Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikab9
17. okt 2009

ahojte volam sa monika a mam 11.mesacnu dcerku ako zvladate toto pocasie same s detmi doma ja z toho zacinam mat depku ☹

mirka099
17. okt 2009

nikdy nevies 😕 😅 aby si si zas vsetko nerozdala a potom raz pride nejaka nehoda 😨 a vsetko budes nanovo kupovat 😀

baby mirustek takto nacala temu o kt. som s vami chcela pokecat...
______________________________________________________
uz po druhom babu nebudeme chciet dalsie.. teda taky je zatial plan 😅 aky sposob ochrany je podla vaas najlepsi.. ked uz ide o take dlhodobe hladisko... zas pirule hltat do 50 sa mi velmi nechce 😒
????
___________________________________________________________

mirustek1
17. okt 2009

vitaj monika-dufam ze sa ti tu bude pacit,ja uz mam asi tyzden depku.......

mirka099
17. okt 2009

moni tak super, potrafila si... 😵
no aj my to zvladame hrozne... maly je umrncany, nudi sa... keby nedaleko nebyvala mamina a svokra veru neviem... tak chodime po navstevach 🙂
a nemate v meste materske centrum?

mirustek1
17. okt 2009

mirka ja mam zatial tabletky,ale rozmyslam ze si dam zaviest mimimarnicove teliesko,aby som nemusela jest tabletky a po 40 sa da spravit sterilita,alebo este jedna rada.......................nesexovat 🙂 😀 😀 😀 .

mirka099
17. okt 2009

mirustek 😀 😀 ha ha ha.... tak skus ako to funguje, po mesiaci nam zreferujes 😀 😀 😀

monikab9
17. okt 2009

tesim sa na debatku s vami,aspon keby to pocasie bolo krajsi,medzi tymi 4.stenam to je fakt na nervi,este ze mala je v pohode aj ked jej idu zubky 😀

mirustek1
17. okt 2009

coze ja,ale ci by muz suhlasil..........................sice ani on uz nechce dalsie,tak zeby som to zvalila nanho,tu metodu nesexovat???????????????? 😀 😀 😀

mirka099
17. okt 2009

Moni prezrad daco viac o sebe...
ja uz fakt pojdem, samo sa mi neuprace 😒 😀
paa vecer 😉

mirustek1
17. okt 2009

aj cessy uz usla,asi tiez upratuje,

monika-a ako sa ti vola malinka,nemas to napisane

monikab9
17. okt 2009

moja mamina byva v spisskej novej vsi a aj k svokre mam daleko takze ked prsi sme doma same,lebo priatel stale 😒 prcuje a na nas mu neostava vela casu

monikab9
17. okt 2009

mala sa vola Ninka a kym som sa tu zapisovala tk sa zobudila budem musiet koncit tak dufam ze na buduce toho stihneme vicej tesim sa na vas zatial pa, a dakujem za nasmerovanie na debatku. 😅

mirustek1
17. okt 2009

aj my sme cez den vascinou same az do vecera,muz tiez stale pracuje,ale co uz.......
tak pekny den a stretneme sa tu

mirustek1
17. okt 2009

tak vsetky ste odisli,tak ste ma donutili ist upratovat a tak sa mi nechce,ale aspon budeme mat cistucko.....papa 🙂

jeliska
17. okt 2009

caute tak my pre istotu malujeme 😒 a vysr...sme sa na tych robotnikov, lebo to by tu robili assi do vianoc tak to udelal manzel a mame pokoj 😉 a upratovat mame co na cely den bleeeeeeeeeeeeeee 😝

denduska
17. okt 2009

ahojte, monikab, vitam ta 😉 Nina je krasne meno, mne sa veeelmi paci🙂

mirustek1
17. okt 2009

aj ja som chcela Ninu,Dianu,Emu,ale muzovi sa to nepacilo,on chcel velmi Terezku,to chcel uz pri Klarke,tak som aj to meno dala,ked sa narodila a pokym ma previezli zo saly na izbu,on ho zmenil na Emu,tak tam mali z nas radost.A este ma poznala jedna sestricka zo saly a ta hned volala mojmu brachovi,ze mame Terezku a islo to tak dalej,a vsetci mi gratulovali aj segra z Belgicka k Terezke a ja som vsetkym dakovala a vysvetlovala,ze my mame Emku....no nato asi nikdy nezabudnem,.....zeby ta Terezka bola do tretice......???????? 😀 😀 😀 ale nie

