Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
9. okt 2009

ozaj a vy co kojite, napr. denduska,ty lauri neviem ci kojis..... uz si mala svoje dni????

denduska
9. okt 2009

cessy, ja som zacala mat svoje dni este na konci sestonedelia...no teraz mam este zopar mesiacov pokoj 😀 potom ratam ze sa zasa dostavia hned 😠

laurinkadanielka
9. okt 2009

ano kojim ešte ale už hu chcem odstaviť lebo už sa v noci dost často budi

cessy
9. okt 2009

lauri pri urade prace maly tento tyzden dostat tovar, ale nebola som pozriet ci dostali. az zajtra sa tam chystam.
v tej obuvy oproti zalozni Matusik. potom skus pozriet aj tam o kusok dalej v tej novootvorenej budove, tam je obuv, aj detska 😉

cessy
9. okt 2009

denduska ja este stale nic.... 😒 este si uzivam pokoj 😀

lauri a ako to chces realiovat, to odstavovanie???daj nam tipy 😕

laurinkadanielka
9. okt 2009

dobre pozrem v tej novej budove som ešte nebola 😉

denduska
9. okt 2009

ludia ja som dnes hladala ci tu su nejake jaslicky...niezeby som tam uz Emmku chcela supnut, ale ona ma strasne rada deti, dnes sa mi rozbehla za detickami co isli zo skolky, ledva som ju dobehla 😝 ..tak sme rozmyslali ze tak od 2 rockov ci by sme ju nedali aspon na nejaky den v tyzdni do jasliciek..no keby tu nejake boli...ja tu teda dlho nebyvam, ale na nete nic..Martin, Prievidza (ivet, mirustek??)..nic mi nenaslo, len Zilinu a BB..no diky pekne..jedno 40 km a druhe 50 🙄

cessy
9. okt 2009

maju tam aj pekne papucky pre deticky, tiez sa ich chystam zajtra vyskusat a kupit 😉

laurinkadanielka
9. okt 2009

no to neviem či sa my to podari chcem si bradavky natreť korenim a malu naučiť na flašku no neviem či sa my to podari flašku vitahuje zo skrine a cucka trošku na sucho no neviem potom napišem ako to dopadlo

denduska
9. okt 2009

hej to som pocula, ze horcicou si treba natriet..lenze moj muz sa smial, nech to skusim a Emma opyta parky 😀

cessy
9. okt 2009

denduska ja tiez uz zistujem jasle, lebo tu mame, sice musim ist 6km, ale to je v pohode, mam auto. ale treba si tam rezervovat miesto. my tiez rozmyslame, ze tak od 2 rokov, by to hadam slo...

cessy
9. okt 2009

denduska 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laurinkadanielka
9. okt 2009

horčica je asi slaba baby si davaju aj čili papričky ale to je moc ostre to nie 😒

jeliska
9. okt 2009

ahojte 🙂 mne muzik prisiel a hned aj odisiel s kamosmi na pivko 😀 ja som dnes spravila s kamoskou rychlu tortu a male babanove jednohubky na zajtra 😉 elina pomahala ostosest vsetky piskoty skoro zjedla a zaspinkala nieco po 18,00 asi ju zmohlo to pecenie 😀 😀
inak co sa tyka kontr. tak mi dopadla fajn i ked dnes som mala iba monitoriny a buduci tyzden budem na celkovej prehliadke zatial nevyzera, na to ze by som rodila 😅
inak co som pisala o tej kamoske tak uz porodila a nakonec doma ako si zelala ma chlapceka 4200 g tak prenasala 17 dni no ja dufam, ze tolko nebudem 😝

cessy
9. okt 2009

jeliska 4200 to teda mala co robit.... 😒

jeliska
9. okt 2009

ja idem v pondelok eli prihlasit do skolky ale bude chodit az o troch a o jaslickach sa mi moze zdat 😠 to tu je vsetko dopredu hadam uz v tehotenstve 😠

jeliska
9. okt 2009

cessy to hej 😖

laurinkadanielka
9. okt 2009

no idem uspať malu dnes sa jej nejako nechce a uspim aj seba taka som unavena zajtra vas dočitam dobru noc

cessy
9. okt 2009

lauri ze chilli papricky, to je iny brutal ☹

denduska
9. okt 2009

no ja dufam ze moja suseda nezacne dnes v noci rodit...zajtra ma termin, a zmenilo sa pocasie... a muza nema doma...ale keby aj, tak ja volam mojho aj s velkym svietiacim autom😅 😀

jeli, fiha, dobry bunkov 😉

jeliska
9. okt 2009

dobru noc lauri 😉 alebo skor danielka

cessy
9. okt 2009

lauri dobru noc, pa 😉

jeliska
9. okt 2009

dendi inak som rada, ze si neodpadla 😉 no aspon si to nacvicite s muzom ak bude suseda rodit 😀 😀

cessy
9. okt 2009

denduska uz sledujes superstar???? 😕

jeliska
9. okt 2009

cessy ja sledujem a ty?

denduska
9. okt 2009

tak to mate tazke jeli..my sme si prave pochvalovali, ake su Teplice male...nikdy v zivote sme u doktorky neboli viac nez druhi..nikdy necakame medzi chorymi detmi...a vobec nikde sa necaka..na poste, na policii...iba v Bille 😀 v tom je to fakt fajn

cessy
9. okt 2009

ano sledujem, ale len jednym ockom 😉

chcem vidiet toho puskailera co to je zac, ked o nom stale hovoria 😕

denduska
9. okt 2009

aj ja...a to je ktory?

cessy
9. okt 2009

denduska tak to mas super, mame ti co zavidiet 🙂

cessy
9. okt 2009

denduska ved prave ze nevie 😕 , len som o nom v novom case citala 😉