Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
17. okt 2009

cessy 😠 ked bola malinka,tak som s nou chodila prvidelne von,teraz prejdem do obchodu a staci mi,aj to sme mokre

jeliska
17. okt 2009

mirustek aj ja som z pohodlnila 😅 ale to robi to pocasie 😖

cessy
17. okt 2009

mirustek ale ja som nechcela aby si sa nahnevala 😕 , ja som pisala ze som tiez na to leniva 😅

jeliska
17. okt 2009

cessy mozno si pomylila smailikov 😉

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-ja uz pisem zo zvyku,ze ja mam baby......neboj,bude to bojovnik od malicka,tie druhe deti su take priebijnejsie,vidim to aj na Emke,ako sa uz brani

mirustek1
17. okt 2009

cessy.co si,ja som sa vobec nenahnevala,az teraz pozeram akeho smaiika som dala,prepac,vobec som si nevsimla

cessy
17. okt 2009

😀 no este ze tak......uz som si myslela ze som ti nieco zle napisala 😀

jeliska
17. okt 2009

mirustek ked to bude chlap tak sa ma na co eli tesit 🙂 🙂 🙂

mirustek1
17. okt 2009

nie,nie,ja aj pozeram tu cosi,aj pisem 🙂
pozeram este tie hracky a hladam napad

cessy
17. okt 2009

jeli a nieje to na 99% chlacek??nevideli ste tam pisulacika????
a keby to bola baba tak ake meno date?????

cessy
17. okt 2009

idem pod sprchu, hadam vas tu este stihnem... 😉

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-no uvidime a som zvedava ako budu na seba reagovat,ked je taky maly vekovy rozdiel

a co kupujute vasim muzikom na vianoce a co chcete vy?lebo mne moj muz vacsinou sam nekupi,on vzdy nech si nieco vyberiem ja,da mi peniaze

cessy
17. okt 2009

ale nesla som do sprchy, maly mrnkal, tak som isla tam a teraz cakam ci sa zobudi.....alebo bude dalej spinkat 😨

mirustek a mi sme na tom tak podobne, len este mi obcas ako prekvapko kupi neaku vonavku...alebo nieco podobne 🙂

a co kupujem muzovi???no nad tym som ani neuvazovala 😕

jeliska
17. okt 2009

miri tak to je aj u nas nevie co mi ma kupit tak mi kupi co mu rozkazem 😉 ja neviem co mu mam kupit asi nejake obleceni klasika a uvidim co este chce zvlhcovac vzduchu a dnes som ho uvidela u kamosky v podobe svietajucej fontany no porozmyslam 🙂
cessy mal by byt ale vies ako to chodi kolkokrat som pocula ze to malo byt dievca a bolo to chlapec alebo naopak inak dievc. meno sme dali alebo skor ja dala co som prve zbadala v kalendari tana 😉

cessy
17. okt 2009

jeliska moja svagrina nema moc dobru skusenost so zvlhcovacom vzduchu...
zhrdzaveli jej uchytky na skrinkach a komode a pokazil sa jej CD prehravac, v oprave jej povedali, ze jej tam nieco skorodovalo, ze ci jej to spadlo do vane 😀

mirustek1
17. okt 2009

inak ja pravidelne dostavam na vianoce paarfem,ale ja si ho vyberam,ale pred 2rokmi mi kupil sam,ale vedel presne aky,lebo cely novy mi padol na dlazbu a ja som sa od jedu az rozplakala,tak mi ho kupil

mirustek1
17. okt 2009

ja tiez nema zvlhcovac,mame len odparovace,ale neviem ci to pomaha

jeliska
17. okt 2009

my mame strasne suchy vzduch tak neviem mozno odparovac by bol lepsi, ale zase ta fontanka je nadherna zevraj ju maju v kike.Musim pokukat 😅

cessy
17. okt 2009

murustek to iste sa mi stalo s vianocnym darcekom parfumom 2 tyzdne po vianociach,...tiez som plakala ako mala 😢 , ale potom mi kupil taky isty 😅

mirustek1
17. okt 2009

ja nie som moc na take veci,mne sa to moc nepaci,tak nad tym ani nerozmyslam,keby sme mali niake problemy,jasne ze budem inak uvazovat

a co baby,nepojdeme aj spat?a nema mi kto aani nohy zohriat

mirustek1
17. okt 2009

cessy-tak to iste,a on sa cudoval,ze co ja revem....tak nie som sama,lemo vtedy ho tu u nas ani nemali,tak mi kupil v BA a inak dodnes si ho kupujem na striedacku

cessy
17. okt 2009

ani mi neuvazujeme nad kupou zvlhcovaca, podla mna je to tak trosku zbytocnost...my ked sme boli maly, tak nam mamina davala mokry uterak na radiator......to bolo dparovac....co??? 😅

jeliska
17. okt 2009

cessy aj nam tak davala no nevim co mu mam kupit ty co kupujes?

cessy
17. okt 2009

mirustek, presne, ze co placem.....za vonavkou????? a ja ze ano a namacala som si tam prst kde nebolo sklo a vonala som sa s nou popri tom ako som to upratoval 😕 😢 😀
teraz mi to je smiesne, ale vtedy som bola taka nahnevana 😠

jeliska
17. okt 2009

prave som s nim volala isiel na pivo s kamosmi a man tu nechal samu 🙄 🙄 no ze pride do 30 min. tak si to stopnem 😠 😠

mirustek1
17. okt 2009

jeliska-me ked muz vola z roboty a povie ze do hodky je doma,tak su to vzdy aspon dve,takze do polnoci sa hadam vrati 🙂 🙂

mirka099
17. okt 2009

ahojte.. ale nieeeeee muz siel na nocnu 😖 ...len kubik je kazdu chvilku hore, ja ho uz asi nikdy nepochvalim, lebo potom to vzdy zakriknem 😖 😢

mirustek1
17. okt 2009

cessy a dnes ta niako tvoj muzik nechal s nami,nebude niaka matematika?????????????????????? 🙂 😉

jeliska
17. okt 2009

no tvoj je aspon v robote hmm ale moj volakde s kamosmi z roboty co dosli do prahy 😖 na pivko

mirustek1
17. okt 2009

este raz sa narodit,ja chcem byt chlapom 🙂 🙂 🙂

mirka-tak si tiez sama?