Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
19. okt 2009

marcela ja som taka ista....hovori sa...... ze pri pruhom to budeme uz inak brat....ale neviem, mam este len jedno 😅

marcela74
19. okt 2009

No ten strach má asi každá mamina.Len sa hovorí že jedno dieťa je pre strach preto k nemu treba súrodenca.Ja tým že Kajka a Tomino sú starší a samostatní ,akoby som mala opäť prvé dieťa.Ale tým nechcem povedať že sa nebojím aj o nich dvoch.Mama bude vždy akosi so svojimi detičkami prepojená.

ada11
20. okt 2009

včera ste riešili matiku? 😀 neboli žiedne nočné dialógy 😕

jeliska, ja som myslela, že už možno nebudeš 2v1 a ty ešte stále 😉

vitaj marcela74 😉

Anet mi začala štrajkovať s jedením, normálne odmieta papať, niečo po dlhom boji do nej dostanem ale ani zďaleka to nie je čo bývalo ☹ aj kaká viac a také čudné - akoby "pomleté orechy" 😠 neviem, či to budú zúbky, alebo čo. Ďasná - stoličky, má opuchnuté až hrôza ale už od augusta a ešte stále nič, ona si to nedá ani pomasírovať ani natrieť gelom 😠 tak som zvedavá, že čo z toho bude, či zúbky alebo nejaká choroba 😕

čo sa týka strachu o deti, tak je jedno či sú dve, tri alebo viac, ten strach bude o každé jedno dieťa. budeme sa báť o ne stále, teda ja som taký strachoprd, čo sa týka detí, keď zakašle jedna alebo druhá, alebo čokoľvek iné, tak ich už sledujem a moja relatívna pohoda je už fuč, ale to každá mamina

laurinkadanielka
20. okt 2009

ahojte no ja večer chodim spat ked malu uspim lebo je mrchava idu jej zubky aj hnačkuje ale tato noc bola lepšia 😉

laurinkadanielka
20. okt 2009

baby ta vaša kamoška katarinka v teme regiony na 106 strane ma fotky na fc ta mala je ale zlatučka 🙂

laurinkadanielka
20. okt 2009

a zabudla som napisat v regiony topolčany okolie

cessy
20. okt 2009

ahojte.....
ozaj aj tie dve nove akosi nevydrzali.....
kkkatarinkaaa neako podobne..... 😖

cessy
20. okt 2009

lauri a gumaky uz mate???? 😕 my stale nic

denduska
20. okt 2009

ahojte, ja cakam kym sa mi upecu zemiaky...mala spi... zasa v noci jodlovala 😠

marcelka ahoj..no ja neviem, moja Emma papala ked bola taka malinka aj kazdu hodinku...este ked mala okolo 7 mesiacov musela som ju kazde 2 hodky kojit 😒

katka hej..skoda ze sa uz neozvala....

cessy
20. okt 2009

ahoj denduska, ja som prave dopapala pecene zemiaky 😅 , ale som si pochutila...od ranasom nejedla 🤐

denduska
20. okt 2009

jaj cessy, ja idem prave papat..tiez som od rana nejedla.... manzel spravil rybku v paprike tak sa tesim...uz mi tecu slinkyyy 😀

laurinkadanielka
20. okt 2009

cessy nemame gumačky

cessy
20. okt 2009

denduska ja som mala same zemiaciky, moc mi uz dlho chutili, tak som si ich dnes konecne spravila 😝

monikat75
autor
20. okt 2009

ahojte, no tak u nás je zase upršaný deň, no čo už typická jeseň je tu 😠
dneska som zistila, pretože malý sa už asi týždeň strašne slintá, že mu vyšla dole stolička ani neviem presne kedy lebo on si málokedy dovolí pozrieť zúbky, takže už máme 11 zúbkov 😉
cessy mňam aj ja lubim pečené zemiačiky ale dnes som mala ešte rezne od nedele, takže som varila len polievočku - paradajkovú, lebo tú má veľmi rád aj Marek
adi inak aj môj Marek nejak posledne štrajkuje pri papaní, doteraz jedol všetko a teraz vymýšľa a hlavne keď mu dávam chlebík s maslom alebo lekvárom čo predtým veľmi chcel a teraz vypľuje, tak dúfam že je to len dočasné 😉
no veru katarinka na nás zanevrela, jeli dúfam, že ty nám ostaneš verná aj po pôrode 😝

mirustek1
20. okt 2009

ahojte,trosku som vas opustila,ale nemala som cas,dnes me boli u kamosky a vonku,konecne bolo celkom pekne.
zajtra tu tiez moc,nebudem,pride mi svokra....................................zeby som isla rozmrazit tiez mraznicku?? 🙂 🙂

baby-ja ani nejdem kupovat gumaciky,mame uz cizmicky kupene aj take snehulky,tak uvidime na jar.

a kde ste vsetky??????????????????????????????????????????

denduska
20. okt 2009

pocujte zeny, ja som exhausted, emmka priserne vystraja, zasa vsetko bolo dobre, az na to ze som si s nou lahla a ide sa spat, zhasli sme, a rev na raty, bol tam aj manzel aj pes, takze nikto nechybal ale ona len vrestala a vrestala az sa povracala, teraz sme v obyvacke, a uz je vsetko ok, chodi tu, hra sa, je nevlaaaadzem..!!! uz som davno vedela ze ona je high need baby ci ako sa to vravi, ale toto...uz ma vycerpava dost! 😝

mirustek1
20. okt 2009

denduska.mozno ma zle obdobie,.a kolko ti spi cez den?zeby nebola unavena?no drzim palce,nezavidim ti,este aj tehu,mas co robit..............ale hadam bude v noci lepsie,daj vediet ako dopadnete

bubadlo27
20. okt 2009

ahojte, toto som nasla teraz na FB 😉
dufam ze mozem 🙂

Ahojte tak Tibco s Jankou uz maju syna vola sa Davidko 3660g a 52cm narodil sa vcera o 23.50

denduska
21. okt 2009

JEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!!!!! Gratulujeeeeeeeeeeeeem!

