si najdi inu temu,ale sa viac uz k tomu,co sme pisali a co si pisala ty dnes a zacni s nami komunikovat o detoch, o tom co robis pocas dna, s cim chces poradit. Proste take lahke temy,pri ktorych si clovek oddychne a samozrejme sa aj nieco nove dozvie, poradime si a tak.

edhardy...
23. sep 2009

ivet100....velmi rada ale to iste ocakavam aj ja od vas...tiez sa ma mozete pytat veci ohladom rodiny deti prace ale nie preco som zmenila nick a o co mi tu ide atd.,...takze ako sa dnes mas a co si dnes robila-drobcek ti uz asi spinka ci? 🙂

ivet100
23. sep 2009

edhardy, Tobiasko spinka uz od 19,30 hod. ako kazdy den,tak mam vecer pre seba,lebo aj partner je v praci.Dnes som bola takmer cely den u rodicov a este u jednej kamaratky. Ma dcerku o pol roka mladsiu,tak sa vysantili trochu u nich na dvore. My byvame v panelaku,je to teda pre maleho zmena.

mirustek, ako sa mate? malej je uz lepsie.Dufam,ze teploty uz presli a antibiotika zacali zaberat.

edhardy...
23. sep 2009

ivet100 ja byvam sice v dome ale zahradku nemame az tak velku aj ked tam maju deti Baumhaus postaveny ale ked prideme ku svokrovcov tak tam su ako z retaze odtrhnuty...svokrovci maju velku zahradu a zvieratka tak tam si to vzdy na plno uziju a my si zasa od nich trosku oddychneme 🙂

mirka099
23. sep 2009

ahojte babky...

tak toto nechapem... mila sylvika... nechapem ludi ako si ty.. kazdy ta tu uz poslal niekde, a ty akoby si nemala chrbiticu ci co... vyhod ho oknom a vrati sa kominom, a pod inym nickom 😖 (ja som sledovala tvoje diskusie, aj inde.. same urazky, niekde aj take ze ta adminka mazala... hlavne to vytvorilo moj nazor na teba) ked si chces pisat s lauri tak si piste na azete.. sama tvrdis ze si tu len koli nej tak nezavadzaj ostatnym... tvoj sposob vyjadrovania, a pristup vo mne vzbudil doslova az hnus... predpokladam ze na tuto spravu mi pekne krasne odpises, akoby sa nic nedialo.
u mna nula bodov... prosim ta neraguj na toto, nemam chut ta uz citat.

prepacte babenky, prvy krat ked som dnes otvorila kona, ostala som normalne nastvana... kde su tie casy ked som sa nevedela dockat co ktorej odpisem? 😕

jaj aj som zabudla co mate nove... ozaj cessy, kubik bol vzdy pucko ked sme boli na rocnej prehliadke mal tesne kolo 12 kg. ale teraz dost pochudol ako beha.... vsetky gate mu padaju 😀
moni, neboj hned do toho prides.. ako vravim ked nieco nevies kludne sa pytaj... budem ti posielat nejake kvizy a tak.. ked si kliknes na moj profil, vidis tam kvizy co som si porobila ja.. tak skus si ich urobit aj ty 🙂

jeliska
23. sep 2009

Ahoj moni tak Marek ma uz viac ako Eli aj cessy tvoj Alex , je vidiet, ze mam dievcatko.My mame asi okolo10 kilov neviem to presne 😒
ivet zevraj v druhom roku zivota uz tak deti nepriberaju mozno 22-3 kila, nie?
Inak prave som sa vratila z divadla .Bola som na hre Udolie vciel.Bolo to skvele akurat to neskoncilo happy end 😔 ale to som vedela dopredu, neviem necitali ste niektora knizku od Kohnera?Elisku strazila 1-krat kamoska, ale zvladla to na jednicku pokym neprisiel manzel.Aj ju uspala hned ako som odisla adoteraz spinka.Lepsie uspava ako ja.

jeliska
23. sep 2009

mirka 😉 aj ja som citala v inych temach o dotycnej a stacilo
😝

jeliska
23. sep 2009

inak mirka co mas noveho?
idem skusit nahrat nejake nove foto hadam sa mi to podari 😒

mirka099
23. sep 2009

no ved jeli.. nechapem aky to ma zmysel ked sa tu budeme navzajom nevsimat... to potom naco sem chodime? lebo nasa star si uz nevsima 3 ci 4 baby... hmm, co tak vlastna tema? urcite jej tam lizit nebudem 😝

jeli ale tak je najviac priberu v prvom roku.. ved prvacikovia maju 18-20 kg, nemozu rocne od narodenia pribrat 10-12 kg.. to by nastupovali 80 kg deticky 😀 😀
tu hru som nevidela ani o nej nepocula ☹

mirka099
23. sep 2009

jeli, novy mam telefon.. dnes prisiel.. tak dufam mi z neho Kubik predcasne nepokazi radost 😀

edhardy...
23. sep 2009

mirka099 mila mirka ja fakt neviem ci ta to bavi znova zarypovat...tak pisem tu uz o svojich detoch a zasa hodis ty do mna kamenom.....ja fakt neviem nemate niekoho ineho na kom sa mozete vyvrsit?!Ved vy mi ani nedovolite tu pisat "o detoch, o tom co robis pocas dna, s cim chces poradit. Proste take lahke temy,pri ktorych si clovek oddychne a samozrejme sa aj nieco nove dozvie, poradime si a tak. "ako uz ivet napisala....ci mala si potrebu aj ty do mna kamenom hodit....ok hodila si...
🤐

mirka099
23. sep 2009

jezisikriste uz ma nestvi... ja nechapem... nemam slov... ty nedokazes pochopit ze nemam zaujem pisat s tebou? ale to ze ti odpisujem znizuje moju uroven...
ja hlupa

jeliska
23. sep 2009

mirka tak skusila som si pridat fotky ale isli mi iba dve chcela som priidat brusko ale nejako mi ta fotka nejde zmensit 🙄

jeliska
23. sep 2009

a aku znacku mas mobila 🙂

mirka099
23. sep 2009

jeli LG KP500 cookie ... zatial sa mi paci.. muzovi koncil pausal. poznas?
skus mi poslat foto na mail,ja ti zmensim.. v akom programe to robis? alebo preco ti to nejde zmensit?

mirka099
23. sep 2009

aka pekna rodinka 🙂 a zas sa smejes 🙂

jeliska
23. sep 2009

kamoska mi dala do pc picasso a ze by sa to malo hned zmensit ale ked to posielam tak sa mi tam ukazuje ze mam vela mg 😖

jeliska
23. sep 2009

inak ak si myslela tu predposlednu foto tak to je moj bracho akurat dosiel z francie 😀