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-setri sa,nie ze pojdes do porodnice a muz ostane doma upratovat 😉

denduska
17. okt 2009

mirustek, my sme mali tiez pripravenu Terezku...a nakoniec Emmka, to samozrejme zmenil moj muz na poslednu chvilu, ale hlavne ze cela rodina zapijala Terezku 😀 😀

monikab9
17. okt 2009

ahojte,Ninku vybral moj priatiel ja som chela Terezku ale ked sa teraz na nu pozriem tak to meno jej pristane ako uliate 🙂

monikat75
autor
17. okt 2009

ahojte, monikab vitaj medzi nami, ak sa ti podarí pridaj si nejaké foto do albumu, aby sme mohli vidieť tvoju Ninku 😉
mirustek ja neviem koľko zvukov zvieratiek vydáva ten klavír, lebo sme to ešte neskúšali, pretože mám to odložené v spálni a čas na to aby som to vyskúšala mám len keď malý spí a vtedy mu tam nechcem šuchotať, ale snáď to do Vianoc vyskúšam, nieže to nakonie nebude fungovať 😒 a ozaj mirustek aj ja som chcela pri Veronike meno Dianka ale manželovi sa nepáčilo tak sme nakoniec zostali pri Veronike a tak je dobre
😅

blazka24
17. okt 2009

ahojte dievčatá, som v zúfalom stave a tak píšem..........
manžel sa odhodlal na celovíkendovku /vraj to zvládne ľavou zadnou/ a tak mám voľno a nikto nie je v miestnostiach no nie je to na potvoru /ešte k tomu aj malý spí už tretiu hodinu čo inokedy nerobí vrrrrrrrrrrrrr/ tak popíše niekto so zúfalkou?

monikab9
17. okt 2009

snazim sa len si musim zmensit foto ,zajra sa s tym pohra dnes na to nemam naladu
blazka aj ja som zufala, sama doma mala spi a vonku to tiez je onicom, 😒

blazka24
17. okt 2009

monika tak malá spí? u nás to s malým nehrozí /hlavne keď som s ním ja - toto je na jed že teraz tak dlho chrápe/ starý stíha pozerať futbal, tam hore ho má niekto rád 🙂
malý mi prespí tak 30 minútovky bežne ale inak nie.............

monikab9
17. okt 2009

a kolko ma tvoj maly? moj drahy zase stale p 😖 racuje a nevim si predstavit ako by sa staral o malu,este nikdy jej ani plienku nevimenil a to uz bude mat rok

blazka24
17. okt 2009

monika moj malý má dva mesiace aj dva týždne takže ešte čerstvá krv xixixi
a starý veru vie malému aj plienku vymeniť aj ho so mnou kúpe takže toto má zvládnuté..........

cessy
17. okt 2009

ahojte babiky

mirustek tak, tak upratujem....mala som tu svokru a rozmrazovala som mrazak

mirka -svokra zamrazena- rozmrazim o 100 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monikab9
17. okt 2009

tak to mas super, ten moj sa jej boji aj ponozku navliect aby jej nohu nezlomil. s malym si to este uzijete, moja sa az v deviatom mesiaci znormalizovala a uz ma aj rezim aj ked...... este sa mi sem tam aj v noci budi/idu nam zuby/ 😀

monikab9
17. okt 2009

tak co vsetky ste niekam zdrhli? 😖

blazka24
17. okt 2009

monika strážila som malého kým starý chystal jesť, ako chlapovi mu to trvalooooooooo malý skoro dudel zjedol xixixi