Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
24. okt 2009

jeliska...super,ze nas stihas,maly je zlatucky,taky chrustik,to uz ani nieje pravda,ked boli take nase

a kde su ostatne baby?

cessy,co nemas muzika doma,ked si tu?

marcela74
24. okt 2009

no veď ja už ine ako grahamovy chleba s maslom pripadne rožok a razcovú polievku už ani nepoznám len to ma prekvapuje cessy. že ešte aj čaj mu môže ubližiť. 😀

mirustek strukoviny som nejedla od tehotenstva 🙂
ale nemôžem sa zbaviť sladkostí.môže to byť aj z toho?

jeliska
24. okt 2009

mirustek no prave teraz som ho dala do postelky cez den mi okamzite zaspi ale v noci je hore aj teraz zase place

mirustek1
24. okt 2009

jeliska-prve dni su tazke,aj tyzdne aj mesiace .....aj roky 🙂 🙂 ale to len so srandy pisem, 😉 aj on si musi zvyknut....

marcela-mne hovorili,ze ani cerstvy chlieb by som nemala,inak aj ja som jedla veeela sladkeho,asi ti treba len vydrzat a prejde to,aj ked to je veeelmi tazke 🙂

cessy
24. okt 2009

mirustek musim koncit, prave mi dosiel 😉

marcela mojmu malemu vadilo hadam vsetko....ale co uz, pre nasich drobcekov , co by sme nespravili??? 😵
ale najhorsie boli prve 4 mesiace

mirustek1
24. okt 2009

cessy-tak sa venuj muzikovi a pekne odmocnujte.... 🙂 😉 a nasobte 😉

mirustek1
24. okt 2009

marcela-a tie prve deti to nemavali,hovori sa ze to maju castejsie chlapci,mne mala Emka koliky asi tiez 4-5mesiacov,potom koliky skoncili a plakavala dalej..................

marcela74
24. okt 2009

ja viem že je to ťažke...........aj tak je to svinstvo čo všetko ta žena musi pretrpieť. 😉
.............ja mam taku chuť na segedínsky 😒

mirustek1
24. okt 2009

ved skus,mozno bude tak isto ako ked nejes,ja som sa tiez bala uz vsetko jest a raz som si dala sosovicu a bolo tak isto ako ked som ju nejedla.....aj ja to tvrdim,ze zeny to maju ovela tazsie ako chlapi 😀 😀 ti nic netrpia a maju deti,

marcela74
24. okt 2009

mirustek tie prve to nemali aspoň si nespominam ..........no vydržime ..........musim končiť maly plače ☹

mirustek1
24. okt 2009

jasne...dobru nocku

mirustek1
24. okt 2009

tak ostala som tu sama...... 😒

mirka099
25. okt 2009

ahojte.. ja mam doma muzika na vikend, ttak nestiham sem 😉

to auto, to len tak rozmyslali... raz som videla taku fiatku, total porobenu, kozene kresla, no to uz bola imidzovka.. ale ste ma presvedcilli... bezpecnost je prvorada...
ako som spominala mame fiat bravo, ale muz je na nom stale v praci.. a druhe auto si zatial dovolit nemozme... tu fiatku ma svokor, cize by bola zadara. akurat co by sme ju prerabali.. ale uz je to pase

dnes ideme na navstevu k priatelom..
vy ako nedelujete?

mirka099
25. okt 2009

marcelka... ja som tak taktiez nic nemohla.. bala som sa aj vodi pit 😒 😠
teraz ma svagrinna malu dcerku,4 mesacnu.. ona od zaciatku jedla VSETKO. teda aj kapustu, fazulu je no prosto vsetko... a mala je v pohode... ak jej to aj vadilo, tak si zvykla...
tazko radit.. kubka napr. zduvala perliva mineralka

cessy
25. okt 2009

ahoj mirka,
nooo to by bola leda tak imidzovka, ale co do toho date peniazky, tak to si uz mozete kupit aj neaku starsiu feliciu. a to je uz aj o nieco vacsie ako ta fiatka a mozno troskuaj bezpecnejsie 😉

ja momentalne varim a poobede este neviem co budeme robit, ci aj niekam zajdeme 😕 zatial nic v plane 😅

