Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

monikat75
autor
19. jan 2009

Táni to máš teda smolu, lebo tento rok tu bolo celkom pekné leto, takže fakt nič moc, že ste keď si bola na Slovensku, bolo počasie o ničom

jeliska
19. jan 2009

rejocka vitaj a dufam, ze budete coskoro zdravi 😉

monikat75
autor
19. jan 2009

tani veď ja nič nemám proti tomuto druhu stravovania len je jasné že sa z toho riadne priberá ☹

tana012
19. jan 2009

neuverite,celu zimu nic a dnes cely vecer snezi ako na Slovensku.mame vianocnu atmosferu 😝

bubinko83
19. jan 2009

monikat,nie som v julovkach ale v septembrovkach.Ale maly je narodeny o 5tt skor,takže je v aguste. A v septembrovkach už som poznala babeny tak som tam zostala 🙂 Dufam,že si to pochopila ak nie neva. 😉

jeliska
19. jan 2009

tani tak to ti zavidim mozme sa vymenit 😀 tu bv PH je 5 stupnov a sama mlaka clapkanica to neznasam 😝

tana012
19. jan 2009

to sa teda riadne pribera,zvyknem sa pousmiat ked vidim take velke hovado tlacit do seba burgery a zapija to dietnou colou 😀

monikat75
autor
19. jan 2009

rejocka aj ja prajem tvojim synčekom skoré uzdravenie a inak chodia do škôlky? moja Veronika chodí od 3 rokov a veľmi rada a aj ja som rada, že som ju dala tak skoro, lebo naozaj sa tam veľa naučila, aj básničky, pesničky, má tam veľa kamarátok, takže super, a keď majú vystúpenie či už na Vianoce, alebo deň matiek, vždy keď recituje mám slzy na krajíčku

tana012
19. jan 2009

monika,je to velmi nezdrave,mas pravdu.ja nie som obezna,mam 26 rokov a uz nemam zlcnik.pred par rokmi som sa velmi nestarala co jem.a potom prisli zdravotne problemy.a podotykam to som nepribrala ani kilo.

jeliska
19. jan 2009

no keby bol moj muz american tak je urcite velky tlstoch ,lebo ten na posedenie zje hned pol kurata a ked nahodou ideme do mekaca tak si vypyta 5 hamburgerov ale asi ma dobry metabolizmus a to mu zavidim 😀

tana012
19. jan 2009

monika,ked budes mat cas pridaj fotky.aj ja skusam,ale vzdy mi vyhodi,ze su privelke. 😲

monikat75
autor
19. jan 2009

jasné pridám fotky ale asi to nechám na zajtra, musím si odpísať čísla, lebo ich tam mám veľa, neviem, ktoré sú správne

tana012
19. jan 2009

jeliska-asi aj ja mam dobry metabolizmus,len bacha lebo ono sa to niekde ukaze.

jeliska
19. jan 2009

inac kojite alebo uz nie 🙂

monikat75
autor
19. jan 2009

jeliska ja ešte kojím, teda výlučne len kojím až do konca tohto mesiaca vtedy dovŕši malý pol roka a potom už začnem dávať príkrmy a ty tiež ešte kojíš alebo ste na umelom mliečku

tana012
19. jan 2009

ja som kojila 6 tyzdnov ☹ ,lebo som musela brat atb a potom mi mliecko odislo ☹

ada11
19. jan 2009

ja plne dojčím 🙂 , ale asi za 3 týždne začnem s príkrmami.

jeliska
19. jan 2009

ja tiez este kojim hlavne v noci ale uz davame aj prikrmy 🙂 prave cakam mala by sa Eli zobudit ale isla spat o pol deviatej tak to ma asi posunute

ada11
19. jan 2009

monika, tak medzi mojou mladšou princezničkou a tvojim princom je rozdiel len 7 dní 🙂

jeliska
19. jan 2009

prave so si vsimla ze Eli uz tak nechce mliecko ako volakedy ale chcem kojit aspon do roka , no uvidime .Zatial mam mlieka aj na rozdavanie 😀

monikat75
autor
19. jan 2009

aj ja kojím aj v noci, niekedy dvakrát inokedy trikrát, a teraz niekedy aj častejšie, lebo inú malému už asi zúbky, takže sa často budí

tana012
19. jan 2009

lucim sa mamicky,lebo vstavam velmi skoro do roboty.5.30 😝 Zajtra sa stavim.Dobruu noc 😉

jeliska
19. jan 2009

dobru noc tani a taaaak skoro si jak moj manzel ten ide po druhy krat do prace menil teraz a zacal vstavat o piatej .No nezavidim .A mimochodom kto varuje maleho ? 😉

monikat75
autor
19. jan 2009

inak babenky som veľmi rada, že ste sa toľké pridali, ale už budem musieť ísť do postele, lebo ešte ma čaká nočné kojenie a ráno skoro vstávam, musím vychystať slečnu do škôlky a s maličkým ideme na krv, lebo mal znížené železo, takže bral actiferin, dúfam, že už bude mať dobrý krvný obraz
prajem všetkým dobrú noc, zajtra pridám foto a dočítam si všetko
ešte raz díky 🙂 🙂 🙂

jeliska
19. jan 2009

monika nam zubky asi tiez idu ,tiez sa casato budime predtym sme sa budili po 4 hod. a teraz aj po 2 .No myslim ze dnes je to este o.k 😉

tana012
19. jan 2009

Tatko dava pozor,lebo ja pracujem,ked on ma volno.takto sa striedame.budeme mat dlhe manzelstvo 😀
Tak zajtra.pa pa pa

jeliska
19. jan 2009

tak dobru noc monika a dufam ze krv budete mat v poriadku.My sme sa s krvou natrapili ked mala 3 mesiace 🙄

jeliska
19. jan 2009

tano tak to teda budete 😉 este ze mas takeho ochotneho manzela i ked aj moj povaruje ale nekedy sa boji ked mala place ze cim ju nakoji 😀

rejocka
19. jan 2009

ďakujem za prianie pre mojich anjelikov monika a jeliska,snáď už budeme mať pokojnejšiu nocku.Ano chodia do školky a radi,aj keď tie začiatky boli všeliaké,ale už je dobre,je to zlaté,keď sa naučia pesničku,či básničku znie to celým bytom a tá hrdosť v očkách...adi aj moj Dominko sa skor narodil v 36tt 😉

ada11
19. jan 2009

rejočka, moja Maťka v 33. t.t. s mierami 1100g a 38 cm ☹