Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
21. okt 2009

denduska ahoj, vááázne????
a ja ze si nikto ani nevsima ze tu pisem 😅

emmka je este hore????moj uz spinka od pol osmej, potom dokedy emmka rano spi???

cessy
21. okt 2009

ozaj jeliska gratulujem.... 😉

mirka099
21. okt 2009

🙂 kuk, kto je doma?

cessy
21. okt 2009

halo???som tu na minutku, kde ste kocky?????
denduska uz uspavas???? 😅

mirka099
21. okt 2009

uz som tu.. a cessy co mas take dolezite na plane ze nam zdrhas? prezrad nech mozem zavidiet, muz je v nocnej 😒
dendi... mne lekarka odporucila dat diazepam dvojku na noc,,ked je velmi zle..... skus.. to nema vyznam ked sa nevyspite ani jedna.. a zas drat si posledne nervy tiez nie

cessy
21. okt 2009

mirka, akurat som na teba myslela, ze idem napisat,kde si 😅

cessy
21. okt 2009

mirka si tu este???

mirka099
21. okt 2009

jeej to som rada ze niekomu chybam 😵
inac my stalice stare prestarele 😀 😀 😀 raz by sme mohli dat stretko .. to by bolo 🙂 skoda ze sme take rozlietane 😖 😅

cessy
21. okt 2009

no mirka mi mame este naplanovany pokec naskype, dufam ze si nezabudla 😕

cessy
21. okt 2009

mirka jasne ze chybas, nam vsetkym 😅 😵

mirka099
21. okt 2009

jasne ze nie.. kedy mas cas? ja hocikedy 🙂

mirka099
21. okt 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cessy
21. okt 2009

mirka teraz mi ma dojst muz, tak neviem do kedy budem pisat

cessy
21. okt 2009

teraz popisme tu na konovi......

denduska
21. okt 2009

caute, prisiel mi muzik, tak ideme bojovat s emcou...skoda ze nemozem s vami pokecat... rano spi emca tak do pol osmej, osmej, a cez den hodku...super níe? tak sa mi majte, snad coskoro popiseme

cessy
21. okt 2009

denduska, skoda ☹ 😢 , ale samozrejme muzik je najdolezitejsi,,,,ja sa tiez odmlcim ked pride

cessy
21. okt 2009

mirka kde si??????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mirka099
21. okt 2009

dendi tak prajem vela nervov a bru noc
a co porabas cessy? uz vies co kupite na Vianoce? tu trojkolku?

cessy
21. okt 2009

mirka uz mam kupeny dreveny vlacik, batoztek a knizky
to odrazadlo este zvazujeme 😕

mirka099
21. okt 2009

cessy mi to trosku trva, pozeram serial 🙂 😅

cessy
21. okt 2009

jaaaj ja ze jakobko ta vola, ja pozeram modre z neba.
aky serial??????panelak??????

mirka099
21. okt 2009

ja som dnes videla v tescu ooooobrovitansky kamion s navesom.. na tom navese vezie asi 10 alebo viac auticok formuli.. cele to ma skoro 2m.. velmi sa mi to zapacilo

cessy
21. okt 2009

a co to stalo????

mirka099
21. okt 2009

20 € podla mna super cena.. chceme mu kupit nieco hodnotne, nieco naozaj pekne.... ale zatial este neviem co 😕

cessy
21. okt 2009

a myslis ze co som ja kupila nieje hodnotne????pekne???? 😨 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirka099
21. okt 2009

to nie!! preco? to tak vyznelo??? to urcite nie... len ze mu chceme kupit nieco co by ho zaujimalo, nieco ani neviem ako to napisat.. nie proste dalsiu hracku co bude zapadat prachom v izbe, lebo on sa s nimi vobec nehra... v tom zmysle hodnotnejsie..
cosi ani nahodou som nechcela a prepac ak to blbo vyznelo

cessy
21. okt 2009

ale nie, nie.....presne take nieco chcem pre maleho aj ja 😉

ale su v takom veku...ze sich vsetko zaujme tak max. 10 min. 😉

mirka099
21. okt 2009

a aky batoztek? to som aj ja rozmyslala.. len ma odradilo ze je zima, na tu zimnu bundu sa mu nezmesti...
alexik rad "cita" knizky? kubka to zatial nechytilo, pokuka zvierartka, zrekapituluje ze mnau, hav , bzz a muuu a koniec citania 😀

mirka099
21. okt 2009

ved to.. videli sme aj krasny vlacik, zo zvukom riadneho vlaku, parilo sa z neho, svieti... krasny naozaj a velky... keby mal aspon 5 rokov hned ho berieme.. aj sme vahali.. velmi.. ale aj tak by sa s nim este nevedel hrat, vobec by nevyuzil potencial tej hracky

cessy
21. okt 2009

no velmi ho bavia v poslednej dobe...ked je ticho tak viem ze je v detskej....
pridem tam a on si sedi na zemi na svojom mieste a prehadzuje tie tvrde strany.....taky je zlatucky....a ked si ho dlhsie nevsimam

jaj bola som za malym asi sa mu nieco snivalo, uplne zacal revat zo sna......ale uz je dobre 🤐