Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
6. dec 2009

mam ale nemam to v počitači musim povedať mužovi nech my to tam da 😉

laurinkadanielka
6. dec 2009

Zdieľajte túto fotku s kýmkoľvek poslaním verejného odkazu: http://www.facebook.com/photo.php?pid=20613&l=f... cessy kuk 😉

mirka099
7. dec 2009

Ahojte.. my sme dnes vstavali o pol jedenastej 😵 😵 ale nam je hej...
co sa dnes chystate robit? ja musim ist kupit Kubkovi papucky, nozicka mu rastie strasne rychlo 😉

laurinkadanielka
7. dec 2009

ahojte aj my sme dnes dlho spali to robi asi to počasie my bude nutri vonku prši tak sa nejako zabavime 😉

cessy
7. dec 2009

ahoj mirka a to kedy chodi kubko spinkat, ked ti tak slho vydrzi?? 😕

jeliska
7. dec 2009

ahojte tak u nas je rekord ked vstavame okolo 8,00 inak teraz uz spime .Ak chcete tak si pozrite mam tu par novych fotiek http://picasaweb.google.cz/januska21/November20...

mirustek1
7. dec 2009

ahojte-no my sme tak nikdy dlho nespali, 🙂 Emka maximalne do 7hod

laui a jeliska-pekne fotocky 🙂

cessy-ja nie som moc za sladkosti,ale davam 😉 .lebo vidi Klarku a hlavne ked je navsteva vtedy chce vsetko,aj chipsy uz skusala 🙂 takze vtedy ju neoklamem jej chrumkami a da si zo vsetkeho 🙂

mirka099
7. dec 2009

jeli v tej postielke su rozkosni..... uf, ale musis mat toho vela, pri dvoch takych mrnusoch.... A z Elli aka paradnica rastie 🙂
cessy chodime spinkat o pol osmej najpozdejsie o osmej... preto tak dlho vydrzal lebo okolo tretej vypil kakauko, tak asi nebol hladni... inac spava do pol deviatej...na maminkinu velku radost 🙂

mirustek1
7. dec 2009

mirka-aj Emka chodi spat o tej 19.30,nepapa v noci,celu je vacsinou prespi,ale maximalne do 7,tak to mas suuuuuper 🙂 😉 ale ja aj tak musim rano klarku do skoly vystrojit,tak mi to moc nevadi,ale cez vikend by som si pospala 🙂

mirustek1
7. dec 2009

zabudla som napisat,vcera som zistila,ze Emke sa prerezala dolna dvojka,a neviem ani ako....bodaj by isli takto dalej 🙂

monikat75
autor
7. dec 2009

jeliska krásne fotky, veru v tej postieľke ako sú spolu tá je asi najkrajšia 😉 máš zlatučké detičky 🙂
cessy ani ja ešte nedávam sladkosti, tiež len piškóty a sušienky - ako bebe a pod. ale občas keď vidí Veroniku jesť nejakú sladkosť, tak mu dám trošku čokoládky alebo keksíka a z cukríkov jedine lentilky, iný cukrík by som sa bála dať, že mu zapadne
mne Marek tiež spáva maximálne do 8.00, väčšinou je hore už o tej siedmej lebo odkedy spáva len raz, tak chodí spinkať najneskôr večer o 19.00 takže po 12 hodinách je už vyspinkaný

denduska
7. dec 2009

ahojte u nas prsi... no nakoniec u nas mikulas nechodil, takze nuda.... no az taka nie, hrozne sme sa pohadali s muzom, rubal drevo a emmka nanho vyliezala, krical na mna potom cez celu zahradu ze nech idem ja rubat drevo a on tam bude stat ako debil (akoze ja) 😠 😠 😠 no ale potom ho to mrzelo dost tak sa ospravedlnoval.... mna akurat mrzi, ze to vsetci naokolo museli pocut 😅 no ale co....

ja davam emmke z cukrikov jedine gumene maciky, aj to len zopar, cokoladu nemoze kvoli ekzemu a v kazdom keksiku takmer su arasidy alebo orechy a tie tiez nemoze...

mirka099
7. dec 2009

dendi, vidis najskor konaju potom premylaju 🙄 to su chlapi.. ale ason si naplno mozes uzit jeho snahu o zmierenie, nie?? 😉 😉 😀

mirustek1
8. dec 2009

denduska-kasli na susedov,presne ako to napisala mirka 🙂 ,to su chlapi 😀 🙂

mirustek1
8. dec 2009

ozaj,aj vam sa deti hrabu stale v smetiaku,staci chvilka a uz je v kosi a vsetko z neho vyhadzuje 🙂 😉 tak som ho teraz vylozila na balkon 😉 asi by ju na vianoce najviac potesil ako darcek ....kos 🙂 😉 🙂 plny smeti

