Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
23. jan 2009

tmanzel ma tani u mna plus 😀 tibor ju tiez miluje a naschval si ju vari a mne to smrdi .... tak ja si zase robim syrove rohliky a on neznasa syr 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

no som rada tani že som ta trosku inspirovala a ked mate taky super obchod tak to budeš mať raz-dva 😝

tana012
23. jan 2009

moj muz miluje tie francuzke,ale ja tam davam aj klobasku.a jeho favorit su fasirky 😀

jeliska
23. jan 2009

ja vas nejako nestiham mnam pizza dendi si moj clovek aj monika i ked ja pecienku lubim 😀
ale aj ty si tana moj clovek 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

jeliska ale ty mas zlateho manzela ze ti tak vyvara, a ozaj kde on pracuje - ak sa mozem spytat ze stiha variť 🙂

denduska
23. jan 2009

tani, to moj muz by sa mohol zivit varenim, to on vymyslel tie lasagne 🙂

ja pecienku nemusim, stale varim psovi a uz mi lezie hore krkom 😝

tana012
23. jan 2009

takze okrem mna ani jedna z vas nemusi huspeninu?ja si nato nakrajam cibulku a ocot.mnaaaaaaaaaaaaaaam

jeliska
23. jan 2009

aj my davame klobasky alebo aj salam co je poruke alebo tani povedz sestre alebo mamine nech varia specialne slov. jedla a ty nemusis nic 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

no dendi už sme dve co nemusime pecienku

monikat75
autor
23. jan 2009

tani môj muž zbožnuje huspeninu a presne tak to jedava ako ty s cibulou a octom, my to robievame po zabijacke

denduska
23. jan 2009

tani, moj muz by si huspeninku s tebou dal 😀
ale ked vravis o octe a cibuli tak mi napadli utopence 😀

tana012
23. jan 2009

mna len bude mrziet,ze on to maso moze,len nie z obchodu.a ja budem do neho pakovat len zeleninu.no co uz 😀

denduska
23. jan 2009

vsetci muzi su ako tana 😀

tana012
23. jan 2009

pecienka je mnam.ja ziem asi vsetko okrem vajcovej polievky-fuuuuuuuuuuj

monikat75
autor
23. jan 2009

jeliska citala som tu cesku stranku ale tam nic nepise o babatkach aj keď som sa aj tak dozvedela zaujimave veci, asi s tym nepocitaju, ze to mozu mat aj dojčata

denduska
23. jan 2009

tak vajcovu ani jaaaaa

tana012
23. jan 2009

ze by som bola preoperovana?-y? 😀

jeliska
23. jan 2009

monika on teraz menil pracu z tej prvej ho vyhodili ked bola ta kriza ☹ ale uz ma konecne novu robi na vstrikovacom lise a zacina prvy tyzden o 6,00 do 14,00 a druha smena 14,00 do 22,00 tak v pohode vari.I ked predtym robil aj do sedmej kazdy vecer tak on vari strasne rad aj okolo 22,00 aby som mala co jest na zajtrajsok 😀 ale jeho rekord bol ked sme dosli este za slobodna z diskoteky bolo po polnoci a on bol hladny tak zacal piect kura o jednej v noci vsetci spolubyvajuci sa zobudili.On predtym byval s dalsimi chalanmi tak to bola sranda 😀 😀

monikat75
autor
23. jan 2009

tani ale to by sa im teda podarila ta operacia lebo si fakt kocka a este aj dietatko mas ale nic to len samozrejme sranda 😝

denduska
23. jan 2009

😀

tana012
23. jan 2009

jeliska,no vidis aj ja som taka,ja furt varim polievky po 22.00.aj dnes budem 😅

denduska
23. jan 2009

jeli, teda jani, moj muz vstava aj rano o piatej a vari mi ze aby som sa s tym nemusela babrat...no zlatusik je co dodat 😵

jeliska
23. jan 2009

tana ukaz fotku 😀 😀 😀 😀 😀
moni kuknem este nejaky iny link vajcova polevka o tom som ani nepocula ako sa robi???? ja vajicka mnam

tana012
23. jan 2009

vy mate ohromnych manzelov.moj je sef kuchar a doma skoro nevari

denduska
23. jan 2009

ale v tej vajcovej polievke sa rozmiesava vajicko a potom to bielko tam plave take rozbabrane....brrrr

jeliska
23. jan 2009

denisa vidis jake zlato mas a tani to sa ti chce varit ??, vsak ked si kucharka sa necudujem xixixi

jeliska
23. jan 2009

tana on uz matoho asi po krk nemyslis
😀 😀 😀

tana012
23. jan 2009

radsej nerozoberajte tu vajcovu,lebo ma napina.
fotku neukazem,to je tajomstvo,ved by som sa prezradila

denduska
23. jan 2009

no ale chudak, a ked je este v uniforme ohaknuty nad tym sporakom....

tana012
23. jan 2009

no ved to,velmi neskoro chodi domov.ale nevadi,aspon som vas spoznala 😉