Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
14. nov 2009

ahojte tak k nam uz dorazili kamosky.Prave kupaju Elinu a naramne si to uzivaju 😀 😀 Ja mam aspon cas pre seba a maleho 😀
U nas ani moc pekne nebolo, stale pod mrakom, ale tiez sme boli vonku 😉
Moni tak dufam, ze dnes v noci sa vam bude lepsie spat. 😉

mirka099
14. nov 2009

Ahojte.. tak sme prave dosli domov, Kubik je u starkovcov 😉
Moni, chudacik malicky... jaj tie zubky ale deticky potrapia... hadam to uz tejto noci bude lepsie...

inac dnes mal asi Kubik nocnu moru, zobudil sa naobed uz po hodinke, a tak velmi plakal, nevedel sa este aj hodinku po zobudeni ukludnit ☹ chudacik, ktovie co za priserky ho nahanali 😠

denduska
14. nov 2009

ahojte, tak my sme dnes chodili po vonku, vecer to vsak bola s emmkou hroza, lebo si stale davala ciapku z hlavky a pritom fukal silny vietor... 😠 😠 😠 tak uz aj mne praskli nervy a dostala jednu po zadku...potom som ju dala do auta do sedacky, bola totalne ticho a zraziu pozeram a ona sa na mna usmieva ako anjelik 😠 😠 😀 to je cert....no a bolo mi to potom hrooozne luto, tak si ma vie obtocit okolo prsta a ona to vie...lebo muzovi toto NIKDY nerobi....on ju este nevidel stahovat ciapku, alebo ako si bucha hlavu od zlosti alebo sa hadze o zem...unho je slusnacka ☹ 😠

ja si idem asi lahnut k nej lebo ma dnes teda vycerpala...

cessy
14. nov 2009

ahojte, my sme dnes poobede tiez boli vonku, bolo krasne, neviete ake ma byt zajtra pocasie????? 😕

jeliska
15. nov 2009

dobre ranko 🙂 tak dendi toto je aj u nas s ciapkou a skoncilo to tak, ze teraz pred tyzdnom stratila co sme mali pozicanu od Elinej sesterky 😕 tak sme kupovali novu 😝 tiez jej davam obcas po zadku , strasne sa hadze o zem a je jej jedno, ze si buchla hlavu a potom chodi za mnou aby som ju polutovala 😖 tie deturence s nami ale hybu, ze 😀 😀
u nas je dnes nadherne svieti slniecko tak za chvilkou ideme do kostola .Maly ostane s tatinom doma.Majte sa zatial krasne a krasny dnik 😉

laurinkadanielka
15. nov 2009

ahojte aj u nas je pekne no aj moja dava čiapku dole aj sa hadze o zem presne jak pišete tak aj ja prajem krasny dnik 🙂

mirka099
15. nov 2009

bre ranko... tak dendi.. podla toho zhadzovania ciapocky, spoznas asi kazde 1,5 rocne dieta 😖 moj kubik detto.. on po nej este aj postupa, a daj mu potom na hlavu taku spinavu... minule ju hodil do mlaky. 😠 😠 😠

ako nedelujete babky? mne uz strasne chyba kubko, ideme asi pre neho.. aj ked svokra sa dusovala aby som doma oddychovala. ale ked mi tak chyyyyyyyyba 😅 😕 .vraj uz dnes stihol zapnut pracku, ked uz doprala.a teraz svokra druhy krat zmyka 😀 .

denduska
15. nov 2009

cessy no u nas tu v ke strasne leje...ale myslim ze u vas je pekne, hm?

mirka...svokra bude mat aspon dokladne vyprane 😀

my nesieme prave teraz emmku k svokre a mamina mi ide KONECNE urobit zub...uz ma 2 mesiace boli, a teraz uz vlastne ani nie, tak mozno je uz aj mrtvy ☹ to je presne ako sa vravi ze obuvnikove deti chodia bose....

monikat75
autor
15. nov 2009

ahojte, dnes sme mali už dobrú noc, síce sa Marek 3x zobudil na čajík, ale inak v pohode, takže asi to nebolo z očkovania ale fakt tie zúbky, lebo strašne slintá 😉
mirka to poznám, aj Veronika zvykne chodiť na víkendy ku svokrovcom, tiež som najprv rada, že si trošku oddýchnem a potom už na druhý deň mi veľmi chýba, no darmo, vidno, že tie naše deťúrence ľúbime z celého srdca 😅
u nás dnes bolo počasie najprv škaredé, pršalo, potom okolo obeda sa vyjasnilo a teraz sa zase zamračilo, typujem to zase na dážď
mne našťastie Marek nezhadzuje čiapku, on si ju stále len rozviaže, huncút ale inak nič, ani o zem sa zatiaľ nehádže, ale zase keď mu niečo nechcem dovoliť tak spustí rev na celý dom, ale ja nepopustím a potom ho to našťastie rýchlo prejde
jeli tak ti kamošky aspoň trošku pomôžu s detičkami 😉 a ozaj oni sú ešte slobodné?

