Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
28. okt 2009

no ahojte žienky, tak ja som až teraz prišla a vy ste už akurát všetky odišli, hm, no čo už, asi popozerám nejaké iné stránky, keď som už zapla PC, snáď inokedy budem mať na vás šťastie 😵

mirka099
28. okt 2009

Ahojte... hlasim sa len teraz, muz je v nocnej.. ale som si citala knizku.. dalsiu od D.Dana.. Cela č.17... 😅

cessy
29. okt 2009

ahojte,
miárka to chodis do kniznice, alebo knizky kupujes, ja som doteraz kupovala, ale uz mame doma tolko knih, ze neviem kde ich uz ukladat.

cessy
29. okt 2009

co mate dnes na plane???
ja dokoncujem tortu pre babku a po obede idem za byvalou koleginou na navstevu 😵

cessy
29. okt 2009

este spite???? 😕

denduska
29. okt 2009

ahojte, ja som vcera sedela na aukcii 😅 ale nevyhrala som, nechcelo sa mi tolko prihadzovat...
Co sa tyka vlasov, ja uz som mala vselijake, najlepsie bolo na vyske som mala dlhe, ale ja mam inak otrasne vlasy, tak som si ich stale natacala a babrala sa s nimi ale aspon vysledok bol dobry, teraz mam tiez dlhe ale su hrozne, lebo o nejakych natackach mozem akurat tak snivat...takze prave nabuduci tyzden ich idem dat radikalne ostrihat, lebo ich musim inak mat v cope lebo mala mi ich taha a mna to nebavi, boli ma z tej gumicky hlava...a este musim nosit aj celenku, lebo mam odrastenu ofinu... 🙄 mne sa inak pacia dlhe ale mojmu muzovi kratke, tak bude mat aspon na cas radost..ale potom raz sa dufam vratim k svojim natackam, gumkam a sponkam a stipcekom a pukackam a vsetkym tym krasnym veciam 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ach ale som marniva 😀

mirka099
29. okt 2009

bre ranko
cessy vela kniziek kupujeme, ale vela mi mamina nosi z kniznice... aj tychto Danov....
moj sen je mat celu stenu zalozenu knihami, merga kniznica v obyvacke 😵

ked uz tolko spominate tie kadernicky a vlasy, tak mi to pripomenulo ze sa tiez zacinam poodbat na divozienku. asi naplanujem tiez nejaku kadernictvo na bud. tydzen 😅 z tak pod plecia. drzim si dlzku 😉

cessy
29. okt 2009

jeej mirka ja mam v pracovni uz jednu stenu knizkami zapratanu, ja knihy milujem. preto si isch ani nepoziciavam,lebo potom mi je luto ju vratit. a to som 5 rokov robila v kniznici. asi profes.deformacia 😀

mirka099
29. okt 2009

cessy, ja ich tiez milujem... ale nemozme si dovolit kupovat kazdy treti den novu knizku 😠 😖 😀
aj mne ich je luto vracat... ale pomalicky sme sa uz dopracovali k peknej kopke knih 😅 vsak do dochodku mame cas 😀
ty si robila v kniznici? aj ja by som chcela 😉

mirustek1
29. okt 2009

mirka a cessy ja vas obdivujem ako citate vela,ja necitam nic,to je hanba a nemame doma ani knihy,ale deti k tomu vediem a kupujem knizky a citam im

tak spanie v skole dopadlo dobre,ze isli spat o 23hod,tak sa Klarke pacilo,tu dnes prsi,tak nejdeme do mesta,budeme doma,pobede pridu Klarke vinsovat kamaratky,tak som bola kupit kolaciky,a idem varit pudingy

laurinkadanielka
29. okt 2009

ahojte mirustek že otvorili u vas nejake nove nakupne centrum bola si tam už no ja tieš nečitam knižky iba s malou

denduska
29. okt 2009

hej? a kde? dnes ideme do PD do baumaxu kupit okno tak by sme sa isli pozriet 🙂

ja som bola vzdy strasny knihomol, u nasich na povale mam kvantum knih, ale ja som si ich kupovala v antikvariate za babku..niekedy aj 12 naraz 😅

