Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
17. okt 2009

ahojte kde ste vsetky???
denduska
jeliska podaj hlasenie
mirustek
mirka uz si doma??
a ostatne????

mirustek1
17. okt 2009

cessy-s tou svokrou je to dobre???? 😀 ked ti bude niekedy treba postrazit maleho,len otvoris mrazak..... 🙂 🙂

denduska-tak s tymi menami to mame fakt rovnako,ach ti nasi chlapi....

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-este si doma?....... 🙂 🙂

cessy
17. okt 2009

mirustek super napad, to ma ani nenapadlo 😀 😀 😀

cessy
17. okt 2009

jeliska.........rodis???? 😕 😕

blazka24
17. okt 2009

ahojček dievčatá tak som znova zavítala, dopiekla som koláč a tato aj synáčik spia........

mirustek1
17. okt 2009

cessy a co muzicek,je doma?ci si tiez sama,mne volala klarka a ze im je super,ze lepsie ako so mnou......tak ma potesila

cessy
17. okt 2009

mirustek muz je doma...ale pozera DVD tak ja som na skok tu, maleho idem az teraz kupkat, lebo dnes mi zaspinkal okolo stvrtej, tak nieje este unaveny 🙂
a tvoj pracuje???

cessy
17. okt 2009

co zajtra varis??daj tip 😕

mirustek1
17. okt 2009

baby-dnes vecer som zazila naozaj sok,umyvala som chodbu pred bytom a Emka mi vznutra buchla dvere,ja som ich v poslednej sekunde zachytila,az som sa spotila,keby ich zabuchla,ostane sama doma,na sporaku sa varili zemiaky a caj a najblizsie kluce maju rodicia alebo svokra 10km,a ani by nepomohli,lebo som mala znutra zastrcene kluce a mame bezpecnostne dvere......no strach pomyslit nato,co by som asi robila a muz v Tatrach,ten by zbesnel.....,uz vzdy ich vyberiem a budem mat radsej v ruke 😀 😀

mirustek1
17. okt 2009

moj isiel s Klarkou do Tatier na vikend,ja som nechcela ist s Emkou,mne sa nechcelo vobec do tej zimy a zajtra nevarim,idem rano k rodicom pozriet,nech sa doma nenudim,lebo cele dni trcime len doma,ked je take otrasne pocasie a mam auto v servise,tak ani po obchodoch nemozem behat

blazka24
17. okt 2009

mirusek v tomtom mám svoj grif lebo keď ťahám kočík von s malým tak najskôr si dám kľúče z vonku ak by sa zabuchli dvere, lebo tiež som toto skúšala a vynášala som kočík dole schodmi a malý v byte /mal mesiac/ a zrazu dvere sa pomaly ale isto zatvárali 😢

mirustek1
17. okt 2009

blazka-aj ja to tak vzdy robim,vzdy ich hned prelozim,ale zabudla som,ja som sa takto uz4x zabuchla,z toho 2x mi ich buchol prievan,ale nikdy som nemala zvnutra zastrcene kluce,vzdy ich mam povytiahnute,keby nahodou sa nieco stalo a potreboval by muz alebo ktosi dostat sa do bytu,tak vzdy som volala muzovi a on tu za 10min bol a otvoril ich..........

blazka24
17. okt 2009

mirustek tak to sa nauč najskôr kľúče a potom ty vychádzaš, ja si takéto veci robím s presnosťou dementa, napríklad, najskôr uvarím vodu do nádoby pre malého až potom dám zohriať mliečko xixix tak som si to zafixovala a tak to robím a to isté aj tie kľúče asi som chorá 🙂))) neznášam ak mi niekto prehodí čo len jednu vec 🙂)))

mirustek1
17. okt 2009

co vsetky robite??????????????????????ja pozeram super star a napchavam sa chipsami

cessy
17. okt 2009

nouz som tu, dnes sa mi akosi nedalo uspat toho mojho panacika 😒 , ale pripisujem to tomu poobednemu spanku

cessy
17. okt 2009

halo kde ste vsetky??? 😕

mirustek1
17. okt 2009

ja som najskor myslela,ze myslis muzika 🙂 ze si nemohla uspat 😉

jeliska
17. okt 2009

ahojte
vitam nove konikarky 😉 my sme isli nakonec po upratovani na navstevu a zajtra zase na dalsiu 😲 manzel vsetko na organizuje este pred porodom tak dufam, ze ma to zajtra nechyti 😅
mirustek aj ja pozeram superstar Eli je nejaka usoplena a v noci kasle no ani sa mi 2-krat zajtra nechce ist ale kamoska ze nech prideme na obed, hmmm tak uvidim ako bude Eline 🙂

