Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
26. sep 2009

lauri moj muz si to zariadil tak, aby sme doma negrilovali, poobede ideme k svokre na grilovacku.... aspom nemam robotu a potom neporiadok. 😅 dufam teda ze si dnes trosku oddychnem 😉

a vy kolko ludi cakate??nas by tam malo byt ale len 10

laurinkadanielka
26. sep 2009

no aj nas bude ale 10 😉 ale ja si neodychnem 😠 zase ma budu bolieť nohy ale nevadi zajtra budem odychovať navari svokra mužik ide do roboty tak sa budeme s malou hrat a zabavat nejako 😉

cessy
26. sep 2009

no presne, ked znami pridu knam, tak to musim pripravit, tiez neaky kolacik spravit, nosit taniere, kavicku....a pod. presne ako pises....odnesu si to hlavne nohy

a ake masko si nalozila??

cessy
26. sep 2009

jeej to mas fain ze ti svokra navari...o takom niecom sa mi ani nesniva.....
toleda tak ked nas nasi pozvu na obed...to je pohodova nedela 😅

laurinkadanielka
26. sep 2009

stehienka prsička a krkovičku 🙂

cessy
26. sep 2009

nooooo aj mi tke budeme mat, mnam mnam 😝

laurinkadanielka
26. sep 2009

no to budu mnamky a kalorie 😠 idem mala buva a mužik prišiel s nakupu

cessy
26. sep 2009

ja varim polievocku a maly sa hra s autickom,
tak pa zatial 😉

jeliska
26. sep 2009

ahojte tak moji drahi isli spat okolo 9,00 a este furt spia.A to chcel muz dnes malovat.No super neviem kedy 🙄 🙄
mnam hned by som sa k vam lauri alebo tebe cessy pridala 😀 😀
inak co sa tyka vianoc tak fakt neviem co budem kupovat, teraz cakam co kupi manzel pre mna k 25😀 😀 😀

mirka099
26. sep 2009

ahojte.. cessy, laurie tu grilovacku vam zavidim... sla by som aj ja hned.. milujem grilovacky..
ja som dnes od rana sikovnost sama 😅 uz mam nakupene, idem dat spinkat maleho (dnes spal dlho tak ide iba teraz)a idem vari, upratovat... svokrovci dojdu na navstevu, sme ich pozvali... a potom vecerom asi pojdeme do parku.
musim koncit bytom sa vanie nejaky cudny zapach 😀 (konecne sme nasli nieco co mu pomaha na kakanie, no a teraz je cely obkakany az po chrbatik, a smrdi to certovsky, fuuuuj 😕 ) ale som rada urcite sa aj jemu ulavilo.

monikat75
autor
26. sep 2009

ahojte, tú grilovačku vám aj ja závidím, aj my máme síce klobásky a mäsko v mrazničke a mohli by sme dnes grilovať, lebo MM má konečne voľný víkend, ale chceme počkať kým sa kamaráti vrátia zo svadobnej cesty - išli do Tuniska a potom niečo s nimi spravíme, len dúfam, že nebude až taká zima ako predpovedajú ☹ lebo inak pri tej grilovačke pomrzneme 😒
mirka tak ty si aká šikulka, koľko si toho dnes už stihla 😉
jeli takže teba čaká oslava 25-ky, fíha okrúhle narodky, juj ako to bolo dávno keď ja som mala 25 - je to už 9 rokov

laurinkadanielka
26. sep 2009

no aj ja si nepametam kedy som mala 25 pred 7 rokmi to aj ked sa naša dokaka to je vona 😒

cessy
26. sep 2009

no ja si tiez nepamatam kedy som mala 25.....pred 2 rokmi 😀 😀 😀

aj ostatne sa postazujte...
my sme uz z grilovacky doma, dobre bolo, len keby sme mohli byt dlhsie. 😒

laurinkadanielka
26. sep 2009

ahojte aj my sme už dogrilovali aj u nas bolo dobre ani som sa moc nenabehala a všetko sa zjedlo kolač som ani neochutnala 😒

cessy
26. sep 2009

dobry vecer, to vsrtky sa venujete????? 😕 😕 😕

hhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllloooooooooooooooooo

cessy
26. sep 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mirka099
26. sep 2009

dobry vecer...
aj ja si pamatam kedy som mala 25 ... bolo to presne o dva roky 😀 😀 😲 to ja taka zaba medzi vami 😅

cessy
26. sep 2009

mirka nazdarek.... 😉 si tu???

cessy
26. sep 2009

mirka ty si tu take mlaďa????

mirka099
26. sep 2009

hmmm, no som. s tym uz nic nenarobim.. ako dopadlo grilovanie?

cessy
26. sep 2009

bola som sa osprchovat 😀

cessy
26. sep 2009

muzika mas na nocnej??