jeliska
29. okt 2009

Ahojte
tak mamina nam dnes rano uz odisla, tak to zvladam sama 😉 no nastastie elina mi zaspala pri obede a maly spinka tiez tak mam chvilku na net.Buduci tyzden k nam pride svokra tak tiez nebudem mat cas 😅
co sa tyka knih tak ja ich milujem a vela citam akurat teraz ako sa Eli narodila tak uz tak necitam ,ale ked dostanem nejaku dobru knihu tak behom jedneho dna ju precitam . 😀 😀 Ja si ale moc knih nekupujem lebo nemam to kde skladovat ☹
cessy ja som vzdycky zavidela knihovnickam, ze mozu cely den len citat 😀
dendi my sme boli vcera v baumaxe isli sme kupovat kofliky na kvetiny 😀 😀
dnes nemame nic na programe asi ani nepojdem s nimi von 😒 no uvidim , lebo furt prsi i ked malo ale nechce sa mi trepat s velkym kocikom sama , no budem si muset zvykat 😝

cessy
29. okt 2009

denduska u nas je taky o nicom antik. vobec nic tam nemali, raz som si tam kupila knizku danka a janka a to bolo vsetko 😉

laurinkadanielka
29. okt 2009

dendi že vraj pri hipernove ale neviem kolko je tam opchodov

monikat75
autor
29. okt 2009

ahojte, u nás pre zmenu dnes otvorili Tesco, tak ideme tam pozrieť cestou zo škôlky, lebo Veronika zbožňuje nákupné centrá, a že vraj budú maľovať deťom tváričky, tak sa chce dať namaľovať 😉
mirustek prajem všetko naj... tvojej Klárke k dnešným meninám 😅
inak ste ma inšpirovali mirka aj cessy s tým Dominikom Danom, asi si kúpim sama sebe nejakú knižku od neho pod stromček, ja som kedysi tiež hodne čítavala, ale teraz nejako nestíham, lebo ja som tiež taká, že keď sa už začítam, tak sa neviem od knihy odtrhnúť až kým nedočítam celú a to sa akosi pri dvoch deťoch nedá 😝

marcela74
29. okt 2009

ahojte babky ja teraz len na chvilku .malucký mi zaspinkal dneska sme boli na poradni a pichali ho do obidvoch nožičiek tak bol chúda taký unavený z toho plakania 😢

ja tiež veľmi rada čítam ,ešte keď som bola tehotná a samozrejme aj predtým,tak sa mi dalo,teraz veru tiež nič ,dcéra mi minule doniesla knihu z knižnice ale som sa nemala šancu k nej dostať,tak ako ju doniesla tak ju aj zaniesla späť.ja ináč čítavam knihy z nemocničného prostredia.moj oblúbenec je robin cook.od neho mam prečítané asi všetko alebo väčšinu.

čakam na muža a dievku lebo išli dneska do poľska tak som zvedavá čo nakúpili 😅

jeliska
29. okt 2009

ahojte 😉 tak ja som pred chvilkou vstavala 😀 😀 dala som eli spat uz okolo 18,30 aj maleho a prave pred chvilkou mi volala kamoska inak by som spala asi az do rana teda kym mam maly nezobudi 😝
marcela kojis mareka?Ja sa snazim aj krasne pribera ale strasne blbo hlada prsnik uplne som spotena 😅 mamina mi hovorila ze zo zaciatku kazde dieta sa uci a hlada, ale zda sa mi ze elina bola uvolnejsia 😅 david v noci pije pravidelne po 2 hod a cez den prespi aj 4 hodky 😒 a vy ste kolko kojili ked boli taky mrnusi? 😖

marcela74
29. okt 2009

ahoj jeliska 🙂 kojím ho stale cez deň každé 2 hodiny niekedy aj pohodine chce,doktorka mi povedala aby som mu dala až po 3 hod.ale on mi nevydrží je to taký hladoš ,však aj tak priberá má už 6,65kg. 😀
mne sa prisal hneď na začiatku ako som si ho priložila už vtedy ťaahal ako divý,ja som nemala ešte mlieko ,len sa mi tvorilo a jemu museli dať to umelé a hneď vypil 20 ml a to nestačilo tak ešte raz 20 ml inak by som ho neutíšila 🙂 🙂

