Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
25. sep 2009

cessy vy byvate na dome v meste?mne doktorka povedala že ked ma rok ma mať trojnasobok vahy ako mala ked sa narodila moja mala tri kila a ked mala rok tak 9 to bolo akurat teraz ma 10

cessy
25. sep 2009

jaaj neako sme sa zamotali.
viem ze do roka treba pribrat trojnasobok, ale citala som ze PO roku do 2 rokov uz len 1-2kg.ale je to individualne.

laurinka au ty si na FB????

cessy
25. sep 2009

ano byvame, preco??? 😕

laurinkadanielka
25. sep 2009

ano aj ja som na fb len tak sa pytam lebo lepšie je na dome ako na činžaku hlavne pre deti 😉

laurinkadanielka
25. sep 2009

Sprístupnite tento album hocikomu zaslaním tohto linku http://www.facebook.com/album.php?aid=1788&id=1...

laurinkadanielka
25. sep 2009

ten prvy nejde až to druhe

monikat75
autor
25. sep 2009

ahojte, nejako je nás tu dnes poriedko 😉
cessy už som si pridala pár foto na FB, trošku iné som chcela ako mám tu na MK, mne drobec práve zaspáva a manžel si išiel zahrať volejbal a keďže Veroniku mám na víkend u svokrovcov tak som sama, tak snáď tu niekto z vás večer bude, prídem nakuknúť keď škončí Panelák, lebo ten si nenechám ujsť
ina mirka Odsúdené sledujem pravidelne aj ja 😝
ozaj denduska ty si sa tiež dávno neozvala, ako sa máš a čo Emka?

laurinkadanielka
25. sep 2009

moni aj ja sledujem panelak aj odsudene 😉

jeliska
25. sep 2009

ajojte tak ja pozeram zase novu 😀
zajtra ideme malovat tak sa mame na co tesit.Cez leto nas vytopili tak konecne sa pustime do toho a to sme malovali v maji, ale nastastie ideme iba chodbu, zachod a spajzu.V pondelok je tu statny sviatok takze mame co robit 😅
v nedelu zase chceme ist niekam na vylet, najprv sme planovali chatu ale malovanie ma prednost.
A co vy ?Co mate na plane?

cessy
25. sep 2009

ahojte, lauri, idem si ta pridat....
monika idem pozret fotky......lebo az teraz som sa sem dostala....
ja pozeram len panelak, ale az zajtra na nete.....
jeli daj link na ten kocik....som zvedava

cessy
25. sep 2009

co ste vsetky na FB???idem teda konecne tam
🙂

laurinkadanielka
25. sep 2009

aj ja beham hore dole cessy mali ti už buva mne ešte nie pozera na jednotke talenty deti 😉

jeliska
25. sep 2009

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/jane... cessy tu je ale mame iba ten sportak bez autosedacek a korbicek 🙂 cervenej farby

cessy
25. sep 2009

mne uz spinka od 19:30, ved konecne, uz som z neho taka unavená 😖 ,
aj ja mam pusteny TV, ale ani to nesledujem 🙂
idem ta pohladat na FB

cessy
25. sep 2009

jeli ale to dobre vyzera.... 😕
a ty si nam tajila ze cakas dvojicky??? 😀 😀 😀 😀 .
a je tak stavany na jedno vacsie a druhe mensie dietatko???

cessy
25. sep 2009

ale ano, ved az teraz som si tu stranku pozrela az dole a tam je ako surodenecky 😎

laurinkadanielka
25. sep 2009

jeli pekny kočiar to sa bude detom voziť 🙂

jeliska
25. sep 2009

pravaze je lepsie pre surodencov ako pre dvojicky, co som citala maminy

laurinkadanielka
25. sep 2009

cessy mame rovnake mena a mali tieš zlaty 🙂

laurinkadanielka
25. sep 2009

musim isť mužik ma vyhana hovori či my už šibe najlepšie je ked je v robote 😉

monikat75
autor
25. sep 2009

tak ženičky, vyzerá to tak, že vy ste odišli a ja som prišla, či nebodaj ste tu ešte niektorá, ak áno, ozvite sa?

cessy
25. sep 2009

moni ja som tu, teda pokedy sa maly nezobudi, alebo muz nepride

cessy
25. sep 2009

monika, kde si????

monikat75
autor
25. sep 2009

tak ahoj cessy, mne manžel prišiel z volejbalu a iba krátko bol doma a išiel na nočnú a maličký sa práve pred chvíľou prvý raz zobudil a vypil fľašu s mliekom a snáď bude zase búvať 😔
akurát sledujem že si aj v tej téme, čo tá baba tam rieši to panenstvo - teda tá má problémy...

monikat75
autor
25. sep 2009

cessy nejako sa asi míňame...

cessy
25. sep 2009

uz som tu,bola som za malym 😉

cessy
25. sep 2009

no nakukla som tam, lebo som videla blbu temu, len malo prispevkov tak som nakukla a nestacim sa cudovat...to je des 😀 😀 😀

cessy
25. sep 2009

este som aj na FB pridavala fotky.

monikat75
autor
25. sep 2009

tak ako si prežila dnešný deň? ja len s drobcom doma a na dvore, takže nič zvláštne, lebo my tu v našom meste ani nemáme veľa tých možností akurát to materské centrum ale to je otvorené až poobede od 15.18. hod a to mi vôbec nevyhovuje