Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
17. okt 2009

vidim ze dnes sme zatial ostali vsetky na ocot 😠 😀 😀 😀 jaj aj s chlapmi... s nimi zle ale bez nich este horsie 😅
mirustek..hm, pochval sa? ako funguje nova antikoncepcna metoda? dufam si "kamaratka" a vyskusas za nas 😀 😀

mirustek1
17. okt 2009

mirka-no zatial nemam doma chlapa,tak dobre,ale ked sa vrati...... 😀 ,no neviem co by povedal na tento napad,zeby vymysleli niake tabletky alebo nieco prre chlapov....... 🙂

cessy
17. okt 2009

mirustek matematika bude mozno neskor, teraz pozera anjelov a demonov....konecne si na to nasiel cas

mirka zdravim ta 🙂

mirka099
17. okt 2009

tak tak.. na vsetko aby sme mi dbali 😕 .. ale zas keby som sa mala spoliehat na to, ze kazdy den nezabudne uzit tabletku
😕 no tak by sme mali najmenej 10 deti 🤐 😝

cessy
17. okt 2009

mirustek nieco som prehliadla??aku to mas antik.... 😕

mirustek1
17. okt 2009

baby asi vas pomaly opustim a idem do postele´,ani sa mi do nej samej nechce,ale uz sa mi drieme,tak pekny vecer,hlavne nech sa dobre vyspime a zajtra tu asi nebudem,tak pekny den

mirka099
17. okt 2009

diky cessy 😵 ozaj pre istotu nakaz drahemu aby radsej neotvaral mrazak 😕 😀 😀 😀 😀 😀 zrejme by nemal chut na svokrine stehienka na vine 😅 😀

cessy
17. okt 2009

mirustek dobru noc a pekne sny....ked nemas muza doma, hadam sa ti nieco pekne bude snivat 😀

mirustek1
17. okt 2009

cessy-to som radila mirke,ked sa pytala aku antikoncepciu pouzivat-------------------------tak ze nesexovat 🙂 🙂 🙂 vyskusaj ju ???????????????????????????????????????a muzikovia nam zakazu konika 😀

mirka099
17. okt 2009

mirustek teda bru noc... 🙂

cessy
17. okt 2009

mirka 😀 😀 😀 😀
ale to by boli jeho mami stehienka 😕 😀 😀 😀 😀 😀
dnes sa podava svokra na prirodno 😉 😀

mirustek1
17. okt 2009

boze.smejem sa ked si predstavim tu svokru v mrazaku,len aby sa mi o tom nesnivalo 🙂

cessy
17. okt 2009

mirustek....to by sme asi dlho nevydrzali.....potom by sme asi isli len na tantre 😀 😀 😀 😀 😀

mirka099
17. okt 2009

nooo. a cez tyzden mozoocek.. alebo by si si radsej dal lopatku milacik?? mozes mi to prosim ta naporcovat??????,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
17. okt 2009

mirka ☹ , uboha moja svokra ☹ , ved za chvilu by sme ju zjedli ☹
co nam bude varovat deti 😕

mirka099
17. okt 2009

ako pekne si ju nepriamo oznacila... ze CO ...
no nechali sme sa uniest, fuj fuj.. dufam sa nebude aj mne snivat... lebo ja mam svoju svokru rada 😵

cessy
17. okt 2009

ved aj ja mam svokru v pohode....ale ked uz vssade citam ake zle byvaju svokry, tak nechcem aby mi niekto zavidel 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka a ty teda aku tu antik. zvolis????

cessy
17. okt 2009

mirka kde si 😕

mirka099
17. okt 2009

tu !!! som daco citala...
ja som od puberty ficala na tabletkach, v tomto som bola vzdy zodpovedna.. idealna dcera 😵 najskor tabletky a potom... 🤐 .. 😀
mala som ich uz asi sedem druhov.. teraz momentalne neberiem nic... ani sa nijako nechranime... ale rozmyslam do buducnosti.. tabletky hltat kazdy den 😖 teliesko 😖 pocula som vela negativ..

cessy
17. okt 2009

no mi tak napodobne, preto som chcela vediet na com ficite 😉

mirka099
17. okt 2009

a do buducna by si co chcela?.. tabletky su super, ked viem ze najblizsie 2-3 roky nechcem otehotniet.. ale ked uz nebudem chciet dieta vobec?? sterilizacia urcite nie, ved clovek nikdy nevie ako zmeni nazor... hmm, to je na dlhise, neviem ci si pochopila na co som myslela

cessy
17. okt 2009

mirka no hadam som pochopila 🤐

ale tabletky som tiez brala ale uz by som ich asi ani nechcela...vsade citam ake su skodlive....neviem...mozno nakoniec dame aj tabletky.fakt neviem
tych teliesok sa bojim, ze ci su spolahlive...alebo ci mi to nevypadne 😕 🤐

mirka099
17. okt 2009

cessy toto som presne vravela drahemu.. ze to zvykne vypadnut.. a on na to ze tak potom budeme musiet kazdy den popopchat dovnutra 😀 😀 😀 😀
o telieskach som pocula ze su strasne rusive pre organizmus zeny.. silny menzes, priberanie.. a hlavne ja co som lieky menila koli tomu ze som od nich priberala.. lekar mi vravel .. to o tych telieskach

cessy
17. okt 2009

no a ze to aj muz moze citit pri milovani, to teliesko 😨 😨 😨

mirka099
17. okt 2009

inac viem ze su tu temy o antik... len som chcela vediet baby vas nazor.. a nie nazor cudzich, inych ludi 😉

mirka099
17. okt 2009

ale to len ked je zle zasadene,,, cessy moja najdrahsia-- zmenme temu lebo .. vies aka som citliva na toto.. a muz v praci.. a co ja tu budem potom sama, hmmm? 😀 😅

cessy
17. okt 2009

no tak ja ti asi neporadim.....momentalne sme bez akejkolvek antikoncepcie 😅

mirka099
17. okt 2009

akejkolvek? ale .. jaj to je intimus.. mas chvilku na skype?

cessy
17. okt 2009

dobre mirka, idemem ni na tu matiku 🤐 , lebo este polhodinu a zaspim 😀

mirka099
17. okt 2009

😢