Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
7. okt 2009

skumavky mame doma.. v zasobe.. nevraveli nic o sterilite.. ja som si tiez myslela ze z nocnika sa nemoze... ze sa tym znehodnoti moc.. a ze musi byt dokladne vyumyvany 😒
cessy ja uz ani neviem kde nocnik mame.. uz som tu aj pisala jeden cas ze krasne nocnikujeme, ale potom prislo to kakanie, a hnacky.. a vyslovene ho neznasa, ked ho vidi, mysli si ze musi tlacit, a ze to zas bude boliet.. tak ani ho nan nedavam. budem to riesit v lete, ked budeme oducat 😅

mirustek1
7. okt 2009

jeliska-no neviem,lebo ja som tu skumavku sterilnu vcera len otvorila a nenabrala som moc,hned som ju zavrela a dr,mi povedala ze dnes ju uz nemozem pouzit,lebo by tam mohli zachytit bakterie,co ovplyvnia vysledky,zalezi asi od toho co mu idu z neho vysetrit

mirka-ja ani neviem ako maly pipik vyzera 😀
🙂
no Emke v nemocnici 4dni tiekli len infuzie a antibiotika do zily a znizovali jej teplotu,ale hadam vam to zistili skor,tak sa tomu vyhnete a hlavne nech velmi vela pije,ked ma teplotu,lebo Emka bola uz dehydrovana

mirustek1
7. okt 2009

ja ja davam dobeda a pobede pred spanim a vecer na nocnik,ale vacsinou mi z neho ujde

mirka099
7. okt 2009

mirustek tak to si ma teda zase nepotesila velmo 😅
no my mame s kakanim problemy, a poriadne.. aj predvcerom zas plakal strasne pri tlaceni, aj krv tam bola.. ja uz len cakam kedy dostane zlatu zilu.. a dr. o tom vie, tak preco nam dala to zelezo? preboha ako uz bude to moje dieta kakat???
nebyt duphalacu, neviem co by bolo s nami 😖 ☹

cessy
7. okt 2009

no mirka jakubko nema maleho pipika, to ten sacok a dierka donho je jak pre dospelich 😕 😀

cessy
7. okt 2009

mirka skus zacat davat pravidelne ovsenne vlocky preliate vriacou vodou do jogurtu. pravidelne...ja som musela prestat davat, maly by mi kakal aj 2-3x denne

mirustek1
7. okt 2009

mirka-skus sa s nou o tom este poradit,nechcem ta strasit,ale Emke to takto posobilo

mirka099
7. okt 2009

ved aj mu davam vzdy pit... dufam to staci... a to ako ti mala vydrzala lezat kym jej tiekla infuzka??? take male dieta?? nedokazem si to ani predtavit, ze by tam len tak lezal, a nechal si v ruke ihlu 😕 😕 😨

jeliska
7. okt 2009

IDEM UZ SPINKAT MAJTE SA KRASNE A DOBRU NOCKU
😵 😵 😵 😵

mirustek1
7. okt 2009

aj hrozno by malo asi precistit

cessy
7. okt 2009

mirka asi by ho poviazali, nie??neviem veru

jeliska
7. okt 2009

mirka este raz vam drzim palce 😅 😅

cessy
7. okt 2009

jeliska dobru noc a pekne sny 😉

mirustek1
7. okt 2009

mirka-ja ta nechcem strasit,lebo to ti bude vyzerat ako horor,ale ona uz bola taka vysilena,ze lezala a oni jej nieco,asi aj dithiaden pridali do infuzky,a mala priviazane ruky o postielku,aby si nevytrhla tu ihlu,aj tak musela spavat,ona je chvalabihu kludna,tak sme to niako prezili

cessy
7. okt 2009

denduska nam neako zmyzla, asi sa emmka prihlasila 🙂 .

mirustek1
7. okt 2009

jej tiekli infuzky non stop,bez prestavky 3 dni,potom mala trochu prestavku a este 1den,ale nato radsej este ani nemysli

mirka099
7. okt 2009

cessy vlocky papame pravidelne. aj dnes mal na ranajky, uvarenu ovsenu kasu s postruhanym jablckom.. jemu to aj prvy raz zafunguje, potom uz nie.. aoby si na to zvykol alebo co...
mirustek,no tak jej zajtra poviem svoje.. ale som na nu nabrusena riadne.. ja aj viem kedy sa Kubo nakazil.. v stredu min. tyzden ked nam rano kazala prist na tie odbery...bohovsky to ma zariadene, medzi chore deti sme sa tam natrepali, a este sme museli aj dlho cakat.. ja vazne rozmyslam ze odidem od nej, ale problem je v tom, ze je tu asi najlepsia 😠 ☹ 😒

cessy
7. okt 2009

musim utekat,alexino sa hlasi
dobru noc majte sa
pa 😉

mirustek1
7. okt 2009

mirka a co ti povedala dr,ze co mu asi je?

mirka099
7. okt 2009

boze moj !!!mirustek normalne ma chyta hroza.. radsej si zaziva utnem ruku ako toto prezivat.. to je hrozne, take male blchy 😀 a na infuzke... ☹
este raz dakujem babky za rady.. jeli dobru noc.. aj tebe dendi...
vy este ostavate?

mirustek1
7. okt 2009

cessy-je 23hod,idete sa kojit,tak dobru nocku 😉

mirka099
7. okt 2009

no ze virusova chripka

mirka099
7. okt 2009

vraj... ale este ten moc musi vysetrit..

mirka099
7. okt 2009

cessy tak bru noc 🙂

mirka099
7. okt 2009

co sa tyka este toho hrozna.. ked ho niekto do mojho dietata dostane dam mu milion € 😀

mirustek1
7. okt 2009

mirka budem na vas mysliet,som velmi zvedava ako dopadnete

mirustek1
7. okt 2009

mirka.milion................. 😉
a kde byvate??????????????????? 😅

mirka099
7. okt 2009

uf, stale to mam pred ocami... malicku v nemocnici 😢
ach tie nase deticky.. len aby boli vsetky zdrave.. co tam potom kedy zacnu behat, lozit, rozpravat 😅

mirka099
7. okt 2009

mirustek len si dojdi do Lucenca.. 😀 . a zistis ze by som tie peniaze nenukala, keby bola co i len najmesnia moznost ze on by zjedol cele riadne ovocie.. a hrozno duplom 😅 😀

mirustek1
7. okt 2009

to si aj ja stale hovorim aj ja ,len nech sme zdravi,nic viac nepoterbujem