Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
18. nov 2009

monikat-s mocom sme sa natrapili,asi zas 1,5hod,tak som si ho musela odniesta sama do nemocnice,lebo zvoz u dr.sme nestihali,a dnes mali byt vysledky a este niesu,tak ci tam zas nieco nebude 😀

inak,my uz nocnikujeme,uz si pomaly aj zvykla a sedi,a cika.......a na kakanie si pocka,ked ju dam lahnut,vtedy sa vykaka 😒

mirustek1
18. nov 2009

cessy-tak dlho kojit je podla mna blbost,aby si odvykol kym pojde do skoly 😀 ja si uz neviem predstavit ani Emku ako by bola na ciciku,zda sa mi uz velka a pritom oona je taky drobcek 😉

cessy
18. nov 2009

no to je tada dlho...ale to uz je o zvyku

jeej nakupy a co si pokupila??? 🙂

laurinkadanielka
18. nov 2009

ahojte no aj my sa chystame na nejake nakupy ale ešte neviem kedy cessy tak dlho kojit šak by som sa zblaznila teraz šaliem neviem kolko to ešte vydržim či sa my hu podari odstavit do dvoch rokoch 😒 aj mne kamoška hovorila o jednej babe a ta dokonca kojila štvor ročnu to je už ozaj chore

mirustek1
18. nov 2009

no baby drzim vam palce od oducania,asi ste tu uz len vy co kojite 🙂

kupila som Klarke vetrovku,pulover,nohavice jemne otepletene,a Emke rolacik,pulover,svetrik a take iste nohavice ako Klarke ,velmi sa Klarka tesila aby boli rovnake a samozrejme sme neodisli bez barbie 😉 a samozrejme na mna uz neostal cas,tak ja sa idem sama seba potesit do mesta bez Emky 🙂

cessy
18. nov 2009

mirustek ja by som ho chcela nadalej kojit, len noc by uz mohol prespat, takze rano, na obed a vecer chcem kojit ak sa bude dat tak aj do 2 rokov. teda max.do 2 rokov 🙂

cessy
18. nov 2009

ozaj ja som si dnes kupila vianocnu ruzu 😵 . taka bola krasna, ze som neodolala. ale urcite mi nevydrzi do vianoc, takze budem musiet kupit este jednu 😨 😅 😀

cessy
18. nov 2009

tu zas nikto neni????

denduska
18. nov 2009

ahojte, tak mne emmka dnes odpadla o pol siedmej a teraz je samozrejme cula a pobehuje naookolo...no ale nevadi, nech si uzije babku dedka....
no ja musim povedat, ze odkedy sa emmka nekoji, v noci spi ovela lepsie...dufam to nezakriknem....klop klop klop...inak cez den je nervna statocne ale to asi ten zubok hnusny 😠

mirustek1
18. nov 2009

denduste-aby si to nezakrikla,aj mirka vcera pochvalila Kubka a uz horsie spal 🙂 ale drzim palceky,nech dobre buva

cessy-my kazdy rok pred vianocami kupujeme Klarke vianocnu ruzu,na narodeniny,jej sa velmi a tato posledna bola zakvitnuta este v letesice menej a aj teraz ma zelene listy,tak asi uz nebude kvitnut,len mi ju je luto vyhodit 😖

mirustek1
18. nov 2009

cessy-podla mna ked budes kojit rano a cez den,on bude stale v noci pytat cicik,lebo je zvyknuty.... 🙂

mirustek1
18. nov 2009

no a moj muzik prisiel dnes na obed domov z roboty a lezi,asi niaka chripka,ale teplotu nema,no to mo uz muselo byt veeeeelmi zle,ked on nieje v robote 😀 a bol zaockovani ,takze nepomohlo,uvidime ci nas nenakazi 😀

cessy
18. nov 2009

mirustek da sa. uz treti den je bez mliecka v noci, ale nechcem to zakriknut, tak zatial nic viac nenapisem 🤐

mirustek1
18. nov 2009

cessy-tak super,len radsej uz nic nepis 🙂

mirustek1
18. nov 2009

tak ja sa lucim,niako mi ostalo chladno,idem do postele,prajem vsetkym dobru noc,nech nas nechaju drobci vyspat.....pa 🙂

mirka099
18. nov 2009

bry vecer dámy 😅
cessy-polievocka je slepacia. mnam, vsetci traja ju lubime, vlastne styria-lebo ju robim z celeho kurata a pes je vo vytrzeni ze ma fajne kosticky 😀

ked ste pisali o tom kojeni, minule som videla video..

https://www.youtube.com/watch?v=0rTwj1s2Bk0


https://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74

to druhe je to iste, ak rozumiete, dopozrajte do konca..

