Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
12. nov 2009

stále nikto???? 😕

laurinkadanielka
12. nov 2009

ahojte cessy skore uzdravenie 😉 mali za tebou neplače ked ho merkuje svokra ja len odydem na vecko a už sa mamuje 😉 ja mam dnes upratovaci den oprala som zaclonu z izby poumyvala dlažky mala buva a pojdem variť špagety mnam 🙂

denduska
12. nov 2009

ahojte,
cessy, si chora? nejak som nepostrehla lebo som len narychlo citala, tak skore uzdravenie!!!
no my sme asi fakt skoncili s kojenim, Emmka mi uz zaspava bez prska, v noci sa zobudi ale uz ho ani nehlada, pomrnka a spi dalej..no...tak skoro 15 mesiacov bola kojena, to je myslim celkom pekne..

konecne tu neprsi ale je sychravo tak uvidime ale poobede dufam uz pojdeme von..

mirustek1
12. nov 2009

cessy-ja som tiez nepostrehla,ze si chora,asi to zle pochopila laurinkadanielka,nie???? 🙂 a co si svokru vybrala z mrazaku??????????????????????????? 😉 🙂

denduska-tak super,ze ste to takto pekne zvladli a mala sa odstavila sama,uz jej ho ani neponukaj,a ako sa citis,ako zvladas tehu??? 🙂

mirustek1
12. nov 2009

laurinkadanielka aj ja som rano upratovala,ale bola u mna kamoska a deti jedli,tak uz nieje ani vidiet ze bolo upratane a umyvam podlahy znovu 😀

denduska
12. nov 2009

mirustek, no uz neponukam, mam sa celkom fajn, len sa mi nejak zhorsili problemy so srdcom...ja ich teda mam uz davno ale nemusela som brat lieky, no a uz teraz musim. ☹ beriem len stvrtinovu davku, ale aj tak sa bojim. mam strasne vysoky pulz, tak 180-200 obcas...no nic moc...a doteraz som o tom nevedela, zistili mi to len na holteri, ale teraz to uz citim a ide na mna vtedy taka slabost, tak aby som nahodou neodpadla sama doma, tak musim brat. Dal mi ich manzel zatial, no som zvedava co mi povie gyndos, aj ked v tomto ma asi kardiolog navrch. takze tak 😒

blazka24
12. nov 2009

dievčatá nie som tu často ale zase hlásim príchod, krpec mi driemka na kolenách a ja popíšem s vami ak sa dá 🙂

cessy
12. nov 2009

tak, tak dievcata, mam asi neaku chripku, len dufam ze nie tu prasaciu 😖 😀 😉

svokra romrazena, prave sa hra s malym a ja lehnim v posteli 😅

denduska no super ze ste sa takto pekne bezbolestne odstavili 😎

cessy
12. nov 2009

denduska taka mlada a problemy so srdcom??? ☹

mirustek1
12. nov 2009

denduska-tak sa nam drz,to bude stale vacsia zataz na srdce,ale neboj,za chvilu mas za tym a bude dobre 🙂

cessy-tak predsa chora.......len sa pekne vyliec,lez kym tam mas svokru a nakupte si ruska,nie ze aj nas nakazis cez pocitac tou prasacou.....xixi 🙂

cessy
12. nov 2009

no mirustek ja hovorim ze mam prasacinu.....ale kde kupit ruska ked su vypredane????????, 😕 😀 😀 😀

mirustek1
12. nov 2009

napis mi mailovu adresu,ak chces do IP a poslem ti mail,ako si pomozes 🙂

cessy
12. nov 2009

mirustek mas to tam.
inak ja som vzdy pri malom nosila rusko ked som bola chora....ale vzdy po chorobe som ho vyhodila a vzdy si kupila nove, len teraz nemam kde ☹

mirustek1
12. nov 2009

no co povies,mozno aj muzik to oceni..... 😉

cessy
12. nov 2009

moment idem pozriet 😉

cessy
12. nov 2009

mirustek ja tu cakam neaku serioznu radu a ty toto???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirustek1
12. nov 2009

a toto nebolo seriozne 😀 ,lepsie ako nic............................. 😉

cessy
12. nov 2009

no.....neviem, neviem, srandicky, cooooo 😕

mirustek1
12. nov 2009

hadam si sa nenahnevala,trochu som ta chcela rozveselit v tej chorobe 🙂

jeliska
12. nov 2009

ahojte tak u nas je krasne 😵 😵 ked sa mali zobudia, tak sa niekam vyberieme 😉
cessy tiez ti prajem rychle uzdravenie 😉
ja uz sa nemozem dockat vikendu.Maju k nam prist moje byvale spoluziacky zo strednej aspon na par dni.
Inak vcera vecer som mala toho uz plneeee zuby.Eline idu stolicky aj rezaky tusim asi okolo 6 zubov naraz a strasne bola umrncana a do toho david stale plakal co ho trapili prdiky a brusko.Aj som mu dala sab simplex a nic 😒 no nakonec sa mi ich podarilo uspat okolo 21,30 .Potom sa maly zobudil az okolo 2,00 aspon som sa ako tak vyspala.Manzel teraz furt ostava nejako dlho v praci.Vcera dosiel asi az okolo 22,00 tak som zvedava kedy pride dnes 😖

cessy
12. nov 2009

ale jasne ze ma to pobavilo, ja som za taketo maily. aspom ma trochu pobavia a rozveselia 😀

cessy
12. nov 2009

ahoj jeliska, takze vam idu zubky???my mame stale len 7 zubov a ziadne dasie na obzore 😕

mirustek1
12. nov 2009

jeliska-tak to ti nezavidim,mas to tazke,takto sama,ja to poznam......u nas bolo tiez pekne,ale teraz sa tak zamracilo niako a zotmelo,taky cas na spanie......

aj my mame stale 6zubov a 1 na poly prerezanu stolicku,ale asi 2 pomaly pojdu...ale kedy konecne 🙂

mirustek1
12. nov 2009

moj muzik chce ist zajtra na vikend do Tatier aj s tymi nasimi susedovcami,ja neviem co mam urobit,ci mam ist s Emkou,keby som vedela ake tam bude aspon pocasie,lebo ak ma prsat,to mozem aj doma v teple sediet 🙂

cessy
12. nov 2009

jeli ja ta tiez obdivujem....ja niekedy ani jedneho nezvladam 😀

cessy
12. nov 2009

mirustek ja by som isla hned. a kde konkretne?? 😕

mirustek1
12. nov 2009

na Podbanske,tam kde vzdy,to len na vikend,nie lyzovat,to chodime inde a cela partia,teraz len na oddych

cessy
12. nov 2009

ja mam rada taketo vikendy mimo domu, ale samozrejme, ked sme vsetci 100% zdravy 😵 . nie ako teraz 😖

mirustek1
12. nov 2009

no ty si urob pekny vikendik v postielke,ak sa ti da,lebo ja nikdy nic poriadne nevylezim a hned to mam naspat....

cessy
12. nov 2009

no tieto dva dni lezim, hadam aj to pomoze....zajtra svokra uz ide pracovat. teraz sme jej dali volno na 2 dni aby mi bola s malym,ale zajtra uz nebude. ale je mi uz aj trosku lepsie
no ale tazsie sa mi z toho dostava ked nemam skoro ziadne lieky len neake homeopatika a pod......