jeliska
29. okt 2009

marcela ajojky tak u nas je to tiez tak ze pije jak besny v nemocnici vypil uz 80 ml ale vacsinou tych 60 vypije ja som mala mlieko hned akurat som teraz dokojila a tiez kym sa chytil strasneeee 😅 😅 ale potom uz pije o dusu 😀 😀 😀 asi mam moc naliate prsa ked sa nevie hned chytit,nemyslis? 😖

mirka099
30. okt 2009

Bre ranko vospolok 😵
Nic nieje krajsie ako ked vas po viac ako tisicroci necha dieta vklude prespat celu noc 😵 .. tym padom nam ostal priestor pre matiku 😅 😵 ceresnickou na torte je moznost ze aj kavu si mozete vklude vypit, lebo mate muza doma 😵
sa vytesujem, dnes v noci mi to vsetko urcite zrata 😀

denduska
30. okt 2009

mirka fiha kolko dobrych sprav 😀 😀 😀 my sme spali ako tak, ale tiez vcelku dobre..dokonca muzikl zaspal 😅

jeliska
30. okt 2009

dobre ranko alebo skor obed 😅 😅 akurat mi deticky spinkaju a co chvilka pride kamoska s malym.Potom budem mat o zabavu postarane.Maleho budem varovat a kamoska si pojde povybavovat veci.No dufam, ze sa s eli prehraju 😕 😕 dnes je krasne tak asi poobede skocime na chvilku von.A co vy ako?Co robite?
Zajtra sa k nam chysta krstna s krstnym tak sa na nich tesime .
Mirka tak to ti v dobrom zavidim.My sme mali blbu noc vzdycky od polnoci je maly hore a nie a nie zaspat. 😖 A pravdaze sa eli pridala 😅 ale aspon sme do rana do 8,00 pospali vsetci 😝 mala by som spat vtedy ked obaja spia ale to sa mi moc nechce a radsej upratujem 😒

marcela74
30. okt 2009

ahojte babeny 😎 my sme tiež nespali bohvieako dobre. Marek mal teplotu z toho očkovania a bol celý večer kým zaspinkal mrzutý a spinkal len po takých chvíľkach 😔no dneska je už lepšie,uvidíme v noci. 😉
dneska sme boli na cintorínoch pozapaľovať sviečky,lebo zajtra mame kopu návštev a v nedeľu nevedno aké bude počasie 🙂
keď tak hovoríte o tom že už ani neviete ako je to si pospať celú noc,tak ja zas si veľmi dobre spomínam na tie bezstarostné noci a ešte krajšie sobotné a nedeľné rána keď sa nemuselo ísť do roboty a boli sme v posteli až do 9-10hod.
pre mňa skôr naopak 🙂 ale musím povedať, myslela som si, že si budem ťažšie zvykať na to nočné vstávanie ale je to celkom v pohode 😀dokonca mi nerobí problém ani každé 2 hodiny byť hore 😉

marcela74
30. okt 2009

ozaj jeliska,máš pravdu že maličky ti nechyti prsnik keď ho mas plny a tvrdy.ja si vždy trošku odstrieknem a potom mu dam

laurinkadanielka
30. okt 2009

ahojte baby tu mam par fotiek čo sme boli u babky na orave http://www.facebook.com/album.php?aid=5205&id=1...

jeliska
30. okt 2009

ahojte tak mali uz spia a manzel isiel kamosovi odviezt satelit, tak som sama dufam, ze nie na dlho 😀
marcela mas pravdu ked nemam naliate tak v pohode sa chyti zaujimave, ze mam vzdy iba lavy prsnik naliaty 😅
laurinka idem kuknut foto 😉

mirka099
30. okt 2009

uf Jeli, obdivujem Ťa.. ešte aj o tretie babo sa staras? zvladas to vsetko perfektne urcite toho mas vela.. 🙂
laurie mala je krasna 😵
marcelka.. to je udel nas mamin, nas zien.. aj ja som si uz zvykla, uz treti mesiac nespi v noci.. toto bolo ako vravim vynimka.. len niekedy ma to tak chyti viac, asi ked sa to vsetko vo mne nazbiera 😒

cessy
30. okt 2009

ahoj, ahoj, zdravim vas 😉

mirka099
30. okt 2009

uz ta tu cakam, vidim ze uz si na azete tak reku pockam tuto zenu 😀