Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
28. okt 2009

jej to si ani ja neviem predstavit, ako by to dopadlo, keby sa sama striham 😀

marcela74
28. okt 2009

ja mam dlhe vlasy skoro po pas ostrihané postupne a keď si ich chcem skrátiť tak sa len predkloním a ostrihnem do rovna ,keď ich prehodíš do zadu máš postupne zostrihané vlasy 😀 😀 😀

mirustek1
28. okt 2009

este tak zafarbit vlasy,ale tiz si davam aj melir,a mam rada pohodu v kadernoctvo,je to moj relax a spajam ho z kozmetikoku,tak si to vychutnam a nechcem o to prist,tak to nebudem ani skusat... 🙂

mirustek1
28. okt 2009

marcela.tak to sa este da a nevidno keby si krivo,ale ja mam kratke

baby ste doma bez muzikov??????????

cessy
28. okt 2009

maca ja som uz tiez mala skoro vlasy po pas.....ale mne sa to moc nepaci....muz my ich uz dost casto v posteli prilahol, ani gumicka na vlasy sa mi poriadne nedala dat, tak od dnes uz mam tak do poly ramien.a ja mam moc huste, normalne mam lahsiu hlavu 🙂

mirustek1
28. okt 2009

ako vam zavidim tie vlasy,ja by som chcela mat dlhe a huste,len tak by som potriasla hlavou a som ucesana,ja si kazde rano fukam vlasy

marcela74
28. okt 2009

cessy ja by som sa rada ostrihala na kratko ale muž nechce. 😒 a teraz keď mámtoho drobčeka tak to zviažem do copa a mám po starosti 🙂 ja som mala kedysi krátke vlasy a mala som problém si ich upraviť,lebo mám husté a nepoddajné vlasy. 😖

ja mam muža na nočnej........ 😅

mirustek1
28. okt 2009

marcela ako pozeram ty uz mas doma 2pubertakov.....,co zvykli si na maleho,asi uz aj pomahaju

cessy
28. okt 2009

no ani moj muz nieje za kratke vlasy....ale ja to nosim na hlave, ja sa o to musim starat. on by bol najradsej keby mam dlhe vlasy, take sa mu pacia...

cessy
28. okt 2009

mirustek to si ani neviem predstavit, ze by som kazde rano nacvicovala s kulnofenom...ja to asi ani drzat neviem 😅 😅 😅 . raz som to dostala od kamosky asi k narodeninam.....ale pouzila som to asi 2x. 😅

cessy
28. okt 2009

kde ste??? 😕

marcela74
28. okt 2009

na marečka si zvykli hneď a musim ich pochváliť že mi pomáhajú je mi lepšie keď sú doma veľa si porobím ale medzi sebou sú na seba hrozní stále sa hádajú no to ma najviac štve 😠

no vieš cessy to ani tak nie je kôli nemu ale skôr z mojej pohodlnosti že sa mi to nechce stále upravovať-fúkať a tak 😕

marcela74
28. okt 2009

mirustek ,cessy už ste odišli?????????? ☹

marcela74
28. okt 2009

ja kým to tu popíšem vy píšete ako v banke-rýchlo 😨 😨 😨

mirustek1
28. okt 2009

tu som,ale kecala som so segrou cez skype,tak som tu nebola chvilu

cessy
28. okt 2009

aj ja som tu, bola som sa osprchovat 😉

mirustek1
28. okt 2009

ty sa mas cessy,keby aj mna niekto osprchoval.......a odmaloval,nechce sa mi,ale pojdem aj ja

marcela74
28. okt 2009

môžete mi poradiť keď odošlem odpoveď tak mam kliknúť na čo aby som ssa vždy vrátila sem,lebo ja to sa mi zdá robím akosi komplikovane

mirustek1
28. okt 2009

ja klikam na sipku do lava-naspat,

mirustek1
28. okt 2009

mirka ma asi muzika,ked tu nieje,ona sem tiez zvykne vecer chodit,ked je sama,asi rataju priklady z ,matiky 🙂

marcela74
28. okt 2009

tam čo je späť k témam?

cessy
28. okt 2009

ja priebezne citam aj ine temy, takze ked sa sem vratim, tak tu je nieco nove

cessy
28. okt 2009

aj ja som prave myslela na mirku

no asi maju tie pocty, alebo grometriu???? 😕

cessy
28. okt 2009

marcela, mirustek mysli tie sipky cu je jdo lava a do prava

mirustek1
28. okt 2009

nie.tam na dispeji,v lavo hore,aspon ja ju tam mam,ale ako pise cessy,nerobim to hned,az po chvili,lebo ked mas otvorenu tuto stranu a niekto napise,neukaze ti to,len ked sa so strany vratis prec....no neviem to napisat zrozumitelne,,,,,,,,

mirustek1
28. okt 2009

inak aj ja citam ine temy,ale nepisem ,malo

cessy
28. okt 2009

dievcata opustam vas...muzik volaaaaaa 😅 😅

mirustek1
28. okt 2009

no utekaj,aby nas nehresil,ze ta zrdziavame,dobru nocku a pekne snocky

🙂

marcela74
28. okt 2009

ja som prave s mužom dovolala ale aj takuž budem musieť končiť lebo malý sa mi budí .tak dik a dobru noc a dobreho na noc 😝 to sa tak hovorí tak bez urazky 🙂 🙂 🙂

mirustek1
28. okt 2009

ahoj tiez dobru noc,idem teda aj ja zobudit muzika nech prejde do postele 🙂