ada11
15. nov 2009

monika, fajn, že je už Marekovi lepšie 😉

denduska, tak Emmka ti dáva zabrať, pripomína mi Anet - oproti Maťke sa to nedá porovnať, uvidíš, že druhé mimi bude kľudnučké 😉 Anetku keď nahreším, tak začne kričať od jedu, v priebehu dňa sa zvalí na zem - normálne sa natiahne celá, keď som ju prvý raz tak uvidela, tak som sa zľakla, že čo jej je, ale klasické hodenie o zem ešte nie, ale asi aj to príde 😉

mirustek sa neozvala, tožvi ako malinká s tým výsledkom 😉

ada11
15. nov 2009

denduska, tak boli sme na imunológii, obom brali krv, takže výsledky až o 2 týždne. Anet nasadil Zodac kvapky, Maťke dal na S .aureus Megamox duo a dnes ma ide poraziť, lebo má teplotu 38. ja fakt neviem prečo, veď užíva ATB 😠 normálne už mám toho dosť, stále dokola. od stredy majú úísať prvé písomky a diktáty a ona ak nebude v škole, tak to nebude nič moc ☹ 😠

ivet100
15. nov 2009

ahojte,tak mne nastastie Tobias ciapku nedava z hlavy dole, lebo to by bolo uz aj na mna dost, kedze kazda nasa vychadzka konci krikom a bitkou po zadku. On ma svoju hlavu,je vzdorovity a vobec nechce posluchat. Clapne do kazdej kaluze, hoci ho stale napominam, cez cestu sa nechce drzat za ruky, chce ist tam, kam nechcem ist ja a taketo kusky mi robieva pocas nasich vychadzok, z ktorych ja chodim domov uplne "hotova".
ada, normalne je mi luto,ze mas taketo starosti a ze Matka ma teplotu. A ako Anet zvlada Zodac? nie je z toho stale unavena a nechce sa jej casto spinkat?

mirustek, ako bolo cez vikend v Tatrach?

mirustek1
15. nov 2009

ahojte-uz sme doma,bolo dobre,pocasie nam vyslo,boli sme vcera na Strbskom plese...takze super,len teraz to pranie.... 😀

no Emka mala zas tie vysledky mocu zle,tak este piatok som utekala k dr.po antibiotika,tak zas uziva a zas jej to zle robi,ma celu ritku as susku cervenu..... 😀 a zajtra rano jej musim zas sterilne odobrat moc na kontrolu,asi sa uz z toho blaznim,ako jej ho zas odoberiem.....drzte palce

monikat75
autor
16. nov 2009

ahojte, to tu zatiaľ nikto nebol 😕
adi držím palce tvojim dievčatkám, nech sú už konečne fakt úplne zdravučké, veď už máš určite toho dosť, že skoro stále na nich niečo lezie, a hlavne za tú Maťku ti verím, lebo keď už je školáčka, nie je to nič moc vynechať školu a potom odpisovať učivo a doúčať sa 😒 ešte raz prajem veľa zdravíčka 😉
mirustek tak to je fajn, že ste si oddýchli v tých Tatrách a to počasie vám fakt vyšlo, lebo dnes už je zase otrasne, teda aspoň u nás, a tej tvojej Emky mi je ľúto, že tie výsledky moču sú stále zlé, držím palce, nech sa ti podarí odobrať ten moč, hoci to určite nebude jednoduché
ivet už sa ti to kráti, už len 2 dni a máš skúšky - budem na teba vo štvrtok myslieť, určite to zvládneš a bude z teba dobrá šoférka 😉
mne Marek zase v noci zle spal, ale našťastie teplotu už nemal, len sa veľmi často budil, zaplačkal, potom sa ukľudnil alebo som ho ja pohladkala a dala dudku alebo čajík, alebo natrela ďasienka gélikom a potom už spinkal, myslím na 99 % že sú to zúbky
no ale som sa riadne rozpísala, sa vám ani nebude chcieť čítať, tak už končím 😝

denduska
16. nov 2009

ahojte, tak od obeda mi nesiel konik, ci aj vam?

mirustek, dufam sa emke polepsi, chuda malicke.