no grilovacka....hmmm, moja dieta .......bola zbytocná 😠
tak som sa dojedla

mirka099
26. sep 2009

ano isiel na nocnu... ja som s tiez dopratala, a to ani grilovacka u nas nebola 😒 kubko bol strasne zlaty cely cas sa predvadzal.. doobedu mi strasne pomahal, videla si video na fb?

cessy
26. sep 2009

nie, nevidela, mas tam neake??idem kuknut

mirka099
27. sep 2009

ahojte, tu dnes nikto? 😕 😕 😕

ada11
27. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeee, áno som to ja, nesníva sa vám, ešte žijem 😉 podotýkam nemala som čas, lebo som dosť vyťažená so starostlivosťou o deti a domácnosť, nie pre rovnice, logaritmi, či iné matematické oblasti 😀 😀 😀

monika, ďakujem za IP, veľmi ma to potešilo 🙂

nemám vás prečítané, ani vás asi, lepšie napísané určite vás nedočítam ☹ nejako nestíham ako začal školský rok, je toho veľa - zlatá škôlka 😕 poviem vám pravdu, myslela som si, že to bude o trošku jednoduchšie,- Maťka chodí aj do umleckej školy, tak v pondelok a v stredu prichádzame domov až okolo 18,00 . ak stihnem napísať úlohy medzi hudobnou a tanečnou, tak paráda, ale ak nie, tak musíme ešte aj úlohy písať doma 😠 No a k tomu chodím do práce v stredu a v piatok, takže sa vôbec nenudím 😝
Anet je zlatá, ale stále taký malý nerváčik, v noci sme hore veľa razy, žiaľ nezmenilo sa to ani po roku 😕 prejde sama len pár krokov, resp. od osoby k osobe, ešte totál sama nie, ale už tomu moc nechýba 😉 Maťka sa zatiaľ v škole drží 😉 večer padám do postele totál unavená, dnes som ako-tak pri sile, lebo som si dala po obede šlofíka 😀 keď si spomeniem ako sme tu kecali, tak mi je ľúto, že teraz nestíham, alebo nevládzem ☹ jaj, nech sú už prázdniny 😀
ak máte niektorá niečo nové a preberali ste to tu, tak mi to prosím napíšte v skratke 😉

no a k tej 25-ke, 11. 11. to bude 6 rokov po 😠 😠 😠ejjjj, brala by som taký vek, ale už aj s 2 deťmi 😀

jeliska, že 37. t.t 😕 😕 😕

mirka099
27. sep 2009

🙂 🙂 ahoj adka 🙂 🙂
vsetkym si tu chybala, aj sme ta spominali. Monika sa chopila iniciativy a pisala IP, s tym ze nam musi dat vediet co je s Tebou 😕 Sme sa uz aj strachovali.
Nic take svetoborne sa zatial neudialo, a to co sa udialo, no tak ti poviem bud rada ze si sa toho nemusela zucastnit. Teraz je nas tu pomenej, ty si sa ozvala po rokoch 😀 ale uz zasa Denduska dlho nepisala, Mirustek...
Mate toho vsetky asi vela...Ked som citala tvoj (v nemcine je super vyraz TAGESPROGRAM,) len som sa cudovala ako to vsetko stihas. Klobuk dole.. Ale aspon sem tam sa ozvi, ze zijes, ako sa vodi Matke v skole, a Anet v chodeni
🙂 🙂

ada11
27. sep 2009

ste zlaté, že som vám chýbala 🙂 normálne sa teším 😉 ak budem môcť, tak sa určite ozvem 😉 tak zatiaľ papa

monikat75
autor
28. sep 2009

ahojte, tak včera to tu bolo nejaké chabé 😕 ale aďka som rada a určite aj všetky ostatné, že si sa nám konečne ozvala a že ste všetci O.K. - jasné, verím ti, že máš toho veľa, veď ja som aj pre to Niku nedala skôr do školy, hoci si myslím, že by to zvládla, lebo keď som si predstavila, že Marek taký maličký, ešte si vyžaduje toľko starostlivosti a k tomu už aj s Nikou písať úlohy atď. všetko ostatné čo škola prináša, je to takto lepšie - už o rok bude mať maličký cez 2 rôčky, už sa bude vedieť aj sám prehrať, čiže budem mať viac času potom už na moju školáčku, teraz je dobre že je ešte v škôlke
mirka ty si asi myslela tým čo sa udialo to že tu bola istý čas nemenovaná osoba, však 😕 ale už asi pochopila že nezapadla, keď stále iba vyrývala...
prajem všetkým pekný dníček - a vy dve mirustek a denduska tiež sa ozvite, ako sa máte a čo detičky?

monikat75
autor
28. sep 2009

ženičky, kdeže ste sa všetky stratili - či využívate asi posledný pekný deň tejto jesene? 😉