to uz je ina kava 😲 😲

denduska
19. nov 2009

ahojte tak spali sme nakoniec naozaj hrozne....budila sa zo sna az sa triasla....ale myslim ze sa jej snivalo o elektrikarovi co bol vcera u nas....strasne sa ho bala..neviem preco...on chudak vravel ze vsetky deti sa ho boja....vyzeral trochu ako cert 😀 ale inak bol sympos 🙂

mirka099
19. nov 2009

dendi tak postrach elektrikar teda 😀
inac aj Kubik vsetko preziva opatovne v snoch... snazim sa aby ho cez den nic nenastrasilo, lebo potom zle spinka.. minule to bola vrtacka, v tescu ta masinka co cisti podlahy, prosto same hrozostrasne veci 😅

jeliska
19. nov 2009

dobre ranko 😀 tak nam odchadzaju kamosky poobede tak dufam, ze na vas uz budem mat viac casu.I ked cez vikend mi zase pride kamoska s 2 malymi detmi tak budeme mat veselo.
Cez tyzden sme si pochodili Prahu ja asi uz po 10-krat 😀 😀 ale pre Davidka bolo vsetko nove, som zvedava co si zapamata 😀 😀
Ked budem mat cas tak si vas precitam,
U nas co sa tyka kojenia tak kojime uz ovela lepsie , horsie to byva v noci ,este stale nas trapia koliky 🙄 🙄 a placeme niekedy aj hodinu v kuse kym znovu zaspinka. 😝 No dufam, ze po 3 mesiacoch to uz bude ovela lepsie 😅
Zlata Eliska 😀 😀

monikat75
autor
19. nov 2009

ahojte, jeliska práve čítam v tvojom pase, že Davidko má presne dnes 1 mesiac, tak mu prajem všetko naj... k malému sviatku 🙂 s tými kolikami ti nezávidím, ja som si s Marekom tiež užila svoje, ale akonáhle dovŕšil 3 mesiace a začal viac hýbať nožičkami tak to našťastie pominulo 😉
u nás je dnes zase po dlhom čase nádherne slnečno tak to idem využiť a idem poumývať ďalšie okná, čo mi ešte ostali, manžel sa pôjde s malým prejsť, lebo pri ňom si neviem predstaviť umývať okná, on je ako veľká voda... 😝

mirustek1
19. nov 2009

jeliska-Davidkovi vsetko najlepsie,nech robi radost.......aj Emka mavala koliky a stale plakala,nepotesim ta ale vyse pol roka to trvalo ☹ pri klarke som to nepoznala,vidis kazde dieta je ine 🙂

dnes bolo krasne,ja som bola dobeda v meste,Emka ostala doma s muzom....tak som pobehala 🙂
zajtra idem k dr,som zvedava ko dopadli tie vysledky,tak nam srzte palce 🙂

cessy
19. nov 2009

ahojte, co robite??

jeliska
20. nov 2009

ahojte 🙂 v picase mam nejake foto taky vyber mix tak ak chcete tak sa pozrite, lebo tie fotky idem dat vyvolat a dlho tam neostanu a je tam aj ten surodenecky kocik 😉 http://picasaweb.google.cz/januska21/DavidkoPor...
inak prave mi spia obe deti a Eli zaspinkala tak, ze sa hrala a naraz kuknem a spi na koberceku tak som ju prenesla do izby a Davidka mam v kuchyni lebo v postelke mrncal 😀

jeliska
20. nov 2009

inak dakujeme za gratulation 😀 😀 miri uz sa tesim ked bude mat aspon 3 mesiace

denduska
20. nov 2009

Ahojte, tak my sme uz doma...vcera som takmer odpadla, moj muz tu urobil zmeny...kupil garnize aj zavesy, dokonca sam zazehlil na ne vystuz!!!!! 😀 😅 😅 😅 zbural staru pec v kuchyni, vydlazdil, oblozil a uz je namontovana nova..kupil novy stol a stolicky, lebo my sme mali este taky od mojej babky rozhegany....obrus...a neviem co este...no brutal....som sa bala aj do kupelne vojst ci tam nebude jacuzza 😀 ale nebola 😀

jeli, my sme mali vcera 15 mesiacov..takze tiez mini sviatok. A neboj tie koliky prejdu, moja Emmka ani koliky nemala ale zato plakala statocne po veceroch....to musi len prejst.

cessy
20. nov 2009

jeli neskor pozriem na ten kocik som zvedava 😵

denduska, takze take male vianoce, ze... 😕 😅

mirka099
20. nov 2009

ahojte...
Jeli krasne fotky.. z Davidla rastie krasny chlap. V tom hnedom je strasne zlaty 🙂
Dendi tak teda muzik sa ti cinil... sikovni su ti chlapi ked sa im chce.

ten moj ma dnes zas menzes, neda sa s nim existovat 😠 😖 😖 a vraj to maju iba zeny 😀

cessy
20. nov 2009

cau mirka ako sa mate??dlho sme sa tu nestretli 😅

mirka099
20. nov 2009

ahooj. ujde to.. dakujem. kubik prave zaspinkal, a dobre najedena som sa vyvalila sem 😀 a muz je v obyvacke..
co vy?

cessy
20. nov 2009

maly spinka na mne, ma moooc sopliky tak sa dusi a nemoze spinkat, v postielke sa stale budi