mirka099
8. dec 2009

mirustek... kubik dokonca este spolupracuje zo psom, pri rabovani smetiaku... a ked sa spytam kto urobil ten bordel, tak odpoved vzdy znie havoooo 😀 ako aj na vsetko co sa ho opytam 😀
strasne rad aj zahadzuje do kosa odpadky... ale to musi byt pod stalym dozorom, pretoze ma z toho taku radost ze do neho potom zacne hadzat vsetko... oblecenie, kluce, ovladace... 😅

mirustek1
8. dec 2009

mirka-tak to mas este veselsie 🙂 ,aspon sa ma na koho vyhovorit,zlaty je 🙂 inak aj ja sledujem co tam hadze,lebo minule mi tam zahodila aj spiralu,a ja som sa nahladala, 🙂

a co robite?????ja upratujem Klarke izbu,ked je v skole,lebo vyhadzujem aj z hraciek 🙂 a Emka mi samozrejme pomaha 😀 🙂

mirka099
8. dec 2009

my sme uväzneni doma, vonku prsi 😖 kubik sa prava nahana zo posom, tak mam chvilku pre seba a dopijam kavicku 😅

to on to vyhovaranie ma od svojho bratranca.. ten na co sa ho opytaju vsetko zvali na kubka.. nevie povedat kubo a tak hovori kapo... znie to asi takto.. kto pokazil to auticko?? to kaaaaapo !!!
takze mam doma kapa de tuti capo, najsikovnejsieho 😀

a ako pokracuje Klarka v skole? uz sa stala kazdodennou rutinou? 😕 😉

ada11
8. dec 2009

denduska, aj ja som mala výmenu názorov s mojim zákonitým a najviac ma štve to, že si myslí, že všetci sú na vine, len on nie.chudáčik 😠 ale to je na dlhšie 😉

mirka, mirustek, tak to máte takých "pomocníkov" ? ja Anet zakazujem chodiť do koša ani sa ho nemôže chytať, lebo by som jej musela stále ruky umývať. 😉

mirka099
8. dec 2009

adi, tak to bud rada, jemu sa akosi dari moje zakazy ignorovat 😠 pravidelne ho cely drhenm domestosom, tak je asi cistejsi ako ostatne casti domu 😕
adi, k teme moj zakonity je najmudrejsi by sme uz mali peknych par tisic stranok pripomienok 😀 kazda by vedela pisat a pisat... 😀

mirustek1
8. dec 2009

ada-zakazovat mozem, 🙂 to ju este viac laka,ja to s tym umyvanim ruk zas neprehanam,musi si budovat imunitu 🙂 u nas ma dovolene zdvihnut zo zeme a dalej zjest 🙂

mirka-klarka v skole uplne pohoda,je sikovna,ide jej to,ucitelka ju chvali 🙂 dokonca ona sama urobi ulohy a stale si cita slabikar,aj to niekedy co nemaju 🙂 tak hadam sa to nezmeni 🙂

mirka099
8. dec 2009

juuj to je take mile... aka sikovnica.. musis si strasne uzivat toto obdobie... jedna velka mala skolacka a druha taka este na muchlovanie, a pri tych kuskoch co vyvadza asi aj napobavenie dost casto 🙂 normalne ma to nejak dojalo, ti zavidim, dufam sa aj ja toho dockam 😅

inac aj vase deti tak zaluju? ako tu sedim asi trikrat prisiel ku mne s "placom" ze havoo havoo a rucicku pred sebou mi nastrkuje aby som mu pofukala.. ked pofukam rehoce sa a ide sa s nim hrat dalej 😠 😀

ada11
8. dec 2009

mirustek, aj Anet zodvihne keksík alebo pečivko zo zeme a papá ho ďalej 😉 priznám sa, že niekedy nájde aj pečivo, ktoré si "odložila" v kúte z druhého dňa 😀 to chutí ešte lepšie ako čerstvé 😀 no ja nemám vydrhnutý kôš, ale psstttt 😉 ani ho nedenzifikujem, tak preto jej tam nedovolím chodiť, ale na druhej strane ju ani moc neláka 😉 /my máme nerezový a je úplne o ničom, stále vyzerá ako ogrcany ☹ /

mirustek1
8. dec 2009

mirka-fakt si to uzivam 🙂 ako na posledy,hadam 🙂 😉 ja som chcela rozdiel medzi detmi aby som si mohla uzit obidve deti aj materske,a naplno sa im venovat 🙂 a Emka je naozaj teraz taka babika pre vsetkych,oproti uz nasej slecny,ale Klarka ju velmi lubi 🙂
a neboj,vychutnaj si teraz maleho a uvidis co bude potom, 🙂 🙂 ja som chcela stale len 1dieta,ale uz by som nemenila 🙂 😉

a nasa Emka nema na koho zalovat 😉 🙂 ale ked sa nahodou trochu buchne,hned skrivi usta a pride to tiez ukazat,nech ju lutujem 🙂 😉

