Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

anka841
3. nov 2009

ahojte mamicky.tymto hladam nejaku kamku na pokec z presova.byvam tu uz rok a nic.mam rocneho syna a byvame na svaboch.najde sa nejaka?

laurinkadanielka
3. nov 2009

ahojte dendi to si pekne oslavovala aj babatko v brušku 😉 ja by som sa bala trošku ale mala hadam dobre spala ja ked si niekde vipijem mala lepšie buva 😉

mirka099
3. nov 2009

ahojte,,
prave som si natesena v aukciach potvrdila sestdielny roman od Zagorky - Gordanu.. a potom si vyguglim ze to ma 18 dielov 😕 😀 😀 😀
no pani, zas som sa rychlo rozhodovala 😅

baby, normalne som dolstala slinu.. denka, vsetko najlepsie k meninam 😵

mirustek1
3. nov 2009

denduska-dodatocne vsetko najlepsie k meninam,ani som si neuvedomila ze si Denisa 🙂 tak si takto trpela,to asi preto ze si to pomiesala,ja nikdy nemiesam,ja som vcera u susedou tiez vypila 2 pohare vina,ako sa mi dobre spalo 😉
ja som si bola dat dorobit nechty a po dlhej dobe som si nedala francuzsku ale len striebornu vyzdobu 😉 🙂a teraz idem rychlo upratovat,vysavat,umyvat..... 😀

denduska
3. nov 2009

diky, ja ich ani extra neoslavujem, kedze su vtedy ine sviatky...moj muz si ako pohostenie zazelal hrianky 😀 tak to boloa spon rychlo hotove... Jaj nechty, no tak tie som nemala nalakovane uz takmer 10 rokov...v skole ani praci sme nemohli mat extra vyzdobu 😅 a tak sa mi pacia vselijake ozdobky co su teraz..no co uz.. 🙂

mirustek1
3. nov 2009

a co robis denduska???? 🙂 ja som poupratovala a niako sa mi nic moc nechce uz robit,mala by som upratovat kuchynsku linku, 😀 ale radsej sedim tu 🙂

mirka099
3. nov 2009

mirustek tak si na tom rovnako ako ja.. boli ma hlava uz od rana. a takisto mi trebe upratovat, ale sa mi nechce 😖

mirustek1
3. nov 2009

mirka ja musim mat na upratovanie chut,vtedy porobim vela a rychlo,ale ked sa nechce...tak len sa takto poflakujem,ale teraz som pobalila vsetky jesenne a letne topanky do tasky a sup do pivnice 🙂inak tu je dnes zima,a to som bola len na balkone

denduska
3. nov 2009

no ja som sa prave napapala a pozeram damsky magazin 😀 emmka spinka, uvidime dokedy...

mirustek1
3. nov 2009

aj moja Emka spinka,dufam ze este spon hodku bude,ja tiez pozeram telku a rozmyslam,ze si asi lahnem kym nevstane a potom musim do obchodu a do skoly

anka841
3. nov 2009

nikto nepopise?

monikat75
autor
3. nov 2009

ahoj anka, na tejto stránke čo ja viem, nie je žiadna mamička z Prešova, takže smola, ale spokojne napíš čo to o sebe a my ti odpíšeme, vieš len stále nám tu prichádzajú nejaké nové mamičky, napíšu jeden príspevok a dosť, takže nás už nejak nebaví stále tu niekoho vítať a potom už 2x nikdy nenapíše
inak s tým upratovaním mirustek je to aj u mňa tak, keď mám náladu, tak raz-dva všetko popracem, ale keď sa mi nechce tak sa tiež len tak poflakujem pri počítači alebo pri TV ale čítam nejaký časopis 😉 a čo sa nechtov týka tak ja neznesiem dlhé nechty hoci krásne upravené nechty sa aj mne páčia ale proste mi to vadí, aj na svojej svadbe som ich horko-ťažko pretrpela a bola som rada že po čase /mala som umelé/ sami odpadli 😝

cessy
3. nov 2009

ahojte, neako nemam cas na net.....
ja som dnes mala neaky upratovaci den. ved uz sa aj patrilo. konecne som si spravila poriadok s knihami a malemu som neake male veci povyradovala. teraz uz len nove nakupit 😅

cessy
3. nov 2009

halo dnes tu nikto nieje??venujete sa 😕 😕 😕 😕 😨 🤐

cessy
3. nov 2009

hallooooo 🙄

laurinkadanielka
3. nov 2009

ahoj cessy pišeš sama so sebou

cessy
3. nov 2009

ahoj lauri....no, obcas sa mi to stava 😀 , aleco uz....
ozaj babina nam kupila tie cierne gumaky

laurinkadanielka
3. nov 2009

no super ja som ešte nezohnala tvoj mali ma ake čislo nožky moja 19

cessy
3. nov 2009

moj maly mal cez leto 20 topanocky/sandalky, papucky ma 21. tie gumaky su 22. davam mu tam este aj hrubu ponozku. ale pouzivame ich ked je vonku mokro, lebo zimne boty od blata nemozem docistit. a su super lebo su aj zateplene.

laurinkadanielka
3. nov 2009

no to my hovor ja nič ine nerobim len čižmičky umyvam lebo len po blate by chodila

cessy
3. nov 2009

no presne a tieto gumaky dam pod vodu a hned su ciste....ked prsi tak ideme aj v prsiplasti, je v nom jak cervena ciapacka 😀 . na buduce odfotim a hodim foto 🙂

laurinkadanielka
3. nov 2009

no chcela so ma opytať či si už otestovala novy fotak a kde si kupila pršiplašť

cessy
3. nov 2009

lauri ano testujem veru....
prsiplast som kupila tam kde aj gumaky, ale presne taky isty maju aj nad DM drogeriou len skoro o 100sk lacnejsi.ked mi to mamina povedala, tak som sa dobre najedovala... 😠

mala ti uz spinka??

laurinkadanielka
3. nov 2009

ano buva poslednom čase je nejaka unavena a chodi skoro spat ale ešte sa pobudieva ale ako kedy muž je na nočnej tak tu možem klikať

cessy
3. nov 2009

aj moj spinkaod pol osmej.
moj este neake papiere zas robi.... 😒

laurinkadanielka
3. nov 2009

no idem lebo sledujem panelak aj mala sa mrvi a neviem či aj ja nezaspim rano bude už o siedmej buntošiť tak dobru noc pa 🙂

cessy
3. nov 2009

ahoj

mne kazde rano buntosi o siestej a spat chodim okolo 23-24, ako kedy 😉

laurinkadanielka
3. nov 2009

no ja si niekedy pospim s nou ty maš ale vydrž to ja niekedy spim postojačky 😉

mirustek1
3. nov 2009

ahojte,ste tu este niekto 🙂 ?

cessy
3. nov 2009

kukuk FB pridala som ale 5 fotiek 😅