mirka099
21. okt 2009

Ahojte, tieto dni vas nestoham velm, muzik je doma... Vitam teda nove clenky, a ostava mi len dufat ze neplytvam tukanim do klavesov 😒 marcelka vitaj, prepac ten pesimizmus, len prosim ta ostan s naaaaami 😀

Dendi mozem ta len citovat.. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeej boze taka som rada ze vsetko je ok.... Tak uz to ma za sebou.... a miery ma skoro ako Kubko ked sa narodil 🙂 Gratulujem. Dufam skoro uvidime fotky 🙂

monikat75
autor
21. okt 2009

ahojte, teda skoro som nevedela že kto je to Tibčo s Jankou, som si neuvedomila, že jeliska je vlastne Janka, takže aj ja gratulujem, nech im rastie do krásy a nech sú všetci zdravučkí 😅
denduska veru to nie je nič moc s tou Emkou, keď sa jej nechce spinkať - toto isté mi zvykne občas robiť Marek, že večer pekne zaspí a o dve hodky sa zobudí a potom sa hrá, behá po izbe alebo sa zlostí a neviem ako ho upokojiť - možno sú to u nej zase tie zúbky 😒

denduska
21. okt 2009

A hlavne aj ja som sa narodila o 23.50 😀 sice uplne iny den, ale neva 😀

mirustek1
21. okt 2009

aj ja gratulujem a tesim sa so vsetkymi,rano som na jelisku myslela,ze idem nakuknut,ci nepisala.......tak super,len zdravicka prajeme

chaarliizee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mainmilady
21. okt 2009

Ahojte kocky, prepacte, ale vie mi niekto poradit ohladom krstu dietata??? Chcela by som vediet, ci sa pred krstom MUSIM stat clenkou nejakeho cirkevneho zboru? Alebo ci farar pokrsti dieta aj bez toho? Vopred dakujem

mirka099
21. okt 2009

dendi, este som chcela k malej emmke... presne toto iste mi nedavno urobil Jakub, mozno si aj spominas, pisala som ze o desiatej sme este kukali rozpravky ni a ni spat... reval ako najaty, uz len ked uvidel postielku. doteraz je to tak.. s tym ze sa u nas striedaju lepsie dni s horsimi, ale aj tie lepsie priznam sa za vela nestoja... viem ako sa citis, je to normalne na zblaznenie... ja uz som upadla do akejsi letargie, alebo ako to nazvat, a kazdu noc ked ku nemu x - ty krat vstavam, poviem si uz sme zas blizsie k tomu kedy sa toto ponocovanie skonci ☹

predne ocne zubky uz dufam skoro vyjdu, ma to tam spuchnute a poriadne... dolne nas asi este potrapia dlhsie ☹

denduska
21. okt 2009

mirka, ale to je hrozne...ja by som si tak chcela vecer trochu sadnut a vydychnut, niekedy aj popratat, lebo takto nestiham cez den pri nej poriadne, ale vecer, obriadim ju a potom musim aj seba, ona nevycka, jaci...no horor. Tie zuby, no ja neviem, uz aby mala vsetky vonku a az potom bude asi definitivny pokoj - a to bude o rok 😀

mainmilady, ja ti neporadim, ale dost to zalezi aj na fararovi...ja uz som videla aj krst dietata v katolickom kostole, pricom matka bola ineho vierovyznania a bola slobodna 😅 takze, treba hladat....

ivet100
21. okt 2009

ahojte,ja ako obycajne som tu len na skok, stale ma naplno vytazuje ten vodicak a do toho este aj maly Tobiasko ochorel. Vcera mal od poobedia 39,3 teplotu a aj celu noc,tak som isla dnes k doktorke a ma silnu anginu. Berieme antibiotika. Nastastie, teplota uz nevystupuje. Dufam,ze to tak aj ostane.
Vsimla som si,ze su tu nove maminy,tak ich vitam.
Tak jeliska to ma uz za sebou. Je fajn,ze vsetko dobre dopadlo.
Tak Tobiasko este stale chodi v gumakoch,lebo nema kupene zimne topanky a teraz sa dostaneme na nakupy az ked bude zdravy. Ale v gumakoch je uz dost zima,musim mu davat pancuchy a ponozky,aby ho neoziabalo.

cessy
21. okt 2009

ahojte, ani ja sem akosi nestiham pisat, dnes bolo vonku pekne, teda nebol taky strasny vietor tak sme to vyuzili a boli sme vonku. doobeda sme behali len okolo domu a poobede sme isli von na kociku.

mirka opat si si drala prsty na privitanie.....ja to uz ani nerobim, lebo uz ako som pisala pripada mi to ako na nejakom sedeni alkoholiciek. vitam ta a dufam ze sa ti tu bude pacit......................... 🙄 🙄 🙄 🙄

denduska
21. okt 2009

tak a je tu vecer, som zvedava co nas dnes cakaaa 😖 emmka sa zatial napchava slivkou akoby nic...
cessy, normalne si mi tu dnes chybala...stale som pozerala a ty nic...a vsetky sme nejake utlmene v pisani 😅