a Kubko uz ide spat,my sme dojedli polievku,tak ide hajat 🙂 -----hura 🙂

mirustek1
8. dec 2009

ada-a zabudla som sa opytat,ako je Matka je v skole?inak adi,mame presne rovnaky rozdiel medzi detmi,kedy ma Matka 7rokov,???Klarka 22.12,takze vianocny darcek bola,

mirka099
8. dec 2009

no este nieje unaveny.. vstaval o desiatej.. tiez neviem preco tak dlho vyspava tieto dni, ale nestazujem si 🙂
pojde o taku hodinku, este sa pekne hra...
pekne si to napisala... 😵 ja mam uz taky pocit pri vas baby, ze vase deticky poznam... ich aj lubim ako svoje 😵 😀 sa nesmejte, naozaj 😠 😀

co sa tyka cistoty.. niesom na to nejaky extra prisna... mame aj psa, a to moja mamina sa z tym nevedela zmierit.. ze zakazdym mu mam umyt ruky ked sa ho dotkne.. ved to by som ine nerobila... to je na dlho.. ale tiez som za, nech si radsej buduje imunitu.. cista spina moze len prospiet...

mirustek1
8. dec 2009

mirka-ja som uz o 10hod.mala navarenu polievku,povysavane a umyte podlahy 🙂 ja musim rano vstat koli Klarke,ale vedela by som si pospat,ja som spachtos 🙂 😉
ja som tiez nebola v cistote prisna na deti,ani vonku nezakazujem nic chytat,a neutieram im zakazdym ruky,ale doma na cistotu som prisna 😀 ja stale upratujem,neznasam neporiadok,moj muz tvrdi,ze som az chora,a ze ja hladam kazdu spinku na podlahe 🙂 preto neviem ako by som zniesla psa,ale je to asi len o zvyku a ja ani nemam vztah k zvieratam 🙂 😉

monikat75
autor
8. dec 2009

ahojte, mne malý zaspal už o 11.00, lebo vstal už pred siedmou a už bol taký unavený, že nevládal ani polievočku spapať, tak som mu dala len fľašku s mliečkom, len keď bude spať zase len 1 a 1/2 hod. tak bude už o 12.30 hore a potom netuším ako vydrží do večera, lebo druhýkrát už ani za svet nechce spať
inak aj Marekova obľúbená hračka je kôš, ale u nás doma je v špajzy, takže k nemu nemá prístup akurát keď ideme spolu vyhodiť zacikanú plienku, tak vtedy si ju musí niesť on sám, ale svokrovci zase keď prídeme na návštevu tak musia kôš radšej dať na balkón, lebo inak by v ňom tiež skončilo asi všetko možné 😉
mirustek tak to musíš byť hrdá na Klárku, keď je taká šikulka v škole, nech jej to vydrží 🙂 ja sa už tiež teším na Niku - budúcu školáčku, veď onedlho už aj nás čaká zápis 😉
veru s tými chlapmi je to ťažké, musia mať skoro vždy pravdu, a my s mojim mužom sme obidvaja tvrdohlaví, takže keď sa hádame, tak stále musí mať jeden z nás posledné slovo... čiže je to sranda ale našťastie ani jeden z nás sa nevydrží dlho hnevať, maximálne tak 1/2 dňa 😝

ada11
8. dec 2009

mirustek, Maťka je narodená 25.7. 2003/termín som mala 15.9/, v škole zatiaľ pohoda, len naposledy sme sa trošku potrápili s rozkaldmi z matiky, dnes píšu písomku z matiky na + a -, zajtra z geomet. tvarov azo Sj diktát na slovíčka, budúci týždeň budú písať zase z Mat z rozkladov 😉 čítanie je úplná pohodička, číta aj to čo nemá, aj nápisy, keď ideme cez mesto. Zajtra ide vystupovať na vianočný program, tak tam budeme dlho, lebo majú pred tým generálku 😠 No a k tomu rozdielu medzi deťmi, ja som tiež maximálne spokojná, dokonca som chcela 6 ročný rozdiel, ale aj takto je to super, ja mám presne rozdiel medzi bambuľkami 5 rokov a 13 dní, obe sú levice. 😀 a aj som rada, že sú rovnakého phlavia, veľmi sa ľúbia, Maťka vôbec nežiarli, takže super. 😉 kebyže mám mať ešte niekedy dieťa, tak by to bolo zase s 5 ročným rozdielom od poslednej bábiky 😀

mirka, o pár rokov napíšeš aj ty, že Kubko bude mať bračeka alebo sestričku 😉

monikat75
autor
8. dec 2009

adi a ako dievčatá, už sú zdravé?
ja som tiež spokojná - moje detičky majú medzi sebou necelých päť rokov - teda 4 roky a 11 mesiacov, tiež my to takto veľmi vyhovuje 🙂