adi, ja nerozumiem, preco su stale tie tvoje baby chore, kazdopadne som zvedava ako dopadnete na imunologii, daj urcite vediet co vam vyslo. a ze vzorky boli zamenene, sila. ineho by to ani nenapadlo, teba hej, super.

ivet, tak prechadzky mame rovnake. dobre je, len ked ide emmka tam kam ona chce.

monci, tak to je super, snad vas uz reakcia na ocko nestihne, vidis ako ste to zvladli 😉

cessy
16. nov 2009

ahojte, neako nemam cas ani zapnut pc....

mirustek takze bolo fain??a boli ste aj na tom slubenom obede??

mirustek1
16. nov 2009

ahojte-tak rano som zas 1,5hodku cakala kym sa mi Emka vycika do flasticky,tak som zvedava na vysledky....

vsetkym chorym deturencom prajem rychle vyzdravenie,aj mne dnes na obed volala zo skoly ucitelka Klarky,ze ju boli brucho a zvracala,tak muz isiel po nu,vyzerala uz v pohode,ale zaspala o 17hod pri telke a este spi,tak uvidim co z toho bude

cessy,obed sme si dali v jednej restike a potom pobede sme isli do toho slubeneho hotela na kavicku a dezert,no bol naozaj pekny,uz taky luxusny 5hviezdiciek...no tie ceny.....
dnes nam prisiel do schranky letak z kupelov Male Bielice,tam ste to boli vy s muzom?lebo nad tym rozmyslam ist tak sami na 1den

mirustek1
16. nov 2009

a kde ste???????zajtra tu asi nebudete,asi budete mat doma muzikov,ja nie,moj robi ako vzdy 😀

mirustek1
17. nov 2009

ahojte-takze to od vcera si tu pisem sama????????????? ☹

denduska
17. nov 2009

ahojte, tak my sme dnes sli do obchodneho centra noveho, v ke, kedze prsi...no otras, nic pre deti a z detskeho kutiku nas vyhnali, ze len od 3 rokov...... 🙄

mirustek1
17. nov 2009

denduska-my sme dnes len doma,chcem nech je Klarka aspon 1den v teple,inak je uz OK,a zajtra tiez planujem obchody ak mi nic do toho nepride,aj u nas je detsky kutik az od 3rokov,neboj za chvilu tam budu aj nasi drobci

cessy
17. nov 2009

ahojte
mirustek aj nam dosiel ten letak, ale ako sa hovori, never reklame. v skutocnosti to vyzera trosku inak a cena okolo 33 Eur, na dve hodiny je podla mna trosku dost. bolo tam fain, oddychla som si, ale......asi by som tam uz nesla.
a este iny trapas sa mi tam stal. pri pokladni nam povedali, ze satne su aj pre muzov aj zeny, tak sme sa s muzom rozdelili a kazdy isiel do inej satne. ja som sa v klude pri skrinke prezliekala a zrazu si to tam zenu 3 mlady muzi. takze aj satne boli spolocne..... ☹

cessy
17. nov 2009

denduska ja som sa tiez stretla s tym ze detsky kutik od 3 rokov 😒
aj ste nieco nakupili??? 😕

mirka099
17. nov 2009

ahojte? je tu niekto?

mirustek1
17. nov 2009

ahojte,teraz som zapla

mirustek1
17. nov 2009

cessy-tie spolocne satne,to je sila.... 😉 inak stretla som sa uz s tym,ale bolo tam hned vedla skriniek kopu prezliekacich boxov,takze to az tak nevadilo,

mirka099
17. nov 2009

ahoj mirustek.. aj ty si sama?

mirustek1
17. nov 2009

ahoj mirka-nie som sama,ale baby uz spia aj moj muz tiez tu v obyvke zaspal,citi sa na chripku,tak si dal paralen a spi,tak dufam ze mu to do rana prejde a nenakazi nas 😀

muzika mas v robote?

mirka099
17. nov 2009

ano, dnes isiel na osmu 😒
este som mu narychlo spravila vyprazany syr s hranolkami... som si prisahala, ze ja si nedam. ale ked som to zacitila 😅 , tak som sa napchala aj ja 😖 som tomu dala teda 😠

mirustek1
17. nov 2009

no ty si dobra zienka,takto mu vyvarat,ja skoro vobec pre muza nevarim,lebo ma obedy v robote a vecer on nechce varene... 🙂
a ja by som neodolala tiez,aj ja si stale slubujem ako vecer nebudem jest,ale len co sem sadnem uz rozmyslam co si dam,aj teraz zujem tycinky 😀 🙂 .....