Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

denduska
23. jan 2009

denisa....to denduska mi prischlo od mojej maky z detstva...

monikat75
autor
23. jan 2009

tani ale myslím že moslimovia nemôžu len bravčovinu lebo u nich je prasa asi svatá či dačo také takže kuracina alebo hovadzina by byť mohla
viem to preto lebo ako študentka som obsluhovala /pri jedle samozrejme/ cyklistov ked boli preteky okolo Slovenska a chlapom zo Sýrie sme museli dať hovadzinu a všetci ostatní mali bravčovinu

jeliska
23. jan 2009

francuzske bez majonezy iba smotana vajicko spekacky ..na nieco som baby zapomnela a este zemaky 😀

tana012
23. jan 2009

vsetko nepozna,ale nemam napady ☹ .mozno tie francuzke s vypraz.file?

jeliska
23. jan 2009

tak ma tesi denisa ja som jana 😀

denduska
23. jan 2009

kuracinu asi mozu, lebo ked sme leteli z tuniska lietadlom tak sme mali kuracie s ryzou take stiplave to bolo fajneee

monikat75
autor
23. jan 2009

jeliska a ty sa ako volas tiez Eliska ako tvoja malá alebo to mas len kvôli nej ten nick

denduska
23. jan 2009

aj mna tesi 😉 chcela som napisat mamky miesto maky...

jeliska
23. jan 2009

teda ja stiplave nejem mna z toho stipu usta ...

tana012
23. jan 2009

oni bravcovinu vobec a ostatne maso mozu,ale len ked je zviera zabite tak,ze hlavu zvierata drzia oproti slnku....maju na to specialne obchody.ani spekacky,ani salamu,no nic.a budu tu tyzden 😖

monikat75
autor
23. jan 2009

jeliska teda jani takže si ma predbehla a už viem ako sa volás

jeliska
23. jan 2009

ja mam nick spraveny j ako jana a doplneny o elisku 😀 😀 😀 😀

denduska
23. jan 2009

ale tamto nebolo take ostro stiplave ale take "zaludne" stiplave...chutilo by ti urcite

tana012
23. jan 2009

tesi ma deni a janka

monikat75
autor
23. jan 2009

ani ja nemôžem stiplave keby len usta stipali ale mna pali v hrdle, u nas stiplave jedava len manžel ale kedže varím skoro vždy ja, tak toho veľa takého neje, aj tak to škodí takže nič

jeliska
23. jan 2009

tani tak sa mas na co tesit 😀 ale si spominala ze pride k tebe aj mamina so sestrou, sa pomestite vsetci?

denduska
23. jan 2009

a to tyzden budes tak vyvarat, tani...a lasagne? alebo nejake cestoviny.....

jeliska
23. jan 2009

mne tu blbne pocitac klikam vedla 😀

jeliska
23. jan 2009

a ake mate oblubene jedla babeny 😀 ja zjem vsetko okrem huspeniny tu neznasam fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

tana012
23. jan 2009

no pomestime,uz som zohnala aj nafukovaciu postel.on je mamin priatel.a tie lasagne,tam ide tiez mlete maso.asi mu budem varit rybu cely tyzden 😀

denduska
23. jan 2009

ja zasa sedim v tme pri malej tak tu nevidim na pismenka

tana012
23. jan 2009

ja huspeninu milujeeeeeeeeem

monikat75
autor
23. jan 2009

alebo ešte by si tani mohla zeleninovu pizzu pre vas so sunkou alebo s hocičim masovym a prenho zeleninku

tana012
23. jan 2009

to ked sa nam podari ist domov cez zimu tak babka,alebo stryko musi vyvarat.manzel to neznasa,zevraj zele

denduska
23. jan 2009

my si robime lasagne so spenatom, ktori sa podusi s troskou cesnaku a zalejeme smotanou a syrom....tak nemusia byt s masom, mne aj tie spenatove chutia viac

denduska
23. jan 2009

huspenina nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

ja tiez zjem skoro všetko ale huspeninu tiež nechcem a pečienku vôbec nejem ale už pečenovu pašteku to mam rada a pečienkové halušky v nedelnajsej polievke to tiež môžem

tana012
23. jan 2009

ta pizza je dobry napad,mame tu taky super obchod,ze mi na to daju co chcem a doma len hodim na 10 min.do truby

denduska
23. jan 2009

pizza mnam

tana012
23. jan 2009

deni,to som nepocula,ale urcite vyskusam.dakujem