Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
2. okt 2009

aky sme maly den??taky uponahlany, bola som na poste, v banke....u nas su teraz aj michalske trhy...takze tak. a poobede som bola s malym vonku, myslela som, ze zamrznem.
a vy ste co robili??

mirka099
2. okt 2009

si pamatam. niekedy ma aj tak napadne ked kuknem na hodiny.. ach 11.. cessinka ma kojenie 😀 😀
ja neviem kedy.. ked zacujem rev, viem ze to prislo 😖 😅

cessy
2. okt 2009

ozaj a na trhoch som kupila malemu aj mne ciapku, inak nic 😵

cessy
2. okt 2009

ano??takto si spomenies??zo zaciatku to bolo vzdy presne o 11 ale teraz ako kedy.....

mne sa maly najprv posadi v postielke,mrmle tam a az potom rev 😀

mirka099
2. okt 2009

my sme boli cely don vonku.. mam tu kamaratku z anglicka, ma maleho synceka.. boli sme v parku, tam sme si aj navarili 😀 .. najedli sme sa, kavicka, cukraren, detske ihriska a tak 🙂
bodaj by kazdy den bol taky 😵

mirka099
2. okt 2009

neviem preco, tak sa mi to zafixovalo.. raz si pisala ze vzdy o 11 maly papka. dobre co? co uz mne chodi po rozume

cessy
2. okt 2009

no ale inak bola zima, teda tu riadne fukalo....nooo taky zakusok s kavickou by som si aj ja veru dala 😵
ozaj a robila som kamoske tortu na 30. zajtra ideme na oslavu

cessy
2. okt 2009

no ale aj ja si obcas na take nieco spomeniem...o com tu piseme...
teraz ked som zapinala kona som dufala ze tu budes......

mirka099
2. okt 2009

sikovna.. ta obdivujem v tomto. ja vobec nemam vztah k peceniu..
aj u nas je zima.. mi aj bolo cudne, zrazu sme boli obaja taky naobliekani... ide zima, uz to citit.

cessy
2. okt 2009

no...juuj sniezik za chvilku a potom vianoce...
uz vies cokupis kubikovi???

ozaj a na trhoch som malemu kupila k vianociam aj dreveny vlacik

cessy
2. okt 2009

mirka co kakavko uz vola???

mirka099
2. okt 2009

dakujem 😵 si ma potesila.. 😵
vianoce a prvy mesiac snehu tak na to jedine sa tesim.. potom mi uz zima lezie na nervy, clapkanice, to vecne babusenie 😠
netusim co mu kupim.. ako velmi rozmyslam ma nenapadne nieco co by bolo vhodne.. nieco vacsie, zaroven aj nech to vyuzije.
ty uz vies?

cessy
2. okt 2009

no, my objedname to odrazadlo....
a potom uz len neake drobnosti

cessy
2. okt 2009

presne aj ja tak s tou zimou.....potom uz chcem aby bola rychlo jar.
ozaj a neake sanky, alebo boby mate na zimu?? 😕

mirka099
2. okt 2009

ach naozaj.. tak ty mas problem vyrieseny...
kubik sa mi odrazat nevie. a nechcem mu kupit dalsiu hracku na ktoru bude sadat prach... asi mu kupim auto.. naozajstne 😀
dufam ma este dovtedy osvieti nieco
a maly este nebuntosil? 😕

cessy
2. okt 2009

dnes som kupila gastany.....su polozene v kuchyni a neako alebo nieco v nich chrumka....asi mi ich pozieraju cervy....dufam ze mi nieco nechaju 😀

cessy
2. okt 2009

no mne este nebuntosi a tebe??

a kakavko uz mas nachystane??to normalne granko mu davas??

mirka099
2. okt 2009

😀 😀 😀 ach som sa zarehunala s chuti 😀
tak pomimo kapanek. sa mi rata ako vecer nabehnu adminky a zacnu robit poriadky.. tamto zmazat, to zamkmnut.. ako nejaka upratovacia cata 😀 paci sa mi to

mirka099
2. okt 2009

nemam nachystane.. kym mu ho chystam, tak mu rozpravam o nom, a on sa zatial ukludni a prestane plakat... a pootom len dufam ze ked dopije tak zaspi... ako taky robot si uz pripadam, kazdu noc to iste...

cessy
2. okt 2009

ink aj ja som si to vsimla ale dovtedy sa da piiiiiisat.....

ozaj pocula si o tarantulach v kvetoch??co si mozes priniest domov?
jedna tu z nedalekej dedinky si kupila v baumaxe orchideu...poliala ju a nieco jej v nej lupkalo, stale ked ju polievala. tak isla do baumaxu, ze co to ma byt a ze hned k nej domov nabehol deratizacny tym a cely dom jej vystriekali, ze z tej kvetiny jej so bytu mohli vvyst tarantuly. a to lupkanie,to ze sa liahli 😨

cessy
2. okt 2009

no, to hej aj ja......
ja si este musim pamatat ci mu mam prave dat z laveho, alebo z praveho.....vzdy zabudnem z ktoreho pil naposledy 😕

mirka099
2. okt 2009

boooze.. az sa bojim.. kvety uz kupujem len umele 😅
no nechcela by som... ktovie co to tam mas v tych gastanoch????? 😕

cessy
2. okt 2009

mirka prestan, asi ich idem dat radsej na terasu 😨

cessy
2. okt 2009

jeejda musim utekat, maly ma vola
dobru a pekne sny, pa 😉

mirka099
2. okt 2009

😀 😀 😀
no ja by som uz nezaspala.. sup ich von !! 😀 si predstav ked tak hryzu s tymi zubiskami.. si ta v noci najdu !!!! 😀 😀

mirka099
2. okt 2009

hmm. dobre teda.. ☹ tak bru noc...

mirka099
2. okt 2009

cessy este som si citala som sme dnes popisali (ja sa fakt nudim) 😅
uplne som slepa, som si nevsimla dve otazky-kakauko nie koli kakaniu, ma take jahodove do mliecka
a tie sanky-alebo boby.. vidis. to je dobry napad. dakujem 😵

mirka099
3. okt 2009

ahojte.. aku ste mali noc??? ja som k malemu vstala 7 krat zakazdym ked som si uz lahla a zaspala, zobudil sa s obrovskym revom.... normalne uz mam averziu k dalsej noci.... boze nech to uz skonci, 😢

denduska
3. okt 2009

krasne ranko babenky, nuz ja som musela vcera odist, Emmka sa zobudila, strasne plakala, potom v noci zas 39,2 ☹ ale teraz rano mi ani teplotu nezmeralo, ze 35,7 😕 tak duuuuuuuufam ze uz to kulminuje, lebo ma porazi, nechcem ani za svet ist s nou do nemocnice, raz mi stacilo..

a moj muz na polovacke nic nezastrelil a ja uz som si chute na jelena s brusnicami robila 😀

mirka, to mi je luuto ☹ presne viem ako sa citis.. 😒

laurinkadanielka
3. okt 2009

ahojte normalne vas nestiham čitať vy nočne sovy ja by som tak dlho hore nevydržala ja som išla včera skoro buvať mala sa dosť často budi tak chcem byt rano fit už jej musim aj ja dať nejake to mlieko lebo budem mat cici po kolena 😒 no tie noci su strašne ale niečo vydržime pri tych našich drobcoch 😉