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-aspon nemusis varit 🙂 🙂 ,som rada ze ta tu vidim,a uz sa tesim ked budes pisat o babatku,ak teda budes stihat,lebo kkatarinka sem uz vobec asi nechodi,tak hadam nas neopustis,a nech sa Eli rychlo uzdravi

jeliska
17. okt 2009

mirustek to nehrozi 😉 uvidim ci ma ti davaja pustia akurat snme sa bavili o tom, ze ako Eli bude reagovat na brasku 😅 lebo zatial je super hladka mi brusko a pusinkuje, a ked sa jej spytam co robi babo tak povie haja 😀 😀

ivet100
17. okt 2009

ahojte,aj ja pozeram superstar a samozrejme jednym ockom kukam sem a jednym sa ucim do autoskoly. Normalne mi z toho uz sibe. Dnes som mala jazdu do Valaskej Belej a normalne tam bolo okolo 20 cm snehu, uplne iny svet ako v Prievidzi a to nie je az tak daleko od nas 🙂
mirustek, to ja chodim von s malym kazdy den, aj za takehoto pocasia. Ked prsi,tak ho strcim do kocika a prechadzam sa s nim,aby bol aspon na vzduchu a ked prestane prsat,tak ho dam behat. Dnes mi padol cely do kaluze, bol mokry az na vlasoch 😀 😀 😀 😀 ,tak sme samozrejme bezali domov. Ale keby som bola len doma,tak aj mna by porazalo a Tobiasko by sa poriadne nudil.

pozdravujem nove clenky monikab a blazku. ahojte
blazka, inak ani ja nemam rada,ak mi niekto meni nieco zabehute, dokonca i ked doma nie je nieco na poriadku,tak mi to vadi a myslim si, ze je to fakt chore. To si vystihla. 😅

cessy
17. okt 2009

no inak aj kiva akosi odkyvala....ta sa tu ukazala len pred porodom a koniec 😠 ale co uz...

ja tiez pozeram superstar, prave ide ten Thomas

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-myslim,ze Eli je este malicka,neviem ci to bude uz chapat,budes musiet davat pozor,aby jej nahodou neublizila

jeliska
17. okt 2009

no ten ma prave ani moc nebavi 😒 )
inak u nas ked prsi tak sa mi vobec nechce chodit von a nastastie Eli vydrzi aj doma ale ked snezi tak to ideme 😅

cessy
17. okt 2009

mi sme posledne 3 dni neboli vobec vonku, nerisskujem to......velmi fuka vietor a nechcem aby maly nachladol

mirustek1
17. okt 2009

ani ja nie som z tych,co behaju v necase,nato som moc pohodlna a leniva,aj Emka sa doma prehra,ale uz sa tesim,ma sa oteplit,tak budem behat po meste a nakupovat k vianociam,lebo ak sa ochladi,sa mi nebude chciet

mirustek1
17. okt 2009

a mirka ma asi muzika doma,ked tu nieje

cessy
17. okt 2009

mirustek presne tak pohodlna a leniva....ale myslim si ze take veterne pocasie malym ani moc neprospieva, u nas teda riadne fucalo.......

no ked sa otepli chodime aj doobeda aj poobede 😉

jeliska
17. okt 2009

mirustek myslim, ze eli tomu este nerozumie to sa s nou skor tak hravam inak jemu nie jej 😉 mal by to byt maly Davidko 😅 myslim, ze je odolny ,lebo Eli ked spava s nami tak ma niekedy kopne do brucha a myly to vracia naspat 😅 hadam, to bude ok, i ked nasa majitelka mi povedala, ze ona ked cakala druhe tak jej starsia dcerka kopla do brucha a ona potratila 😨 ale to bolo pred 20 rokmi myslim ze teraz by to hadam nehrozilo, lebo ja uz by som potratila minimalne 20-krat 😅