Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
23. jan 2009

ahoj tani, jeliska neviem či je to to isté čo som mala ja lebo ja som to mala na bradavke, ale keď cítiš takú ťažobu v prsníku a malá ti z neho nevie piť, lebo jej nejde dobre mliečko, tým pádom, že je upchatý ten jeden mliekovod, tak si skús ako denduska pise bud osprchovať teplou vodou a povytláčať alebo nahriať na soluxe prsník ale aj tak najlepšie "odsávačky " sú naše detičky

denduska
23. jan 2009

vidis jeli citas mi myslienky

jeliska
23. jan 2009

este existuje mundisal gel tak skus aj to oni tie afty su zakerne a niekedy trva aj 5 -6 dni kym nezmiznu

monikat75
autor
23. jan 2009

ano jeliska a denduska máme aj tú gencianku a aj tamtum verde na potieranie a zdá sa nám že sa to zlepšuje ale ešte stále to má zrastené s tým ďasienkom no uvidíme čas ukáže
a jeliska keď si lekárnička čo je lepšie tá gencianka alebo tamtum verde?

denduska
23. jan 2009

brr ja som afty mala casto, ale ked som brala kyselinu listovu odvtedy nemam...

jeliska
23. jan 2009

dendi 😀
moni skusim jak hovoris ona mi z neho pije ale ma to boli ked sa ma toho pupaka dotkne tibor ma strasi ze mam rakovinu 😠

denduska
23. jan 2009

tibor nech sa ukludni 😀 jasne ze nemas rakovinu, prepanajana, bud je to fakt upchaty mliekovod alebo sa ti tam mozno nieco dostalo a spravila sa vyrazka ale isto to nie je rakovina...ten vie teda dodat optimizmus 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

jeliska neboj sa chlapi občas preháňajú určite to nie je žiadna rakovina, to je hlúposť 😕

tana012
23. jan 2009

teraz asi hodim sprostu otazku,ale neviem sa k vam pripojit,lebo neviem co su to afty 😅

denduska
23. jan 2009

take biele vrediky na sliznic a hrooozne to boliiiii ☹

monikat75
autor
23. jan 2009

tani to su take vyrázky čo zvykne mať aj dospelý človek vo vnútri v ústnej dutine po okrajoch aj ja som to dakedy mala ale teraz pravidelne beriem B-komplex tak je to v pohode, neviem či som to dobre vysvetlila jeliska je na to odborník

tana012
23. jan 2009

dakujem dendi,ale ja vam bohu zial nepomozem 😢

jeliska
23. jan 2009

moni myslim si ze su oboje dobre lebo tantum je benzocaninum na znecitlivenie a gencialka je na prirodnej bazi tak by som mu to stredala 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

nevadi tani nahoď daku inu temu nech tu nepiseme len o chorobách 😖

jeliska
23. jan 2009

b-komplex je na to vyborny alebo este thiamin

monikat75
autor
23. jan 2009

diky jeliska budem to striedať lebo tu gencialku som davala len občas lebo je potom maly taky fialovy a nejde to ani umyť 😲

tana012
23. jan 2009

co mam zajtra navarit pre 5 osob,ale maso nemozem??? 😠

monikat75
autor
23. jan 2009

a nemôže byť niečo také ako francúzke zemiaky alebo halušky /síce neviem či to chce tvoj manžel ked je to rýdzo slovenské jedlo/

denduska
23. jan 2009

pirohy 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

a preco to nemôže byť maso ste vegetariáni 🙂

monikat75
autor
23. jan 2009

tani alebo špagety to je talianske jedlo a jednoduché a tiež myslím že dosť oblubené

denduska
23. jan 2009

teraz mi tu robite chute! 🙂

tana012
23. jan 2009

moj manzel zje vsetko,aj to na nom vidiet 😀 ,ale jeden z hosti je moslim a bolo by nefer,ze mi do seba praceme maso 😖 .on moze maso,ale iba take ich

jeliska
23. jan 2009

no my zajtra chceme varit teda tibor 😀 francuzske zemiaky

monikat75
autor
23. jan 2009

dik jeliska idem to si to poznacit neskôr prestudujem

jeliska
23. jan 2009

ozik denduska ako sa vlastne volas menom 🙂

tana012
23. jan 2009

francuzke su s majonezou a tak?

tana012
23. jan 2009

to som sa uz aj chcela opytat denduska

jeliska
23. jan 2009

tani sprav nieco take co by urcite nikto necakal ani tvoj muz alebo on uz vsetko pozna? 😀