denduska
25. okt 2009

Ahojte, tak dnes malo byt pekne a u nas je otrasne, asponze ta hodinka k dobru... pocujte babky, chcem sa vas opytat...uz asi tyzden ma boli panva...ale uplne tam dolu, akoby na tych hrboloch na com sa sedi...je to taka bolest akoby ma tahalo dolu...pri prvom som take nemala..teda az na konci...a nasla som si v jednej poradni presne taky problem a tam bola odpoved ze sa pravdepodobne uvolnuju kosti a treba sa ist dat vysetrit k ortopedovi...! nemali ste niektora nieco take.? ja sa nechcem rozpadnut 😅 a nemozem ist lezat do nemocnice prepanajana, kto bude s malou? nikoho tu nemame, a aj keby, aj tak babky, dedkovia pracuju...tak sa dost bojim..len sedim a nic nerobim 😅 boli to len pri pohybe...

mirka inac aj ja som si chcela dat vytuningovat moj matiz, mala som presne predstavy...ale muz mi to zatrhol 🙄

jeliska
25. okt 2009

ajojte tak k nam akurat dorazila mamina ea bude tu cely tyzden takze na net ani nebudem mat cas.Mozno vecer ak sa bude dat 🙂

marcela74
25. okt 2009

ahojte babky..... 🙂 denduska,nechcela by som ti radiť zle, ale ja si myslím že tá bolesť je z toho,že sa rozťahuje panva.mna síce pri prvom -druhom nič nebolelo,ale pri tomto treťom ma bolel celý človek.ale v každom prípade by si to mala spomenúť na ginde doktorke,možno to je z iného dôvodu.každé tehotenstvo je iné.to je ako s chuťou pri jednom máš chuť na kyslé,pri druhom na sladké.

cessy
26. okt 2009

dobre ranko 😵 😵 😵

monika77
26. okt 2009

denduska mna panva tiež bolela ... doktor mi povedal, že sa to tam všetko pripravuje na pôroda je to úplne normálne

laurinkadanielka
26. okt 2009

ahojte ako vaše detičky posobi zmena času no my zle večer skoro spat a rano o šiestej buntoši ale teraz zaspala 😉 cessy a kde je v meste to centrum čo si bola s malim

mirka099
26. okt 2009

ahojte a bre ranko 😵
dendi, co tie bolesti znamenaju neviem, ale ako vravis, ked to boli pri pohybe, snaz sa co najviac setrit... ja by som asi zasla aj na gyndu, aby som kludne spavala...
moni, no teba som ani nespoznala? ze zas nova clenka?? a to nasa monika !!!! 😀
u nas je dnes tiez skarede pocasie, muz v praci... 😖

mirka099
26. okt 2009

laurie, my sme si zmenu casi ani nevsimli. vcera bola mimoriadka, boli sme na navsteve mimo mesta, vratlili sme sa neskoro.. takze sme spali zle, bol velmi unaveny... a uz par dni ho davam spat iba jeden krat, tak mu nebude vadit ked pojde spat skor... aj tak je unaveny 😉

cessy
26. okt 2009

mirka to nieje nasa monikat 😕 😕 😕 , ved tato monika je z topolcian a ma davidka 😕 😕

cessy
26. okt 2009

lauri cvicit sme boli vo vitalise, je to posilovna. 😉

mirka099
26. okt 2009

naozaj !!! ja som len teraz kukla album a pas podrobnejsie... tu sedmicku som precitala ako pismeno T 😅
pomylilo ma to ze nedavno si menila fotku, tak reku ze zas 😀
este som nemala dnes kavu, to preto !! 😀

som si nevsimla novu moniku 😅 😅 😕

cessy
26. okt 2009

ahoj mirus si tu??? 🙂

cessy
26. okt 2009

juuj kavicku by som si veru dala, skoda ze byvas tak deloko, mohla by si dojst a spravila by som nam obom 😕 😵

mirka099
26. okt 2009

juj ani nevrav lebo sadnem na vlak 😀 tak u teba by som si kavicku veru dala 🙂
maly mi nedovloli pisat, chce kukat rozpravku na pc 😀 😀 😀 ssa tu rozculuje 😀

cessy
26. okt 2009

mirka a ponukla by som ti aj zakusok, vcera som robila taky s bananikom a cokoladovou plnkou 😅

no tak mu teda uvolni miesto.....popiseme zas vecer 😉
mne maly teraz zaspinkal, tak mam minutku na net