Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
21. okt 2009

si tu este???? 😕

cessy
21. okt 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

mirka099
21. okt 2009

cessy?

cessy
21. okt 2009

mirka?????

mirka099
21. okt 2009

tak to je dobre.. ja hladam teba a ty mna 😅 toto sa mi stalo uz druhy krat, nenacitala som si dalsiu stranku 😅
este si tu?

cessy
21. okt 2009

mirka som, ale uz asi nie dlho, muzik mi dosiel domov, konecne 😉

mirka099
21. okt 2009

ja uz tiez pojdem.. neviem sa odtrhnut od toho Dominika Dana 😅
bru noc

cessy
21. okt 2009

a co od neho citas???ja mam rozcitaneho cerveneho kapitana

mirka099
21. okt 2009

este som tu, 😅
o chvilku docitam popol vsetkych zarovna.. a cerveneho kapitana mam uz tiez doma, na toho sa pustim zajtra 🙂

cessy
22. okt 2009

dobre ranko...... 😉
ideme na mensi nakup, neako nam dochadza pasta na zubky, plienky........... 😨

denduska
22. okt 2009

ahojte, tak my sme zaspali o pol 11., v noci sme plakali a od 7. sme definitivne hore a mrncime dalej... ach cessy ako ti zavidim...ja by som sa neodvazila s malou sama do obchodu..nezvladla by som to....ona v kociku nebude, v nakupnom voziku tiez nie..len utekat a vyberat veci....to ani si nechcem predstavit mna samu s nou 🙄 v jednej ruke vozik, v druhej vrestiace metajuce sa dieta a brucho pred sebou.... preco mate vsetci ktorych poznam normalne deti len ja nie?? ☹ ona fakt znici aj troch ludi naraz... 😒

mirka099
22. okt 2009

ahojte.. my sme len teraz vstali !!! 🙂 🙂 bohovia si asi mysleli ze mam dnes narodeniny 😀 ... jaaaaj bodaj by to bolo kazdy den 😵
dendi, tak to ti nezavidim take zive dietatko.. mne nastastie v tom nakupnom voziku vydrzi... a ked ho chyti rapel, tak ho tam dam stat a vozi sa ako na skateboarde 😀 dufam jej to casom prejde... potesim ta spon trosku, hovori sa ze z takych deti vyrastu velmi silne osobnosti 🙂

denduska
22. okt 2009

mirka to som uz vela krat pocula aj citala...no veru bude musiet z nej byt silna osobnost, lebo sa bude musiet postarat o svoju znicenu matku 😀 som prave vcera rozmyslala, ze ked druhe babo bude ako ostatne deticky, tak mi oproti nej bude pripadat nejake divne 😅 ale myslim ze genetika mojho muza prebije vsetko..

ozaj, jej je tiez lepsie vnutri vozika...ale potom tam nemozem nic dat, lebo ona to rozobera hned..tak by som musela mat voziky dva😅

monikat75
autor
22. okt 2009

ahojte, denduska tak to máš fakt riadne živé dieťa 😉 teda klobúk dole, ja ťa obdivujem, ako to zvládaš, mne je Marek našťastie kľudný pri nakupovaní, pekne sedí v kočíku alebo v nákupnom vozíku akurát musí stále nejaký tovar žmoliť v rúčkach ale inak je v pohode
mirka takže si sa konečne vyspala, tak super 😉 určite si si konečne oddýchla a načerpala energiu 🙂
a ozaj mne chýbate úplne všetky, veď keď sa niektorá z vás dlhšie neozve, hneď sa pýtam, že čo je s vami... dúfam, že je to tak nápodobne 😵
my sme boli včera s malým na kontrolu u doktorky, mala tam asi 25 ľudí, z toho asi 20 tých počernejších, takže som sa drzo vopchala do ordinácie a povedala, že malému končia ATB a ochvíľu zavrú lekárne, pretože budú mať obednajšiu prestávku a o 12.30 mi vychádza, že mu mám tie ATB dať, tak už čo mali so mnou robiť, už nás doktorka zobrala a malého vyšetrila - už je našťastie celkom zdravučký - pretože inak by som tam čakala minimálne hodinu, čo si s malým vôbec neviem predstaviť, ako by to vydržal 😒

mirustek1
22. okt 2009

ahojte,ja som prave prisla z vonku,je pekne len fuka,vcera som bola cele pobedie na nakupoch,tak som tu nestihala

denduska moja-nezavidim ti,ja chodim skoro vsade sama,a Emka je uplne v poho,jasne ze niekedy aj jej je dlho,ale sedi v kociku,alebo vo voziku,dam jej nieco do ruky,napr,rozok a je klud,a to si sadnem este aj na kavu s nimi a ona sa hra v detskom kutiku

a to vecerne spanie,viem vas pochpopit,lebo ja sa neviem uz dockat,kedy bude 7.30 a deti su v posteli a ja mam cas len pre seba a vylozim nohy.Ale neviem vam poradit,naozaj su rozdielne deti,treba verit,ze bude lepsie..... 🙂 😉mozno 😠

laurinkadanielka
22. okt 2009

ahojte cessy aky si kupila malemu ten batoštek chcem aj ja malej niečo take kupiť ale neviem kde porad no my sme mali dnes rušne rano o pol šiestej ale zaspala o pol osmej až do desiatej tak dlho sme už davno nebuvali 😉

cessy
22. okt 2009

ahojte,
tak dnes mame narocne doobedie za sebou, pochodila som hadam vsetko co som chcela

mirka v tescu som videla to auto, teda kamion, alebo co to bolo, tahac, neviem.....bolo to pekne, len v nasej detskej izbycke by sa s tym uz asi ani neotoci 😀 😀 😀 ved to malo hadam 2 metre. a tiez myslim, ze to je pre starsich.....
lauri batoh som kupila v kocke, taku ovecku. asi pred rokom som presne taku istu kupila krsniatku ale za 450sk v NR.nepochopitelne kolko vedia prihodit, len aby zarobili.......teraz stala myslim ze 4Eur.
sice ja do takych obchodov nechodim, ale volala ma tam kamoska, ze tam maju detske prsiplaste......no a tie boli otrasne, tenke ako igelitovy sacok 😠

cessy
22. okt 2009

denduska tak to teda mas akcne dieta,moj sice tiez nieje anjelik, ale uz ked sedi v kociku, tak je dobre, alebo v nakupnom voziku.
a taktiez aj kavicku obcas vydrzi......

mirustek1
22. okt 2009

ahojte,kde ste vsetky??????????????????????zas sa venujete muzikom? 🙂

mirustek1
22. okt 2009

ja som dnes kupila Emke v draciku,taky hudobny domcek a su tam zvieratka,co vydavaju zvuky,a dalej neviem co,este vam poradim,nasa Klarka sa velmi rada hravala v stane,mala taky maly detsky v izbe

mirka099
22. okt 2009

mirustek aj kubko ma stan.. mozem takisto ostatnym babam len odporucit.. ma ho v detskej, naspodku ma deku.. rad tam sedava a nosi si tam hracky 🙂

denduska
22. okt 2009

ahojte, emmka nam vecer zaspala v aute..dali sme ju do postielky..o polhodku uz vyspata vstala.. 😀 tak som zvedava co bude teraz 😅

mirka099
22. okt 2009

achjaj.. no dendi uuuprimne ta lutujem... takto si rozhadze aj rytmus dna, cas spania a tak.. 😢
uz aby vysli tie nestastnme zuby... a ked jej das panadol nezaspi? zeby jej utlmilo tu bolest

cessy
22. okt 2009

ahojte....idem sa trosku pochvalit
tak dnes muz zobral sem
http://www.travel-cz.cz/objekt.php?id_obj=7&id_...

taak som si oddychla, vymocila sa v teplej vodicke....no romantika, masaz sauna.....skoro vsetko 😵

teraz sa sprchuje, tak som sem len nahliadla

cessy
22. okt 2009

mirka stan uz mame aj my kupeny, len uz neviem kde ho dat...detska zapratana....ach, jaj 🙄

mirustek1
22. okt 2009

cessy-tak super,to dobre padne taky relax,aj my sme takto chodili casto,teraz menej,ale tiez milujem taketo akcie,potom veceru a tak....

denduska..tak teraz bude Emmka vyspata a zaspi asi neskor,no nemas to lahke,

mirustek1
22. okt 2009

este sa osvedcil u nas veeelmi darcek-to tociace vajicko z Ikei...fakt,dodnes sa v nom toci a hra aj Klarka,a Emka je teraz stale v nom.......

mirka099
23. okt 2009

ahojte... mirustek neviem to najst na nete, to vajicko co si spominala...nemam ani predstavu co to je.. nemas nejaky link, alebo fotku na to?

mirka099
23. okt 2009

cessy, mirustek, to je super takto vypadnut, len vy dvaja... s polovickou.. my nechodime ☹ mojmu drahemu to este nikto nepovedal ako sa ma starat o zenusku 😠 😀

denduska
23. okt 2009

ahojte tak nakoniec sme zaspali celkom dobre, akurat v noci zasa hulakala...ale to nebol ani plac len take, ja to volam "kosacka" 😅 manzel tvrdil ze jej je zima lebo ked ju zakryl tak uz spala..ja si myslim ze sa jej skor nieco zle sniva...no bohvie....este musim skontrolovat zub